Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@pingu1 a nejes malo? skus viacej zjest alebo si trosku zacvic malo by sa to pohnut :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) tal drzim palceky a ty si uz kolko schudla ak smiem vediet a za aky cas ???
Odpovedať
@ywaywa no chudla som z cca 71 kg a po 2 tyzdnoch som schudla na 67.7 ale prisla mamina oslava 60tky tak som normalne jedla 4 dni kila sa vratili na 70...teraz 3 den jem podla DD a rano som mala 68,7 takze este kilecko a som tam kde minuly tyzden :D potom buduci tyzden 4 dni lyzovacka a zas budem mat 70 :P nevadiii ja to beriem sportovo potom uz budem dodrziavat a cvicit s trenerom a do leta casu dost chcem schudnut na cca 63 kg ako sa podari a ako sa mi bude chciet ale ja som vysoka 183-185 zakazdym mi to inak ukaze
Odpovedať
@alore ale ved makam na zumbe 2x do tyzdna uz 1,5 roka
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no mala by som to aj ja zacat brat sportovo :-)
Odpovedať
@pingu1 tak to skus zamenit za nieco ine telo si uz asi zvyklo a stagnuje
Odpovedať
@ywaywa presne tak nevaz sa papakj ako mas,kludne aj vela ale len povoleneho a uvidis ze kilecka pojdu dole...aspon ja cim menej sa kontrolujem tym lepsie,aj teraz mi skvrka v brusku asi si nieco dam :)
Odpovedať
ahojte zienky, ako sa dari? :-) moj dnesny obedik zeleninkova polievka a pizza...este tak hodit poobedny šlofík :-D to by bolo
Odpovedať
.. a tu tekutu steviu, mozete smelo vyuzivat aj ako pletovu masku. vyhladzuje vrasky. naneste vecer par kvapiek a rano zmyte a natrite hydratacnym kremom. uz po prvych aplikaciach uvidite ten rozdiel! pokožka ako riťka babatka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a vaha mi zase stoji...nevadi ved ja jej ukazem zajtra fitko aspon hodku :-)
Odpovedať
ahojte, dnes som mala luxusny obed na dukanovsky sposob moje najoblubenejsie jedlo :-) koprova omacka, knedla, vajicko odporucam skvele mnam najlepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne stoji a to po 4 proteinovych dnoch :-) takze od pondelka fitko tras sa ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute baby...tak som si tu precitala nejake diskusie,ktore mi pomohli,co sa tyka jedal..drzim tuto dietu 8 den,schudla som 5 kg :-D ....tak sa pridavam k vam a budem to svami prezivat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, chcem sa opýtať, doteraz som striedala 1/1 a chcem skúsiť ísť na 3/3 ... môžem v pohode?
Odpovedať
@pitynka jasne, ze mozes.
Odpovedať
ahojte. baby, ja som taka sprosta. dnes som taaak zhresilaaa. neovladla som sa a zjedla som tortu. hmmm. mam vycitky, ale no co uz. od zajtra znova
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 ďakujem ti moc :)
Odpovedať
Tuto dietu som drzala poctivo dva tyzdne,no ale musim snou skoncit a prejst radsej na 90 dnovu. Tato dieta mi nerobila dobre po zdravotnej stranke,strasne sa mi tocila hlava-velakrat som myslela ze odpadnem dalej som z nej bola dost vyhadzana co ja som nikdy nebola,vysusovala mi moc pokozku a co ma najviac trapilo bolo padanie vlasov. Kazdy organizmus je iny a inak vplyva na telo,no bohuzial moje ho neprijalo a to som dodrziavala vsetko,vela som pila,ba dokonca aj vitaminy som uzivala :(( ..No nevadi 90 dnovu mam odskusanu a neposobila na mna tak ako tato..
Odpovedať
Mňa naopak, začalo pobolievať hodne brucho - vlastne žalúdok. Máte s tým niektorá skúsenosť???????????? Sa mi zdá, že mliečne veci vo väčšom množstve (zjedla som napr. celý tvaroh a už bolo zle..) to začali.. ale nevzdávam to a idem si radšej prečítať knihu. Síce v anj, ale ak by niektorá chcela tu je link: http://www.ulozto.cz/10132295/the-duk... A rýchlo, lebo Ulož to asi čochvíľa zrušia :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
uz som zistila co na mna funguje ked jem rybyvaha ide dole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pitynka ja striedam 4/4 ale chcem ist na 3/3 lepsie mi to vyhovuje a myslim, ze vaha sa pohla lepsie ako na 1/1
Odpovedať
ako to striedate?3 dni bielkoviny a 3 dni+zelenina?ja som dnes zacala druhu fazu,tak mi poradte ako je to najlepsie striedat?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinkylinky hej tiež som prešla už na 3/3 lebo už druhý týždeň nič .. :D ale nevzdávam to :) bojujeme.. koľko ešte musíš zhodiť?
Odpovedať
Profilova fotka
"Lángoš" 2 pl sušeného mlieka, 2 pl škrobu (dala som 1 1/2), 1 čl sušeného droždia, 1 vajce, 2 pl jogurtu, korenie Zamiešame, dáme piecť na papier na pečenie asi 10min. 180°C. Dá sa to aj na sladko bez korenín, alebo na slano s plátkom šunky, kečupom.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@slavuska76 5 kg tak to je naozaj velky uspech smiem sa spytat kolko vazis a aku mas vyku? mne to chudnuie ide akosi pomaly :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@pingu1 to nic hlavne ze ides dalej...drz sa :-)
Odpovedať
Mně se to po prvních 3 týdnech taky na cca 14 dní zastavilo a co jsem tak pročítala, tak je to celkem běžné. Talže hlavně nepanikařit.... ;-) Já teď řeším jiné dilema. Jak jsem tu již dřív psala, Dukana držím cca 4. měsíc, zhubla jsem cca 11 kg, ale předtím jsem 10 měsíců držela počítání kalorií a tím jsem zhubla cca 20 kg. Takže celkem 31kg. A teď pozor: když přejdu do 3.fáze - což je upevňující, pro udržení shozených kg - mám držet 10 dní za každé kilo na Dukanovi nebo 10 dní za každé kilo, co jsem zhubla za celou dobu hubnutí? Sice bych pak byla v té třetí fázi skoro rok, ale zase když to budu držet kratší dobu, tak abych to pak zas nenabrala....? =-) A teď babo raď.... :-N
Odpovedať
@9ka podľa mňa je jedno, akou formou zhodíš, tá tretia fáza je predsa kvôli nežiaducemu jojo efektu. a môžeš si ju rozložiť na dve časti a v druhej pridať už aj niečo navyše, čo v tretej fáze oficiálne nie je, no telo by malo dostať plný repertoár minerálov a vitamínov (nebudeš predsa dlhé mesiace na umelých práškoch..) hlavne tu podľa mňa ide o to, aby si to vydržala po zdravotnej psychickej a hlavne gastronomickej stránke :-) si to celé neznechutiť ;-)
Odpovedať
liliana0000000000000...tak ja som vysoka 176cm a vazim 102kg,mozno tym to ide rychlejsie,netusim,s kamaratkou sme to zacali naraz a ta schudla 2kg
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?