Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • Ozaj baby, dnes pri cviceni ma napadlo...
    Mate nejaky vzor? Ako by ste chceli vyzerat?
    nejake obrazky nalepene na chladnicke a tak? 🙂 len tak ma to napadlo, hm?

• uz som doma z vyletiku, musela som sa rychlo napapat lebo inak jedavam najneskor o 18tej, ale hadam nepriberiem vela som toho nachodila. Nakupila som na dva tyzdne do zasoby nizkotucne vecicky, ladnicka uz praska vo svikoch 😃
    Nakoniec som stihla aj desiatu mala som melon a na olovrant par gumenych cukrikov teraz k veceri som mala cottage mnam sto rokov som ho nejedla 2 platky syra plus jogubellu visnovu light, idem hodit sprsku a ficim do fitka 😃

• @cherrymania  nemam vzor, chcem sa pacit sama sebe (ja som iny narcis 😃 ) ak by som si mala vybrat tak jednoznacne Victoria Beckham (pacia sa mi anorekticky vyzerajuce zeny 😃 )

• Sponzor fóra
  • @alore  haha tak to sme dve, ja mam vzor seba , 5 rokov dozadu 😃
    ked budem vyzerat tak ako som vyzerala vtedy , budem spokojna 😃
    keby som si mala ale vybrat,tak asi Jennifer Aniston 🙂

• @cherrymania  gratulujem 🙂 🙂 fajn...takže na postave rýchlo vidno výsledky? 🙂

• @lekvarovabuchta  no mne ano, zadok , stehna a prsia ovela pevnejsie, pomarancovu kozu uz skoro nevidiet... takze sa tesim , aj drahy mi stale ocumuje zadok 😃 a brucho mi ide najlepsie, inak som ti chcela povedat, ze aky mas dobry nick, taky ''dietny'' 😃

• baby, mam pocit ze dnes si tu pisem sama so sebou 😃 😃 kde vsetky ste? dajte nejaky typ co zajtra navarit bude zeleninkovy den.... nejake napady?

• tak odfitkovane prave dopekam korpus na tiramisu 😃

@cherrymania  z toho si nic nerob aj ja mam niekedy, najme cez vikend pocit ze si pisem sama so sebou 😃
    sprav si salatik so syrom, to mas super rychle na pripravu 😉
    Ja mam zajtra BD netesim, aspon vaha klesne

• @cherrymania  este nie,zajtra idem na to...neviem ktoru myslis tu čokoladu?a tebe ako isla vaha na zaciatku?

• a ked sme pri tych vzoroch....MONICA BELLUCCI 🙂

• LUDIA KDE STIAHNEM TO jILIAN?sice nemam cas cvicit pri 1,5 ročnej dcere,ale kuknut si to mozem....či? 😬

• jej kočeny, ste sa rozpísali, radosť mi robíte 😃

lekvarovabuchta - vitaj a veľa šťastia prajem 😉 ...inak, neskutočne milučký Nick 😃 🙂 😵

Alore - nerob chute s tými gum. medvedíkmi 😠 😃

inak kočeny, včera som počúvala, aká je táto diéta pre organizmus nebezpečná - nenazvali ju priamo že ide o dukanovú diétu, ale proste bolo to o nej - len bielkoviny, vylúčené akékoľvek sacharidy a podobne.....no, nebolo mi všetko jedno, nie pekné veci hovorili 😞 😞 😞 Ach jááj 😞

• @cherrymania  áno, Jenifer má fajn postavu, inú ako modelky, ale peknú, zaujímavú...
    keď som mala o 20 kg menej, vraj som sa na ňu podobala 😃 😃 😃
    kdesi som mala svadobné fotky a k nim samé komentáre, že ako Jenifer 😃 😃 😃
    ale mne sa to nezdá, vždy som len krútila hlavou, že či sú všetci slepí 😵
    ale jej postavu by som brala 😃 😛

• @cherrymania  ja idem dnes zapekať cuketu - vydlabem stred (je to taká stredná veľkosť, skôr väčšia), a naplním ju = na panvičke si orestujem šampióny, kápiu, malé kúsky vopred pripraveného kur. mäsa..dáva sa aj šunka kto má rád...toto potom premiešam syrokrémom light, (skúšala som to aj s paradajkovým pretlakom a s oregánom) štipka vegety, korenia - naplnim tým cuketu a spolu zapečiem v rúre. Býva to mňaaaam 😉

• idem sa ešte pochváliť - dnes ráno som konečne prekročila ďalšiu číslicu 🙂
    takže váha : 72,9 kg 😃 😃 😃 (včera po Tiramisu 73,00 😃 😃 😃, pred Tiramisu 73,4 kg)
    ja tomu mňam koláčiku asi fakt začnem veriť 😵 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • Baabyyy, co sa mi stalo... konecne som sa odhodlala do obchodov, lebo ma baby zdrbali ze kde mam rit a co to mam za otrasne rifle... a mam rekord 28/32 rifle na prvu supu, to sa mi dlho nestalo a ake v nich mam pekne stehna.. normalne ze sa tesim 🙂 a velkost som upravila o jedno cisielko, 38 saty su mi ako lusk, krasnucke, normalne som v nich vyzerala dobre, len dumam kam by som si ich tak obliekla, okrem nasej svadby sa nic nechysta 😞 ziadne vacsie oslavy, ale jedny fesne do skrine by som si mohla kupit, nie?
    ale happy som happy, pomaly nabieham na normalnu stravu, teda bez priloh a obmedzujem mnozstvo a tuky, vaha stoji 🙂 v sobotu po zurke este aj klesla.. do svadby musim odlozit bike, mojim kolienkam sa nieco prestalo pacit, ale moze to byr aj tym pocasim.. dnes by som to mohla hecnut s tymi bielkovinami 🙂 drzim palce a pekny den.

• @juanna  super, teším sa s tebou...budeš krásna a štastná nevesta 😉

• no treti den a nic ani deko dole 😞 myslela som ze to pojde dole kazdy den v 1 faze 😞 zrejme si musim urobit to fantasticke tiramisu 🙂 tak sup dnes do obchodu dokupit dobrotka a pece sa 🙂 rada by som postavu Cameron Diaz 🙂))

• @zuzana018  dobre ranko dukanecky, dnes som si luxusne pospala trosku dlhsie 😃 Zuzi prave preto jem aj sacharidy, doobeda ovocie, inak som niekde citala ze to co zjes medzi 9-11 doobeda od toho sa nepribera 😃 😃
    A gumenych medvedikov si neviem odpustit mam ich skoro kazdy den max. 15 kuskov, niekedy si nedam, bud nemam chut alebo zabudnem.
    Dnes -900 g 60,7 jupiiiiii milujem moje vylletiky vzdy po nich schudnem 😃 Vecer som napiekla aj tiramisu s kopou tvarohu. Rozdelim si ho na 3 dni, lebo dnes budu palacinky a tam ide tiez skrob. Dnes BD moje menu:
    R- otrubova zemlicka (jupiii konecne po dvoch dnoch) chrenova pomazanka ,3 platky syra
    D- pol kila melona 😃 aj vcera som mala a schudla som, milujem ho najviac na svete 😃
    O- palacinky s mojim domacim rebarborovym dzemom , plus jednu si dam aj s milka philadelphiou
    Ol- tiramisu
    V- tuniak ?
    Krasny dnik

• @alore  že - 900g, tak to je krááááásne, aj ja chceeeeeeem 😃
    Aj ja milujem melón....a kukuricu....a medvedíky.... a zemiaky....a čokoládu....a a a....juj, to by som tu mohla vypisovať hodiny 😵 😵 😵

od 9 - 11 a nepriberieš??? no idem ja pozrieť do našeho bufetu veru...dnes mám fakt chuť na niečo dobré..asi zhreším 😛

• @zuzana018  nehres co si sisi, keby viem tak ti to nenapisem 😛 ked chces hresit daj si melon male zlo, aspon odvodnuje a ma viac vody jak cukru 😃

• @zuzana018veru ,aj ja som to videla v refleexe......

• @panthera  Biela cokolada:
    POTREBUJEME :
    *150 g nízkotučného sušeného mlieka
    *12 lyžíc nízkotučného mlieka
    *vanilkovú arómu
    *sladidlo (stévia,xylitol,umelé sladidlo)
    POSTUP :
    1. Najskôr zamiešame mlieko so sušeným mliekom, potom pridáme vanilku a sladidlo.
    2. Dobre premiešanú hmotu vylejeme do nádoby, najlepšie silikónovej a dáme stuhnúť do chladničky.
    3. Po stuhnutí nakrájame.
    Mala rada:
    Ja som to ponalievala cez lievik do silinoknovej nadoby na lad a dala do mraznicky, lebo v chladnicke sa s tym nic nedialo... bolo to mnaaaaaaam. odporucam, v tekutom stave to chuti ako salko 😃

A vaha mi nesla nijako extra rychlo ani v prvej faze, nepamatam moc mozno 2-3 kila som schudla. vies, nebola som nejako extra velka a vtedy chudnes ovela pomalsie ako ked ides zo 100 kg... to sa nemoze porovnavat .... ked ide niekto aj z 90 kg a niekto zo 70.... alebo 60 😃

• @panthera  ja cvicim toto,teda uz nie, lebo som v druhom leveli a mala by som uz ist na 3. ale bojim sa ho 😃

Da sa to stiahnut na ulozto, mne tu jedna holka poslala link, ale neviem kto to bol...ved da sa to tam urcite najst na tej stranke..
    🙂

• @alore  jak děláš prosím rebarborový džem???

• Jinak dnes papkám...
    Snídaně Tiramisu, káva
    Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl, 2 plátky kuřecí šunky
    Oběd Plněná kuřecí prsa
    Svačina Jogurtovo-mléčný koktejl
    Večeře Plněné kuřecí prso z oběda, otrubová kaše se skořicí

• Holky tak mě napadlo to tiramisu nemá to takový účinek díky té silné kávě????Jakože to nakopne metabolismus k většímu spalování? 😉

• @locikaaa  Skôr je tam veľa čistých bielkovín a tie zjedené hlavne večer zaberajú 😎

• @locikaaa  ahoj ja som ten dzem robila takto
    osupala som si rebarboru nakrajala na koliecka asi 0,5 cm hrube dala som ju do hrnca s troskou vody a nechala varit asi 5 minut, potom si pridala bud jahody alebo nektarinky a dovarim kym to nezmekne +sladidlo podla chuti. Ja mam jahodovy dzem sladky a nektarinkovy taky letny kyselkavy aj teraz si ho davam s palacinkami. Mnam

• šalalalaaa-šalalala-šalaaaaalaaalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 TIRAMISU JE V CHLADNIČKE!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    ranajky-cottage,žemlička
    obed-žemlička,kur.šunka,maj.lighttrošinku
    olovrant-TIRAMISU
    večera-asi kakavko 😉
    idem si ja lahnuť k tamagochimu,aby ked sa zobudime,sme mohli mnamku papať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 KDE STE VŠETKY????????to len ja som na materskej? 😞 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém