Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@raduska23 ahoj drzim ti palce, nech ti to ide co najlepsie ale lespie si davat mensie ciele postupne, aby si z toho nezosalela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania ahojky chery a všetky dukanky, dobré ránko prajem, u nás 10 st. a hmla ]-( Včera som robila vaše milované Tiramisu, no, ešte som ho nejedla, lebo sa chladí, ale vyzerá to tak, že bude aj moje milované :-) Len sa idem opýtať, lebo táto otázka pri mojoích schopnostiach "pekárky" x-) je na mieste - aj vám vyjde malá piškota a veľa veľa plnky?????? Vživote som piškotu nepiekla, ale myslím, že to nebolo ono :-S Prosííííím, o radu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
včerajšie menu B-deň R: jogurt otruby D: káva s mliekom O: grilované kuracie prsia + 1 ks karička syrokrém O + V : tuniak vo vl. šťave + cibuľová žemlička (ja robím cesnakové ;-) ) + kúsok cibuľky : cesnaková žemlička + pomazánka (zabudla som názov, ale Light čerstvý syr z Lidl) : čaj štíhla a fit x-) dnešná ranná váha 73,4 kg, úbytok -5,6 kg, do cieľa ??????
Odpovedať
@zuzana018 dobre ranko , áno piskota je tenka a veľa veľa plnky tam je mnaaaam :-) teraz som na ceste do prace, poobede pridam foto môjho tiramisu ;-) dnes váha zase nižšia 64.4 neverím :-D teším sa na večeru bolo tiramisu :-D pekny deň prajem všetkým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania super, vopred ďakujem, lebo som si tým mojím nie istá..ale zasa na druhej strane, jedno ako vyzerá, hlavne aby dobre chutilo no nie??? pa a nech ti to v práci rýchlo ubieha ;-)
Odpovedať
Dobre ranko Dukanky, ahoj lajby :-) ;-) Po vcerajsom zazracnom tiramisu -0,1kg :-D na mna to asi nefunguje. Este mam polovicu na dnes. Vcera vecer som bola vo fitku na pase -400kcal. Dnes odcvicim Jillian. R- prvy krat som robila otrubovu kasu, jogurt jablkovy D- 2 kiwi+ 4 male marhulky O- este dojedam z vikendu xi, kacacie prsia kapusta, kacaci vyvar Ol- zvysok tiramisu, V-konecny tofu-cuketove placky Pekny dnik vsetkym
Odpovedať
Profilova fotka
@alore mne sa Tiramisu chladí, a budem dúfať, že pre mňa bude tiež zázračný, nech to už klesá dole rýchlejšie :-D :-D :-D Dnes budem bez detí, tak si chcem zacvičiť a háááádam sa konečne vytrepem aj na bežiaci pás x-) x-)
Odpovedať
@zuzana018 zuzi mozno nefunguje na mna preto ze som nemala tvaroh a dala som tam len 250g ricotti a 120 g bieleho jogurtu, cize aj plnky mam polovicne mnozstvo ako ty a cherry. Ale chuti vyborne to je hlavne :-D Jaaaj zajtra idem pokupit veci do zasoby lebo uz skoro nic nemam, posledny jeden jogurt a platkovy syr. Ja si tak vzdy spravim zasobu na 2 tyzdne, obsadim celu jednu chladnicku :-D
Odpovedať
@alore Ahoj Alore a dukanky :) My ženy sme hrozné :D neuspokojíme sa s ničím :D som zvedavá, čo budem robiť ja, keď budem mať 65kg :D aaa potiahnem to ešte naaa hmm... :D:D:D:D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore že celú jednu chladničku..to ich máš koľko doma???? :-D x-) ja som včera vbehla do Lidla, a poobzerala som sa po niečom inom, ako som zvyknutá, mali takú nátierku, vraj z čertvého syra, nízkotučné 0,5 % a tuším ako novinka to bolo uvedené, som to hneď aj doma skúšala, celkom fajn to chutí, niečo medzi tvarohom a syrokrémom, také jemné, termizované. Áno, do Tiramisu ide veľa tvarohu, ale ja som dala len 2 tegliky = 500 gr. a aj tak toho bolo hooodne, až zbytočne...ale prišiel akurát môj ocino, ktorý je už tiež na DD :-p a veľmi rýchlo zvyšok krému poriešil :-D Ozaj - a zasa sa budem pýtať ako debil, ale fakt som to robila včera prví krát - piškotu aj želatinu - no, a otázka znie - tá želatína mala síce trocha inú konzisteniciu ako voda, ale ja som čakala, že to bude trasľavé a pevné, proste ako želatína...no, a nebolo.... vy to máte aké????
Odpovedať
@zuzana018 3 :)))) zuzi ja som tam zelatinu nedavala. Prvy krat v zivote som ju robila pri tejto dietke ale nech ju robim na horuco na studeno vzdy ju mam taku ako ty. neviem preco. cize sa s nou moc nekamaratim :D
Odpovedať
@lajba ahooj lajby ako? Jasne ze mi zeny nebudeme nikdy spokojne, aspon mame o zabavu postarane :))) co budes mat dnes dobreho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@alore no, tak som rada, už som sa tak uspokojila s tým, že to len ja proste neviem piecť a veci tomu podobné :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
kočeny, nesúvisi to vôbec s dietou, ale idem sa vám posťažovať, lebo ešte teraz som z toho vyklepaná - v práci som bola prevziať jedno zariadenie a popodpisovať papiere s technikom a jemu sa pri odchode stal úraz - rozseklo mu prst na nohe a má ho aj zlomený....juuuj, nepríjemné...chudák, keby sa nehanbil, tak sa pri mne aj rozplače...a ja som sa skoro rozplakala keď som mu to spolu s požiarníkom ošetrovala :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana018 @alore Ja som mala s nou tiez problem a pak mi tu jedna kocka vysvetlila ako s nou narabat a teraz ju pcham skoro do vsetkeho :-p Ona ma byt taka o nieco hustejsia ako voda.No ked ju zapracujete do tvarohu napr.na tiramisu,tak pocas chladenia pekne zhustne v tvarohu a bude to cele take este mnamkovejsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby,po dlhsej odmlke som znova tu,este som vas nestihla ani docitat..... dnes mam 82 den a konecne sa mi aj vaha rozhybala, dlho pre dlho som stala no potom sa mi podarilo prekrocit cez 60kg a zase sa nic nedialo a teraz znova som sa pohla takze vaha 58,7kg :-D este kilo a 3 faza juj uz sa tesim Vcera som bola v lekarni kupit si k bionu 3 este aj zinok pretoze uz druhy mesiac mi hrozne vypadavaju vlasy tak uvidim ci mi pomoze-DD sa nevzdam ;-) zhodila som 11kg to sa mi este pri ziadnej diete nepodarilo. pozdravujem vas x-)
Odpovedať
@alore Nuž ja som mala ráno kašu z otrúb so škoricou, desiata jogurt, obed mám šunku a cibuľovú žemličku (nechcelo sa mi variť) a na olovrant si dám určite našľahané mlieko s bolerom :D a na večeru ešte neviem :) Už druhý týždeň flákam cvičenie :D ale už začnem sakra :D
Odpovedať
tak 1.den zamnou a kilecko je dole :) uz sa mi griluje masko na obed a tesim sa na olovrantikovu maskrtku - sladky kakaovy tvaroh mnam mnam a na veceru mam upecene zemlicky , zapecem so sunkou a mozzarelkou :) plus sa odhodlat cvicit a zajtra snad bude vaha zase nizsia :)
Odpovedať
@alore Jestli to nebude tím, že už hubnout nemáš co :-D Já budu tiramisovat od zítra :-D Dnes budu péct...Tak jsem zvědavá jestli zapůsobí tak jako tehdy :-)
Odpovedať
@zuzana018 želatina je za tepla vždy tekutá ;-) Jinak bysme ji těžko smíchávali s krémem :-D Ztuhne až po pár hodinách v lednici ;-)
Odpovedať
@locikaaa locika nestras ma ja musim schudnut na 58 aj keby som nejedla :-D :-D :-D
Odpovedať
holky dotaz kyselá okurka se může i v B dny???ted teda nevím...a to si pochutnávám na kuřecích plátcích se znojemskou omáčkou :-D
Odpovedať
moje dnešní B menu Snídaně Cibulová placka, krútí šunka, Plátek sýra 12%, káva Svačina ------------------- Oběd Kuřecí plátky se znojemskou omáčkou Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl Večeře Jogurtovo mléčný koktejl, Volské oko
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne babule....ja mám tyzden za sebou a na vahe plus 1 kg....asi to bude tym ,ze mm BZ a nebola som 3 dni na zachode...mate s tym niektorá skusenosti....pohne sa ta vaha?
Odpovedať
@panthera skús piť pohár teplej vody hneď po prebudení na lačný žalúdok ... Mne to pomohlo, predtým som nemohla ísť na záchod viac ako 2 x do týždňa a teraz v pohode každý deň ... Je to trošku nechutné , ale pomôže to... Možno nie hneď prvý deň , ale netrvá to dlho ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vyskusam,dakujem moc:))))snat to pohne aj s tou vahou... ;-) u teba to pomohlo?
Odpovedať
@panthera neviem, co teraz myslíš , že čo mi pomohlo ? Ť Tá tepla/vlažná voda áno , pijem aj psilium pre istotu :-D ale na wcko chodím uz v pohode :-D a váha sa mi po troch týždňoch pohla asi naozaj vďaka tiramisu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ja som dnes ale jaka hladna...az mam pocit viny ,ze som sa prežrala :-) ranajky-cottage,zemlicka obed-lečo,zemlička olovrant-mozzarela,acidko vecerat uz radsej nebudem. Kupila som si aj čaj na podporu travenia,tak uvidime.Kazda tu chudne behom tyzdna a ja nic.... :-( a to ani sladke ani ovocie nejem.....
Odpovedať
Profilova fotka
@cherrymania inak to tiramisu:))))))mmmmmm,ale este nedrzim dietu tak dlho :-)
Odpovedať
na zápchu je dobré aj acidko, alebo zákvas. Skús :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?