Cica nežer II. Pokračovanie Cica nežer I.

Zobraz úvodný príspevok
Takže milé moje spolutrpiteľky :-) Nakoľko sa naša Cica nežer I. pekne rozrástla a už v nej máme veľa príspevkov, otváram jej voľné pokračovanie ktorej heslom je - Cica stále nežere a ani nebude! :-) :-D Píšte teda i naďalej, ale už sem :-) Tak si teda držme palce a chudnime! ;-) 8-) x-) P.S.: Navrhujem dať na túto prvú stránku naše overené diétky aby sme to mali na jednej kôpke x-) Tak ja sem šupnem 90-dňovku a octovku a vy môžete prípadne nejaké ďalšie. :-) Doschudnutia priatelia! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
... ale dnes som v pohode (teda neviem, či ozaj, ale aspon sa tak cítim :-) :-) :-) ), síce som v práci od "nervov" a fakt už vyčerpania a k tomu tá sprostá hlava, zlupla okolo 10-tej jednu Milu, ale ked ju odmyslím, mala som jedno jablko, kapustné fliačiky a na večeru "kalorický" oštiepok... ale samotný, bez prílohy :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde si eeka ]-( ?
Odpovedať
Profilova fotka
... ja už za chvíľku budem končiť... 8-( ... idú na mna drietomy a potrebujem už natiahnuť chrbátik aj... a aj manžel bude o chvíľku doma... ... tak teda DOBRU NOC cice.. A.... CICA NEŽER!!! - to je pre mna :-)
Odpovedať
adamko nerob chute,ja som len yogurt hruskovy a dost,ale ked robis take chute,tak..... :-D :-D :-D a zajtra co varis?ci si s kolegynami ooslavis narodky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to si mala celý den iba jogurt?
Odpovedať
Profilova fotka
narodky budeme oslavovať v pondelok... bude torta, klobása so zabíjačky :-D :-D :-D :-D :-D :-D (to iba možno, musím zistiť, čo z tých zabíjačkových výrobkov majú rady)... ... zajtra neviem, chcela som si dať vitamínový obed... mám nachystané 4 jablká... tak ale uvidím.. a maminka má vraj doma už upečené tvarohovo-lekvárové buchty ... tak obed dám vitamíny a na večeru buchtu, čo tam po tom :-)... hádam nebudem po nej ako buchta :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
... tak už ozaj dobrú, možno sa mi podarí Vás zajtra prečítať a dačo aj napísať, ako prídem z práce (teda ak prídem domov)... ak nie, tak v nedeľu sem nakuknem... (možno) .. pááá a sladké sníčky všetkým x-)
Odpovedať
mnaaaaaaaam,aj ja uz budem musiet navarit nieco slovenske......napr.pyrohy alebo buchty na pare s makom alebo cokoladkou :-D :-D :-D
Odpovedať
mnammmmm, aj ja chcem.... aj buchty aj pirohy..... :-D
Odpovedať
hybaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj
Odpovedať
adamko,smaily,miri,tak sladke snicky........... ;-)
Odpovedať
aj vam sladke snicky.....i tebe eeka.... v sobotu bude odoslane..... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ok...... ;-) tesim sa.... ;-)
Odpovedať
ahojte...tak ako?? ja som mala rano bielkovinku a ted bielkovinku v chudej sunke....este ma caka dnes pohyb... eeka tesim sa ked zacnes bielkovinku,pojde mi to lepsie....a verim,ze budeme super rychlo a isto chudnut.....ako sa mi podarilo pred dovolenkou.... ;-) :-D a veru ukazeme vsetkym....zvlast tym,ktori nam nepraju a vysmievaju sa nam... ;-) :-D :-D uz sa velmi tesim....aj ty eeka? tak vecer okolo 20,30 by som mala byt uz doma....a na icq.... adamko ako? papa
Odpovedať
eeka PC mi zamrza a ted mi nejde prihlasit sa na icq, skusim o chvilku ;-)
Odpovedať
eeka tak pozeras uz co? tu je to uz zamotane ten sturm der liebe.... ;-) este ze nemam vela casu ho pozerat.... ;-) poslala som ti mail,a az potom mi zas zamrzol pc,tak som mu nenadala.... :-) este upratujem,lebo dostaneme navstevu zajtra.....neprides tiez na obed? Mily dal kuracie prsia do vajicka a super korenin, a budeme mat k ryzke a uhorkovemu salatiku..... :-D tesim sa...uz davno som sa nenajedla...teplym papanim..... tak na icq sa mi neda ist...neviem co ma zas aj ten za poruchu....asi sa dohodli s pc..... ]-( tak dobru nocku ak nenakuknes do 23,10..... ;-) papa adamko,uz dnes nemala cas....co? pripravovala si sa na zabijacku?? zajtra si popapkas dobre...mnamky...aj ja.....tak pekne oslavuj.....papa
Odpovedať
baby, ja sa tu vas uz aj hambim citat a nie este napisat....chudnut nechudnem..zerem ako CICA :-N :-x :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
miriama ved to mam aj ja take dni a kazda.....no ked bude mat eeka bielkovinu, ideme naisto chudnut... :-) a co si dobreho mala,aby si mi urobila chutky?? :-D
Odpovedať
ale ja sa uz chystam na to asi 2mesiace...ja som tu rozputala tuto divoku debatu o chudnuti naposledy, lebo uz to tu dost zapadalo prachom...cela odhodlana som vybudila aj adamko a mozno aj eeku... a teraz ja takto... :-S a saty sa uz siju... :-|
Odpovedať
hej? ja saty vyberam na vianoce ked budem na sk. ty mas par tyzdnov po mne svadbu..... ale este mas cas... a kolko chces este schudnut? urcite menej ako ja.... ;-) ja 10 kil urcite.....do vianoc....
Odpovedať
no ja som saty vybrala a teraz sa siju a v dec bude uprava na mne :-N takze casu moc nemam....ja by som rada schudla aspon 3kila, tak by som bola celkom spokojna ale ak by sa dalo viac, nebranim sa :-D :-D :-D :-D ty 10kilov do vianoc? no to aby si poriadne drzala dietu!! kolko si uz schudla?
Odpovedať
pred dovcou som schudla tak na 58...asi 5 kil,no myslim ze mam nieco navyse...zas,ale tak na 52, by bolo super......a bielkovinou schudnem raz dva,len ju musim pit..... :-D
Odpovedať
:-) cice,tak ja sa hlasim,ale asi tu uz nik nie... |-| tak sladke snicky, ja idem nakuknut do bielej noci.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte cice, ja sa veru uz aj hanbim pisat, ze som sa stale od svadby neodhodlala zacat zasa chudnut.. ale budem musiet, nabrala som za dva mesiace przierania 2kilecka.. takze namiesto 10 budem musiet davat dole 12 :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobrú nocku cice.. hádam zajtra nájdem viac času ;-)
Odpovedať
ciao bezaz,nic si z toho nerob,niektore tu ako ja musia schudnut aj viac... :-S adamko,ides?
Odpovedať
**smaily, a co to je ta bielkovina?, na pitie...??? =-) :-N :-. **bezaz, veru aj sa hambim tu vobec kuk :-N ale som rada, ze aj ked sa niekedy fakt prezieram, tak to na vahe tak nevidno...asi preto, ze mam vela pohybu.... uz som vysadila aj antiku tak ak uvidim kilo alebo dve navyse tak hned a urcite presne budem dodrziavat dietu..aby som v dec na skuske siat do nich este vpratala :-D :-D **adamko, tak dobru nocku ;-)
Odpovedať
ireland nie je unaveny?ja mam vybitu baterku,dokedy si tu?ja za pol hodinu dojdem... ;-)
Odpovedať
stretneme sa v bielej noci?
Odpovedať
ja som tu asi este tak hodku..potom mi pride drahy a pojdeme kuk archiv :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?