Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • Ahojte, ja drzim dietu od pondelka, chcela by som schudnut 12 kil, no vobec neviem aka bola povodna vaha..asi kolo 72 🙂 no neviem ani kolko som schudla...nemame doma vahu 🙂 ale snad dnes sa uz konecne dozviem...drzim kazdej palec aby dietka vysla

• @mokecajka  ahoj, aj ja idem od pondelka zo 72 kg 😃 tak vela stastia prajem 🙂

• Taky jsem začínala na 72. Dole byly za 4 měsíce, ještě bych chtěla sundat 2 kg a ty se potvory drží jak klíště.... 😃

• Sponzor fóra
  • Ahojte všetky a je to tu Dukanova Dieta kniha v češtine vyjde 15marca...objednat sa da uz dnes...... Hladala som na nete najlacnejsiu a nasla som a hned objednala....
    kliknite na http://www.gorila.sk/t/home.php?ref_id=usr-142079
    a zadajte do vyhladavaca: DUKANOVA DIETA - Jak rychle a přitom trvale zhubnout
    🙂

• @ncora  Ty jsi šikovná.... 🙂

• @9ka  Dakujem 🙂🙂🙂...mam ju sice v angline v PC ale v čestine bude lepsia lebo ked bude ako polska tak budu suroviny prisposobene na nas trh🙂🙂: aspon pozhaname vsetko co potrebujeme🙂🙂🙂🙂

• když je v pc, tak nevadí, že je v angl. - ještě máme google překladač, ale v angl. tištěná by byla horší - stačí přehlédnout jeden zápor a kila jdou hned nahoru... 😃

• @9ka   No to ano..ale ta v anglictine obsahuje recepty a v nich suroviny ktore tu nezozeniem🙂🙂 Ale ta nova bude prelozena ako maju Polske knihy o DD a tie su prisposovene nasej krajine🙂:..tak mi to povedal na polskej stranke o DD🙂🙂🙂

• Ahojte, som tu nová, som v prvej fáze, mám v pláne prejsť do 2. Môžem striedať dni v pomere 1 BZ : 2 B ? Vopred ďakujem za odpoveď 🙂)

• @atlantida  neviem presne, ako by to bolo najlepsie, ja koncim prvu fazu zajtra, v pondelok zacnem druhu, budem striedat 2:2 🙂

• Ja striedam 2:2 mo ale nakoniec som asi bola tahsia nez 72 😞 kedyz po 5 dnoch mam 72...teraz som u buducich svokrovcov a ti len 5 chodove obedy varia...ale som to prekonolala a od pondelka asi aj fitko zacnem....ale poviem vam zeny je to sakra tazke

• @trupkake  
    @mokecajka  
    Baby, ja to hlavne kvoli tomu, že to bude možno učinnejšie chudnutie ako keby som mala každý druhý den tu zeleninku, to ja už špekulujem asi 🙂

• @atlantida  Ahoj podla Dukanovych zasad mas mat rovnaky pocez B a BZ dni...a v pomere aky ti vyhovuje..1:1,2:2,3:3,4:4 alebo 5:5🙂🙂🙂

• @ncora  tebe co najviac vyhovuje?

• @ncora  ďakujem, asi sa dam na ten rovnaky pomer, predsa len 🙂 ďakuejem.. a ty to ako striedaš?

• Sponzor fóra
  • moja vecera 🙂 prvykrat som vyskusala chlebik z krabich tyciniek ... k chlebu tu ma vsak daleko, aspon co sa tyka zlozenia 😛

• @trupkake  mne najviac vyhovovalo striedat 3:3 tak sa mi zdalo, ze vaha isla dole rychlejsie

• stalo sa vam, ze vam prestalo chutit? resp. nepocitujete hlad? ja vobec nie som hladna ... vcera som jedla malo a dnes tiez...

• @trupkake  ano, to je normální, protože jíš bílkoviny a ty tělo zpracovává déle a nestoupá ti taky tak rychle hladina krevního cukru... atd. 😉 Může ti být dokonce i trochu nevolno.... 😛
    Ale měla bys jíst pravidelně...

• ahojte, už som sa tu pýtala tú otázku, len som nedostala odpoveď, tak by ma zaujímalo či je to pravda.. môže sa kyslá kapusta aj mimo bz dní? ďakujem .. 🙂

• Moj 8. den...kila idu dole...pomali ale isto...a zatial iba jedno zhresenie aj to koli tomu ze nadarmo vysvetlujete svokrovi ze drzite dietu....🙂 takze kusocek bracoveho na prirodno ...dufam ze to nejako nenarusi moj harmonogram ...inak zenusky neviete ci sa da jest divina....bo ja mam plnu mraznicku od jelena a uz teraz mi lezie krkom kurka...lebo v povolenych ani zakazanych potravinach som to nenasla...tak neviem ...inak ako sa Vám dari drzat dietu?

• @pitynka  Ahoj kapusta len v BZ dni🙂

@trupkake  Ahoj ja som striedala chvilku 3:3 a potom 2:2🙂 je to uplne jedno..len si treba vybrat ako ti vyhovuje🙂🙂

• @mokecajka  Ahoj divina sa moze....samozrejme mastne casti dat prec🙂..je zdravsia ako ostatne maska🙂🙂

• ncora dakujem,

• @9ka  vdaka, dnes mam po siedmych dnoch prvej fazy konecne zeleninovy den, ale nejak nevdlazem 😃 ...sice v praci len sedim, ale kolega chyba, tak je vela prace a huci mi v hlave a citim slabost ...este dve hodinky snad vydrzim. Pijem vela tekutin, na stole mam 1,5 l flasu s vodou a dala som uz treti pol liter caju, ranajky jogurt, obed polka dovolenej pizze, pro bioticky napoj, 3 kavy a stale sa citim slabo ako mucha 😞

• @trupkake  a ještě do toho jarní únava, co? 🙂 zkus light red bull - mně to včera nakoplo... 😉
    Jinak ta únava je u diety normální - srovná se to 🙂 , nezapomeň vitamíny, popř, probiotika. Nezbytné jsou také ty otruby. 😉

• @9ka  Tiez som predtym red bull nepila a teraz si sem tam dam ten tyrkysovy. A z troch kav su niekedy aj styri. Akurat som to riesila, cez vikend, ze zacnem pomaly uberat, aby som sa dostala na dve kavy denne.

• Ahojte, náhodou som dnes natrafila na túto diétu, ešte som o nej nepočula. Mám za sebou už detoxikačnú (ryžovú) diétu, pri ktorej som schudla 20kg, ale naspäť som pribrala 30, čiže som nebola veľmi nadšená a troška som na "diétovanie" zanevrela, ale keď som si prečítala príspevky od vás tak ma to zaujalo. Aké máte skúsenosti? Neviem či do toho mám ísť. Ďakujem 🙂

• neviete mi poradiť, kde na nete si viem objednať stéviu? lebo na dosť miestach je vypredaná .. ale sladidlo by som rada, nie listy.. ďakujem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém