Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
topa ja nic:-))) a ani velmi skoro nic nebude nove...kedze este stale ma svadba zdaleka "obchadza" ale rada si precitam co maju nove ostatne kocky
Odpovedať
Profilova fotka
a to ako veď 13.9.2008 budeš mať svadbu,či nie? Ja sa mýlim.
Odpovedať
hej snad bude, ale prirpavy ma este obchadzaju, asik tak som to mala napisat:-))))
Odpovedať
Profilova fotka
aha,no my tiež budeme mať v septembri a prípravy si začíname poriadne užívať.veľmi sa tešíme. :-N :-N
Odpovedať
ty si z vacsieho teda velkeho mesta. my to budeme mat na mini dedinke, takze po novom roku dost casu:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to je pravda.U nás je už na september všetko obsadené :-(
Odpovedať
to vazne? a co teda? musis menit povodne miesto na ine alebo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no sálu sme boli rezervovať v Októbry a už nám povedali,že keby sa jeden pár neodhlásil tak už nemajú na september miesto.A to nám povedali vo viacerých sálach.Tak isto sme to mali aj s Dj a kameramanom.A to sme si mysleli, že v máme kopu času.
Odpovedať
no ale tak super ze ste to este stihli zabestelovat na cas:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to sme mali šťastie,no myslím,že tamten hore stál pri nás,chichi :-D :-D :-D
Odpovedať
xixi a uz ste premyslali aj nad menu? a nad nejakymi inymi vymyslackami? vies ako fontana a pod.:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no fontánu chceme určite,tak ju ešte musíme kúpiť, a menu zatiaľ len tak zbežne, no chceli by sme po polnoci,čiže po redovi pečené prasiatko.No to ešte uvidíme.A výzdobu akú budete mať? My bielo-bordovú.
Odpovedať
Článok sa načítava...
vo vyzdobe mam jasno, bielo/zelena. Pecene prasiatko chceme aj my, kedze ja nechcem po polnoci kapustnicu ani nijake u nas strasne klasicke jedla. Aj cele menu bude ine ako byvava, verim ze sa nam ho podari zostavit k spokojnosti a aby chutil vsetkym.
Odpovedať
Profilova fotka
No a tortičky sú všetky také krásne,že si nebudem vedieť vybrať.Tak ako to je s väčšinou vecí.Mna musí niečo poriadne osloviť a vtedy viem,že budem maximálne spokojná. :-N
Odpovedať
fuha tak torty a kolociky a zakusky neriesim. To necham na moju maminu, ta zabezpeci urcite dobre...Kedze viem kde to objedna a tetuska pecie super zakusky a tortu tiez snad dajku peknu spravi. Len jej poviem ze cca ako ma vyzerat aby ladila a inak necham na cukrarke:-) Pre mna s priatelom je priorita dobre menu, dobre vinko v krsiaskoch, dobra palenka (biela a tmava) v inych nez beznych flasiach. Potom viem aku chcem vyzdobu a tiez ze radsej zivu kapelu ako dj:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no aj pre nás je menu podstatné,ale zatiaľ nevieme presne čo by sme chceli,okrem toho prasiatka.Pálenôčka bude tiež v iných fľašiach,a ďalej sa uvidí
Odpovedať
My uz zbezne menu mame, musime ho len prebrat s kamaratom co by sme chceli aby nam varil. Predjedla mame asi cca tri v moznostiach. Prve je kuraci koktail, druhy je lososovy tatarak a tretie janosikov mesec. Polievka je jasna, slepcaia s rezancami a pecienkovymi knedlickami Hlavne jedlo este nemame uplne vybrate, uvidime Teply bufet a studeny bufet, teply baranie ragu plus este nieco a studeny podla vsetkeho misy so sunkou, zeleninou a syrom a pod. Po polnoci to prasiatko.
Odpovedať
Profilova fotka
uf,tak to máte pekne premakané.My tak ďaleko nie sme,ale asi ostaneme pri klasike.
Odpovedať
ja s priatelom sme dost velki fanatici do varenia a pod. takze na jedle si davame zalezat a nechceme nic klasicke ako je rezen a salat, svieckova na smotane, gulas, kapustnica..alebo sunka s chrenovou penou....prosto jedla ktore si vie kazda domaca gazdinka pripravit doma,,,chceme nieco co nie je na kazdej druhej svadbe ale zas tak aby to ludia jedli:-) Moji rodicia sa zlakli napr. toho baranieho ragu ze co to ako to, ale napokon sme ich presvedcili, na jar kupime dve jahniatka a oni nam ich do jesene vychovaju:-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak vám držíme pršteky,aby ľudia boli spokojný a aby im chutilo.
Odpovedať
dakujem a o jedle aj rada hovorim a pisem, takze vzdy sa tak rozohnim..xixi :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a šaty už máš niejakú predstavu.Ja mám a pár som bola aj skúšať,už viem že korzetové nechcem.V tých som sa necítila dobre,hoci boli krásne.
Odpovedať
saty? Jedine kriterium co mam je aby nemali kruhy a ine somarinky, a cim menej roznych suknic a tych nafuknutych "balonikov" tym lepsie. Najlepsie by boli nejake jednoduche s krajkou...nove kolekcia splnaju moje predstavy, dufam ze splnia aj moju velkost...Saty pojdem skusat az vo february ale vobec sa mi nechce a netesim sa |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som chcela s dlhou vlečkou, s dlhým závojom a korunku.Chcem byť ako princezná. :-) :-) :-)
Odpovedať
vlecka moze byt, a aj zavoj moze byt, ale ako princezna byt nechcem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veď to je každého osobný názor,každej z nás sa páči niečo iné.Len nech sme všetky šťastné,na tých ostatných veciach až tak nezáleží.
Odpovedať
to je jasne, sak by boli potom vsetky svadby ako uniforma a to by bola nudaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by bola fakt veľka nuda.Každá nevesta sa musí líšiť
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja uz mozem lezat s nohami na stole do februara...zakladne veci uz mam.Do ostatnych sa pustim po novom roku, mozno mrknem na nejake saty ;-) ale to tiez neviem.
Odpovedať
ahoj sabi, no parada takze vsetky tie zakladne veci povybavoovane? to je super. My sme prave vcera zistili ze sused vyraba domacu palenku takze ak sa s nim dohodneme o svaodbnu palenku budeme mat postarane:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?