Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
sabi a mas aspon nejake typy na fotografov alebo absolutne nic?
Odpovedať
Profilova fotka
no ani moc nie....ale zacinam to tu sledovat...tak uvidim co najdem.Len aby mi tych naj nevyfukli:))
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon tak uz som typy aj dostala.........no u niektorych uz bolo neskoro :-( , ale dufam ze to dobre dopadne.
Odpovedať
sabina, drzim palce aby si si vybrala dobreho fotografa a ci fotografku, ja uz teraz viem ze mozem byt s mojou spokojna :-D
Odpovedať
Ahojte, mozem sa k Vam pripojit??? Budeme sa brat 20.09.2008 - buduci rok... Uz mame zajednaneho starejsieho, fotografa, momentalne pracujeme na nejakom penzione kde bude hostina, crta sa nam aj hudba a aj kameraman... Chceme mat sobas v Bojnickom zamku v Zlatej sale, tak ja tam si to pojdeme zajednat este tento rok...
Odpovedať
ahoj kotenko, keby ze mam svadbu v okrese Partizanske nevaham a jednoznacne idem do Afrodity v Cernanoch:-)
Odpovedať
Anaxamon, afrodita je krasna a perfektne prostredie, ale nepaci sa mi, ze su tam male saloniky a je to rozdelene a nie je tam ziadny tanecny parket... :-|
Odpovedať
jaj tak to som nevedela...ale keby ze nie to tak juuuj:-) My tam planujeme ist s priatelom niekedy len tak, sa najest:-) na to sa moc tesim
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj anaxamon, tak veru sa nemam s cim pochvalit :-( , lebo stale nemam fotografa....cakam na jednu odpoved, no som dostala este jeden typ no nevidela som este foto od neho. No zato mam uz kameramana.... ;-) a co ty? videla som ze uz zhanas boticky, no s tym ti pomoct nemozem i ked by som rada....ja sa do NR dostanem asi tak vo february |-|
Odpovedať
ahoj sabi, ja topanky vazne nezhanam...neviem kde sa nieco take v suvislosti s mojim menom vyskytlo... 8-( asi som nieco z pozicie admina kopirovala:-) neboj, fotografa este najdes este mas kooooopu casu
Odpovedať
Profilova fotka
tak asi to bol omyl, ved sa pozri do temy nitrancanky, aj my to bolo cudne....lebo nevyzeras ze by si surila s pripravami. aj ja verim ze niekoho najdem.......ved tak vela ludi sa berie narychlo a vzdy nieco vymysleli. Kto foti teba ak mozes prezradit??
Odpovedať
no to bude isto tym ze som tamkopirovala veci, z nejakej inej temy:-)))) mna ti svadba teraz absolutne "netankuje" :-D fotografka? moja kamaratka, zuzana sebova, ma aj prezentaciu sem v katalogu firiem...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no tak to ti zavidim, ja chcem mat uz zasebou tie hlavne veci....a potom budem lebedit min. do februara x-)
Odpovedať
bre ranko, ako sa vam vsetkym septembrovym dari?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj....aj tebe...sice uz asi aj vecer.... Tak uz mam fotografa a kameramana.....dokonca v jednom ;-)
Odpovedať
sabi, no super tak to osm rada ze sa ti podarilo zabestelovat tak fajnovo:-) len daj pozor aby kameraman stihol vsetko tak aby aj fotecky boli pekne
Odpovedať
Profilova fotka
anaxamon, som to zle napisala je to manzelsky par....Katka foti a Dodo kameruje....DODOmusic
Odpovedať
ahoj sabinka :-) aj my mame zajednanych katku a doda :-D dobre ste si vybrali 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko:tak to je super, sa mi paci ich praca...a cenovo su tiez zaujimavi. Sice som zo zaciatku mala zaujem o inych, ktory uz boli zajednany....ale podla mna to bude aj tak super ;-) Co mas uz vsetko zajednane...?
Odpovedať
ahoj sabinka :-) mame teda zajednanych manzelov Zitnanskych :-D potom predbezne salu, Dj+starejsieho. Ostatne budeme zohanat buduci rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak my uz mame salu....a tento tyzden sa chystam na DJ a rozmyslam ci brat aj starejsieho..potom si davam velku prestavku do februara...mozno teda este popozeram nejake satocky tu...a potom doma.
Odpovedať
To sme natom skoro rovnako ;-) my urcite chceme starejsieho, boli sme na svadbach,kde nebol a aj kde bol a viac sa nam paci,ked tam je a trosku svadobcanov organizuje :-D my budeme mat Dj a starejsieho v jednej osobe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my nemame svadbu v septembri ale v juny, ale to je jedno. Mne je este blbo zajednavat kameramana, alebo DJ, nezda sa vam to trosku skoro, nebude to blbe ked to tak skoro zajedname. Lilusiatko aj my chceme starejsieho, zatial mam kontak na starejsieho, ktory nerobi ale DJ, cize by sme mali dve osoby. To by bolo ale super, keby to bola jedna osoba. Poznas toho vasho DJ cize starejsieho a jeho pracu, a z kadial je a nievies ci by aj cestoval a kolko si asi berie?
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko: tak to je super...a koho budete mat?, poznas jeho pracu, alebo ma dobre referencie?? majkaa: aj mne sa to zdalo skoro ked som zacala vybavovat, jedna vec je aj ta ze som neni na SR, a myslim si ze mas co robit, lebo ja som v septembri vybavovala fotografov a uz mali zajednane nase terminy, cize by si uz mala zajednavat, aby sa ti nestalo ze nebudes spokojna...a nebudes si mat scoho vyberat.
Odpovedať
ahoj majkaa :-) ak nechces mat nejakeho profesionala a je ti uuplne jedno kto vas bude kamerovat a fotit,tak mas este cas,my sme chceli profesionala tak sme si ho zajednali aj fotografku, keby sme boli zavahali a zajednali o tyzden neskor ( zajednavali sme si ich na konci tohto augusta ) uz by mali nas termin obsadeny 8-) Pracu nasho starejsieho poznam, preto sme si ho vybrali a je z Partizanskeho, neviem ci cestuje aj dalej mimo nasho okresu,ale mozem ti to zistit, kolko stoji ti napisem do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sabinka dakujem za radi urcite to budeci tyzden zacnej vybavovat. Kameramana mam uz vyhliadnuteho a fotograma vybavim tiez, ale neviem sa rozhodnut nad tym DJ a starejsim. Najradsej by som to mala v jednej osobe, ale to je dost tazko najst a hlavne, ze malo z nich maju nejaku svoju prezentaciu, myslim tym DVD, tak sa neviem rozhodnut.
Odpovedať
Profilova fotka
majkaa: neni zac, ved aj mne to holky tu poradili, tiez sa mi to zdalo trapne....ako aj lilusiatko pise ked chces kvalitu, vzdy radsej skor....lebo niekedy je aj skor neskoro....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mas pravdu, ale mam len vybraneho kameramana a ostatnych neviem. Mam kontakty, ale nevidela som ich prace a nejak sa mi do toho nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
no foto....tak k tomu je dobra tato stranka....ja nemam moznost behat a pozerat....tak som asi 5hod v kuse sledovala albumy a pisala si koho prace sa mi pacia, k tomu som dostala typy od bab tu a bolo to!poslala som maily favoritom, ktory mi to ulahcili s odpovedou ze su zajednany a tak sa dopracovala k mojmu. Zober si ze vydavat sa kazdy planuje len raz tak si to vychutnaj...ved to bude spomienka na vas cely spolocny zivot. A ked je to az take zle s odhodlanim....tak si najmy agenturu, sice si zaplatis ale do tvojho dna mozes sediet s vylozenymi nohami :-)
Odpovedať
:-) my sme si starejsieho a Dja vybrali podla referencii od znamych a rodiny, ktori ho uz zazili na svadbach. Tiez nam ponukol prezentacne DVD,kde vidiet jeho pracu :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?