Svadba v Septembri 2008. Kedy začať s prípravami?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte,neviem ako vy ale ja sa neviem stále rozhodnúť,kedy tak začať intenzívnejšie s prípravami... Chcem to mať všetko krásne a podľa mojich predstáv.. ;-) Podľa mňa je teraz skoro na začínanie príprav,len sa bojím aby nebolo potom už aj neskoro a nakoniec to nestihnem...a to by ma štvalo...neviete mi poradiť?? :-D
Odpovedať
ahoj jania :-) aj mna straaasne laka skusanie siat a vzdy ked idem okolo nejakeho svadobneho salona tak by som tam behla a skuuusala :-D tak vazne zacnem saty pozerat az buduci rok ale tiez neviem kedy x-)
Odpovedať
Baby o akej zime hovorite? :-D My tu v Irsku mame 20 stupnov,takze sme cele happy.Tolko sme nemali ani v juli. :-D Netrapte sa nad pocasim,aj tak ho neovplyvnite.Moja teta [vydavala sa pred 8 rokmi] sa vydavala v januari a bolo asi 15 stupnov pod nulou a prezila to. :-D
Odpovedať
saty? tak tie ma este vobec nelakaju, ako sa poznam tak ku skusaniu siat sa dopracujem dakedy po velkej noci tak najskor..xi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, aj mi tu na Floride máme už jeseň už je tu len 32 stupňov a pofukuje vietor, ;-) ;-) ale ja by som sa zlého počasia tiež bud. rok nebála, určite bude krásne, celý september, vybavíme cez konexie v nebi ok ;-) šatičky - ešte nie, trošku sa aj bojím lebo ja korzetove necem, a tých je stráááááášššne veľa, a také čo by som chcela ja, tých je menej, takže ešte si ich chcem predstavovať kým sa pustím do reality. takže asi až tak na jar. joj som teraz moc moc šťastná lebo drahý mi zavolal že príde o týždeň skôr to znamená že sa uvidíme po troch mesiacoch už tuto nedeľu, veľmi veľmi sa tešííím krásny večer papa...
Odpovedať
tak 32 stupnov by som sice uz nechcela, stacilo by aj takto len aby neprsalo a aby som nemusela trepat stale dazdnik so sebou:-)) inak bre raaanko prajem :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ránko, :-D nech sa vám všetkým v práci darí
Odpovedať
ahoj labudka, verim ze sa bude, dnes je uz nastastie piatok:-) ty si zase po nocnej?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, ja som v práci každý deň, za tri mesiace som mala voľno z nočnej iba 2 krát :-N , ale už len týždeň a tri dni, juchuuuu práve si pozerám šatičky z katalogu firiem, čo tam je ten novootvorený salón v BA JaDa, piekne tam majú
Odpovedať
taky salon som este neobzerala, idem sa mrknut:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale mi to pripadá, akoby to bol salón v ktorom majú šaty pokupene z ebay, alebo tak že s každého rožku trošku
Odpovedať
labudka je to nejake cudne, preco tam maju fotky siat z agentury kapa, tomu naozaj nechapem. No a poviem ti ze mne sa pacili len jedny saty a to stvrte v poradi, ostatne nie...
Odpovedať
Profilova fotka
hej je to divné, mne sa páčia 2313, mám rada čipku a páči sa mi tá mašlička, ;-) ved uvidíme možno o tom salone budú časom písať kočky čo tam pôjdu a uvidíme, či sa oplatí tam ísť pozrieť ok idem spinkať pekný dník
Odpovedať
Článok sa načítava...
aojteee :-) idem sa aj ja pozriet na ten salon...labudka ani ja nechcem korzetove saty, mam jedny spolocenske a tie mi stacia ;-) prajem pekne poobedie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky - ja som mala na jednej svadbe korzetové šatočky, a necítila som sa v nich príliš dobre, chýbajú mi ramienka, a stále som mala pocit že si ich musím naprávať, pritom mi sedeli, a cítila som sa príliš obnažene,a stále dávať pozor na štólu, to sa mi na svadbe nechce síce som si kúpila teraz, korzetové šaty na promócie, ale chcem si k nim dať ušiť nejaký čipkovaný kabátik, dobru nocku
Odpovedať
Profilova fotka
lilusiatko - páčia a mi u teba v albumiku šatočky svadobné tie štvrté čo je tam troj obrázok, tak ten horný malý - smiešne som to popísala, taká čipka ku krku a chceš biele alebo takéto krémové ja by som chcela biele, ale ja som dosť sama biela ako mlieko, a nedá sa mi opáliť, tak ešte uvidíme ako mi budú sedieť, ale v bielej sa cítim dobre, lebo predsa len je bledšia ako ja takže vyzerám trošku opálená :-D
Odpovedať
dobre raano :-) v tomto niesom rozhodnuta, pacia sa mi aj biele ale velmi sa mi pacia aj kremove, uvidim ako budem v ktorych vyzerat :-D ani ja nechcem korzetove lebo v korzetovych satach mam presne take pocity ako ty...stale ten korzet len natahujem a posuvam a mam pocit ze spadne aj ked mi sedi dobre |-| este som nemala na sebe saty s odhalenymi ramenami,ktore boli vsak vkuse usite,som zvedava ako sa budem v takych citit :-N prajem peknu sobotuuu
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to, za vyskúšanie nič nedáme, takže určite aj také oblečiem, nebudem sa brániť zubami nechtami, možno ma milo prekvapia, a možno nie :-D , papa
Odpovedať
bry vecer prajem, ako vikendujete? ako ste vikendovali? Ja som bola cely cas sama kedze polovicka ma tento vikend akurat smenu. ALe aspon som si v klude poupratovala a dnes aj ozehlila:-) A ked sa vycasilo vybehla osm na sipky, bude sipkovy dzem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pekny dnik vam prajem. tak miestnost mame zajednanu, takze som super rada. :-) vikend po nas uz mali obsadene, cize sme to stihli ;-) tak som stastna a ostatne veci budem riesit az buduci rok miestnost je a to je hlavne :-)
Odpovedať
ahojte :-) super jania a kde to budete mat? ;-)
Odpovedať
to vazne mali tu meistnost na ten tyzden po vas zarezervovanu? To musi byt ńejaky oblubeny podnik. Ja sa spolieham ze v nasej dedinskej sale sa toho trinasteho este nic okrem mojej svadby nenaplanovalo :-N :-D
Odpovedať
ahoj anaxamon, ono je to vazne tak s niektorymi miestnostami,ze uz aj vyse roka dopredu maju obsadene, ked sme sa v auguste boli pytat na jednu salu a povedali sme termin buduci rok september tak uz dva vikendy mali obsadene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to zeleznicne uciliste v trencine, baby tu o nom pisali, ze je to dost obsadene a dobre, tak ked sme uz isli na vikend do tn, tak som sa tam isla pozriet a nahodou bol riaditel aj v sobotu v robote, tak sme hned isli za nim a poznacil si nas, cize som super hyper rada, lebo som mu nakukala do kalendara a mal tam dost obsadenych vikendov. hlavne, ze uz to mam zajednane a nemusim sa bat, ze co ak by som tam isla o tyzden a mali by uz obsadene.
Odpovedať
dobre ranko vam prajem...ako ste stravili zbytok vcerajsieho dna?
Odpovedať
ahojte baby :-) kde ste vsetky? ;-) buducu sobotu ideme na svadbuuu,tak sa uz tesiiim :-D len dufam, ze bude teplejsie, uz mam dost tej zimy :-| prajem pekny dniiik
Odpovedať
jeeej lilu to je super ze ides na svadbu:-) buduci vikend musi byt pekne, u nas v pezinku je vinobranie a ked nebude pekne nebute to ono :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky septembrove, tak aj ja som sa rozhodla zapojit ;-) s drahym planujeme svadbu na 27.09.2008, kostol a salu mame uz zarezervovane, pracujeme v Irsku a tak skoro domov nepojdeme, tak sme si aspon nieco uz zarezervovali kedze sme boli doma prednedavnom
Odpovedať
ahoj skriatko, tak ta tu pekne medzi nami vitam, snad sa nam to zacne coskoro rozbiehat viac a viac:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, dakujem za privitanie, no verim tomu ze nas bude este vela ;-)
Odpovedať
Ahoj skriatko!Aj my planujeme svadbu na 27.9.2008 a tiez pracujeme v Irsku,v Dubline :-D A Ty si v akom meste?Chodis do temy "kto je v Irsku?" myslim,ze som Ta tam este nevidela alebo hej? :-N :-N ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?