Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

23. máj 201011520
  • topa ja nic🙂)) a ani velmi skoro nic nebude nove...kedze este stale ma svadba zdaleka "obchadza"
    ale rada si precitam co maju nove ostatne kocky

• a to ako veď 13.9.2008 budeš mať svadbu,či nie? Ja sa mýlim.

• hej snad bude, ale prirpavy ma este obchadzaju, asik tak som to mala napisat🙂)))

• Sponzor fóra
  • aha,no my tiež budeme mať v septembri a prípravy si začíname poriadne užívať.veľmi sa tešíme. 😬 😬

• ty si z vacsieho teda velkeho mesta. my to budeme mat na mini dedinke, takze po novom roku dost casu🙂

• no to je pravda.U nás je už na september všetko obsadené 😞

• to vazne? a co teda? musis menit povodne miesto na ine alebo ako?

• no sálu sme boli rezervovať v Októbry a už nám povedali,že keby sa jeden pár neodhlásil tak už nemajú na september miesto.A to nám povedali vo viacerých sálach.Tak isto sme to mali aj s Dj a kameramanom.A to sme si mysleli, že v máme kopu času.

• no ale tak super ze ste to este stihli zabestelovat na cas🙂

• no to sme mali šťastie,no myslím,že tamten hore stál pri nás,chichi 😃 😃 😃

• xixi
    a uz ste premyslali aj nad menu? a nad nejakymi inymi vymyslackami? vies ako fontana a pod.🙂

• no fontánu chceme určite,tak ju ešte musíme kúpiť, a menu zatiaľ len tak zbežne, no chceli by sme po polnoci,čiže po redovi pečené prasiatko.No to ešte uvidíme.A výzdobu akú budete mať? My bielo-bordovú.

• vo vyzdobe mam jasno, bielo/zelena.
    Pecene prasiatko chceme aj my, kedze ja nechcem po polnoci kapustnicu ani nijake u nas strasne klasicke jedla. Aj cele menu bude ine ako byvava, verim ze sa nam ho podari zostavit k spokojnosti a aby chutil vsetkym.

• No a tortičky sú všetky také krásne,že si nebudem vedieť vybrať.Tak ako to je s väčšinou vecí.Mna musí niečo poriadne osloviť a vtedy viem,že budem maximálne spokojná. 😬

• fuha tak torty a kolociky a zakusky neriesim. To necham na moju maminu, ta zabezpeci urcite dobre...Kedze viem kde to objedna a tetuska pecie super zakusky a tortu tiez snad dajku peknu spravi. Len jej poviem ze cca ako ma vyzerat aby ladila a inak necham na cukrarke🙂

Pre mna s priatelom je priorita dobre menu, dobre vinko v krsiaskoch, dobra palenka (biela a tmava) v inych nez beznych flasiach. Potom viem aku chcem vyzdobu a tiez ze radsej zivu kapelu ako dj🙂

• Sponzor fóra
  • no aj pre nás je menu podstatné,ale zatiaľ nevieme presne čo by sme chceli,okrem toho prasiatka.Pálenôčka bude tiež v iných fľašiach,a ďalej sa uvidí

• My uz zbezne menu mame, musime ho len prebrat s kamaratom co by sme chceli aby nam varil.
    Predjedla mame asi cca tri v moznostiach. Prve je kuraci koktail, druhy je lososovy tatarak a tretie janosikov mesec.
    Polievka je jasna, slepcaia s rezancami a pecienkovymi knedlickami
    Hlavne jedlo este nemame uplne vybrate, uvidime

Teply bufet a studeny bufet, teply baranie ragu plus este nieco a studeny podla vsetkeho misy so sunkou, zeleninou a syrom a pod.

Po polnoci to prasiatko.

• uf,tak to máte pekne premakané.My tak ďaleko nie sme,ale asi ostaneme pri klasike.

• ja s priatelom sme dost velki fanatici do varenia a pod. takze na jedle si davame zalezat a nechceme nic klasicke ako je rezen a salat, svieckova na smotane, gulas, kapustnica..alebo sunka s chrenovou penou....prosto jedla ktore si vie kazda domaca gazdinka pripravit doma,,,chceme nieco co nie je na kazdej druhej svadbe ale zas tak aby to ludia jedli🙂
    Moji rodicia sa zlakli napr. toho baranieho ragu ze co to ako to, ale napokon sme ich presvedcili, na jar kupime dve jahniatka a oni nam ich do jesene vychovaju🙂

• no tak vám držíme pršteky,aby ľudia boli spokojný a aby im chutilo.

• dakujem a o jedle aj rada hovorim a pisem, takze vzdy sa tak rozohnim..xixi 😃 😎

• a šaty už máš niejakú predstavu.Ja mám a pár som bola aj skúšať,už viem že korzetové nechcem.V tých som sa necítila dobre,hoci boli krásne.

• saty?
    Jedine kriterium co mam je aby nemali kruhy a ine somarinky, a cim menej roznych suknic a tych nafuknutych "balonikov" tym lepsie. Najlepsie by boli nejake jednoduche s krajkou...nove kolekcia splnaju moje predstavy, dufam ze splnia aj moju velkost...Saty pojdem skusat az vo february ale vobec sa mi nechce a netesim sa 😴

• ja by som chcela s dlhou vlečkou, s dlhým závojom a korunku.Chcem byť ako princezná. 🙂 🙂 🙂

• vlecka moze byt, a aj zavoj moze byt, ale ako princezna byt nechcem 😃 😃

• no veď to je každého osobný názor,každej z nás sa páči niečo iné.Len nech sme všetky šťastné,na tých ostatných veciach až tak nezáleží.

• to je jasne, sak by boli potom vsetky svadby ako uniforma a to by bola nudaaaaa 😃

• no to by bola fakt veľka nuda.Každá nevesta sa musí líšiť

• ahoj holky, tak ja uz mozem lezat s nohami na stole do februara...zakladne veci uz mam.Do ostatnych sa pustim po novom roku, mozno mrknem na nejake saty 😉 ale to tiez neviem.

• ahoj sabi, no parada takze vsetky tie zakladne veci povybavoovane?
    to je super.
    My sme prave vcera zistili ze sused vyraba domacu palenku takze ak sa s nim dohodneme o svaodbnu palenku budeme mat postarane🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov