Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
zakladam znovu tuto temu, bo sa nam opat stalo to, co bolo popisovane v teme "Pruuuuser" (ktora pozeram uz tiez neexistuje...) Nasu staru vykecavaciu temu som nasla na streche tusim v prestavbe bytu :-. :-x no a odtial sa sem spat neda dat... baby, bacha na to... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja pomaly letim, silno drzim palce x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
let. dakujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaj... tak ja som drzala palce a prsty a vsetko co sa da cely den :-D ale budem aj vecer ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. diky za drzanie palciakov. :-) normalne dnes nezvyk, ze sa neucim. :-D pozerala som akurat na streche to my wall co tam pribudlo. dobry napad. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute ako dneska? mne sa nic nechce a to este ani piatok nie je :-D inak ake provokacne fotky :-o :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
maji caf a nedakuj :-p inak co zajtra dobehnes? letim na obed, tak pak sa ozvem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
domi, ja mam provokaciu na fb skoro kazdy den. kamarat je od r. 2007 na turks and caicos... a to len taka fotka ako lezi na plazi a popija si pivko a tam isli s kamosmi na vylet a podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidim ako stihnem, lebo si musim ist vystat soru na kataster a tam stravim detstvo. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hej maji, uz to tam pribudlo? :-o ani som si nevsimla :-D ale tak nie je to prvykrat co ste si vy vsimli nieco skor ako ja.... viem, ze na tom pracovali ale neoznamili mi, ze uz je to spustene :-p juuj domi, isla by som hned na Male :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram, ze my wall je zatial iba pre adminov.... skusala som to teraz testnut pod firemnym alter egom a tam to nebolo....
Odpovedať
Profilova fotka
co pribudlo? idem kuk :-) ok maji, sak ked stihnes tak stihnes, lebo tak ta baba mi uz viac nepisala... jani - mi hovor, ja by som hned letela siroko - daleko do nejakej exotiky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
do mrne som opat neodolala :-N v tescu ( znacka F&F) som si kupila take hadie balerinky so zapinanim okolo clenku, stali 10 € no nekup to :-x :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja potrebujem baleriny, ale nikde nemaju cierne vo velkom cisle. :-( maju len biele a v tom mi noha vyzera este vacsia, ako naozaj.
Odpovedať
Profilova fotka
maji - v tescu mali strasne vela druhov aj vacsie cisla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby sa mi zajtra podarilo dobehnut a bolo by akurat okolo obeda, tak by sme mohli ist kuk, ak by sa ti chcelo.
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, nie je problem, som ti to chcela navrhnut...akoze mali fakticky vela druhov, som najprv vahala, ze dalsie topanky :-o ale tak za tu cenu a fakt mi sedeli na tej mojej zabacej nozke :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) uzivatelky su uz tak pardon za vyraz "vychcane" tejto babe stopujem inzeraty, uz som ju aj davnejsie upozornila do ip a dnes vlozila inzerat ze daruje cumlik za objednavku nad 10€ stopla som jej ho a ona to vyriesila takto http://www.modrykonik.sk/bazar/dojcen... nemam jej to preco stopnut ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
dani ahoj, tomu ver oni su strasne presibane ]-( a ked si tu poprosim ta, kuk do nasej sukr. temy na MK mam taku prosbicku na teba :-N dakujeem
Odpovedať
Profilova fotka
domi fotka je ok, predtym mala prekreslenu
Odpovedať
Profilova fotka
dani - ved hej, len sa mi z videnia zdala povedoma, a je to ona, robi vo firme s ktorou sme spolupracovali :-x
Odpovedať
Profilova fotka
maji - si tu? ze neuhadnes, kto je tato baba :-D http://www.modrykonik.sk/adminclub/us...
Odpovedať
Profilova fotka
domiiii. hahaha. to je onaaaa. jak sa volaaaa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty kokos, ja si s nou pisem v teme o kozmetike a pak som na nu narazila na koni a ta profilovka mi bola povedoma, tak som poprosila baby nech mi to hodia do adminu a hla je to onaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihi. myslis, ze ta spoznala? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
snad nie :-N lebo tak ked ju stretnem v palace tak ma asi trtne od hanby
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna ta spoznala, sak bola v robote pak krat. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak, podla foto tazko, je taka rozmazana :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ty trdlo, sak mas plny album svadobnych foto. aj tam si rozmazana? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee to neeeeeee :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz sa musim zakopat aspon 3 metre pod zem a tade budem chodit na obed :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?