Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

15. máj 201915841
  • @atota  ahoj vies co ja by som to aj brala ale teraz nemozem ani nahodou budem cim viac doma mamca mi ide na operaciu takze chcem byt doma s nou a pomoct jej chapes... skusim sa niekoho spytat a dam ti vediet... a chuti ti to tiramisu ? posles mi recept pls ? vdaka 🙂

• @11xena11  Nevim jak jsem to vsecko do sebe dostala,ale vidis sama,ze toto u me neni dieta jako na mnozstvi,ja miluju surovou zeleninu a ja mam ted chute jak mam menzes,tak radsi hodne povoleneho nez neco total kalorickeho.chtela jsem,abyste vedeli,ze po cem jsem zhubla,hladovka to fakt nebyla,myslim ze ten protein to vecer nejak urychluje.

• @misipajka  tiramissa mi chuti a presny recept je as o 2-3strany naspat pisala som niekedy v utorok

• Sponzor fóra
  • @11xena11  o jeje ta dost davno kosice sa zmenili aale ja uz tiez 1 rok byvam na dedine a byvala som presne na kvp

• caute baby, tak som naspat 🙂 Dosli sme vcera v noci, 6 hodin v aute ouffff. Vikend bol super a len s mini prehreskami (kuskus ako priloha, dva pohare cerveneho vina, ovocny salat v ktorom bol pridany cukor) no aj tak cez kilo mi vybehla vaha hore. Ale to dame dole do 2 dni 😃
    Dnes BL den, ale netusim co budem jest, chladnicka prazdna, musim ist na nakup. Lenze tu tak leje, ze sa mi nechce nikam von, tuniak v konzerve a vajicka to istia 😃

• @atota  aj ja som byvala na KVP 🙂

• @merulka  aj tu by už mohlo popršať. Stále nás to obchádza. Takže po tvrdom víkende nastolíme zasa poriadok v stravovaní. Ja som sa radšej nevážila. Pre istotu.
    R - cereálie
    D - čerstvý ananás, banán
    O - fazulová mliečna polievka, rezeň, chlieb 😃 (čo s tým. Treba to dojesť)
    Ol - párky, chlieb, uvarené vajcia
    V - asi len otruby, lebo idem do Dubnice s bratom(pozval ma) na "partičku"

A periem a periem.

• @merulka  ja to iste,len o trocha horsie😉 ...piatok bola zurka,trocha vína.V sobotu rodinné stretko,grilované mäsko,zas dva pohare vína a dnes šup 2kg hore.Nechapem to to víno môže tak spraviť?Ale predpokladam,že do troch dni to dám dole.Dnes raňajky zemla so zeleninou a poobede si dam krabie tyčinky so zeleninovym šalátom.Nič viac,treba odčiniť víkendove prehrešky😞

• ahojte, prosím Vás dajte nejakú radu prvého júna idem na svadbu a potrebujem zhodiť 10kg dá sa to ´dukanovou dietou? Dnes som začala, mám takú očistu nejem nič. Dakujem za akú koľvek radu.

• @layte  Kocky KLID,taky mam +1,5kg vzdyt nehori,ja jsem si ty HODY ale naplanovala.Telo ktere jelo nizkosacharidovou stravu na to neni bohuzel zvykle,za chvilku to mame dole vsecky,zadny stres to skodi..a v klubu drzime vsecky partu..mam vas rada tady.Jinak mam fajn recept na KEBAB PLACKY DUKAN-250gr tvarohu,2 vejce a 6PL ovesnych otrub,sul-vse smichat,pect na papire 4placky asi 25_30min pri 180c,kazdou posypat lzickou lnenym seminkem,dala jsem i sezam..trosku zmena.

• @matterhj  za mesiac 10kg? A kde si bola doteraz? Možno polovicu by si tvrdým sebazapieraním zvládla. Nabehni na bielkoviny, nezabudni pitný režim a uvidí sa. 😉 😉

• @merulka  To neni tak strasne,to das se zavrenymi ocmi.

• @matterhj  Dukanova dieta neni o hladu,z toho leda priberes.Zacni nizkotuc.bilkovinama jako napr.activia bila,nebo nizkotuc.tvaroh vymichany se sladidlem,protoze kakao muzes az od 2.f,nejake kureci masko k tomu placku dukan.Nenapsalas z jake vahy jdes a jak jsi vysoka,tem hubenym co chteji dat dole kolem 6kg to jde pomaleji,ale vetsinou 8kg se da shodit za 2mesice,tvrde dodrzenou stravou z povolenych potravin.uvidis sama,zkus..ale jez!

• @11xena11  Do 4.f skacu rovnyma nohama s+1,5kg navrch,a myslis ze me to stve?ani nahodou,vim ze snim kopec zeleniny polite olivovym olejem a mam to dole,vcera jsem ji nejedla,jen prilohy a toto je vysledek..Ale vim jak na to a jsem uplne free.

• @pantaloni 🙂 tak sa naprogramujem na žiadny stres😉 a kopec zeleniny.Len som na seba nastvana,že cez týždeň idem jak píla,všetko dodrziavam a vykend,no hrôza.Ani niee tak s jedenim,ale asi to víno mi zadržiava vodu,ináč si to neviem vysvetliť.Brucho mám jak balón a to mám 52 kg...dnes už nejem nič a hotovo!!!

• Sponzor fóra
  • Dakujem za reakcie a idem z váhy 65kg tak mám začať bielkovinou kde nájdem ktorý deň, mám čo jesť dakujem Heňa

• @atota  dakujem

• @merulka  ano?a kde?ja hemerkova

• @merulka  kua co sme vsetky porobili aj mne slo1,5kg hore no ja som mala vybornu tortu,zeby z toho?tak,musime ist dole

• @atota  este by som sa chcela spytat myslis ze to bude fungovat aj kebyze si urobim len ten krem bez cesticka???

• @atota 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Asi sme mali víkend s veľkým "V".

• @matterhj  naťukaj si dukanovadieta.sk
    Máš tam všetky povolené potraviny. Sú tam aj vzorové jedálničky. Ale sprav si podľa seba, podľa toho čo ti chutí.

• @pantaloni  ja som úplne zabudla. Práve tu bol kurier a doniesol moju večeru na mesiac. 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Som zvedavá ako to chutí. Takže pred mojim večerným kultúrnym vyžitím jedno vypijem. 😉 😉 😉

• @atota 😃 no co sme si dopriali, treba aj to.

• @atota  na bauerovej

• Dnesny dezert, panna cota (ci ako sa to pise) s jahodovym domacim dzemom (so steviou) a malinovm sirupom (so steviou)
    2,5 dcl plnotucneho a 2,5 dcl nizkotucneho mlieka, lyzica tvarohu, 3 platky zelatiny, stevia, vanilkovy lusk. V 2,5 dcl mliekauvarit vanilku a rppustit zelatiu a steviu a zmiesat so zvyskom mlieka a tvarohu. Dat stuhnut. Celkom je to dobre, ale viac mi to chutilo len ciste bez sirupu.

• @merulka  ze MNAM,muzu se s dovolenim prijit dorazit,nech tu vahu trosku zaokrouhlim nahoru?vypada to prudce jedle...

• @11xena11  Myslim ze ti bude chutnat at mas jakoukoliv prichut,je to tak sladke,ze jsem nepoznala ze tam neni cukr ale sladidlo..

• @layte  presne tak,nestresuj se..budes pak produkovat hormon ktery se bohuzel uklada do bricha,mej se rada,vahu mas super a bricho za 3dny zplaskne,to ti rucim,ale do vecera jeste neco maleho zbasti min.po 3hod,at neukladas tuk,ten prece nechceme..hlavne si rekni vypadam skvele a vypust to z hlavy.to pujde.

• @pantaloni  vanilka - jahoda - banán - čoko

Jahodu mám práve za sebou. Dala som 250ml mlieka. Je to dosť husté(možno by som mohla aj 300ml). Musela som to zapiť vodou 😃 😃 😃 Teraz to bude skúška, koľko vydržím byť sýta. Práve odchádzam na tú kultúru.Tak pá zajtra. 😉 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém