Fotograf a kameraman na svadbu 30.3.2019 v Modre

16. jan 201916

Hladam fotografa a kameramana ako jeden balik na 30.3.2019 do Modry. Nasa predstava- k dispozicii cca od 15.00 do 24.00. Ozvem sa ak ma zaujme ponuka. Dakujem pekne

• Dobrý deň. Píšem Vám správu 🙂

• @nelllaaa
    Pekný deň,rád Vám ponúknem služby fotografa alebo i kameramana v jednom výhodnom balíčku 🙂
    Viac info i na mojom webe , Pozdravujem, Milan

• @nelllaaa  dobrý deň, termín Vašej svadby mám voľný, ponuku som Vám poslala v správe 🙂

• Sponzor fóra
  • @nelllaaa  Dobry den, balik nie som, ale porfolio si mozete pozriet na stranke.

• @nelllaaa  Dobry den Vam zelam. Nahliadnite na moj web, kde ponukam moje fotosluzby.

• Dobrý večer, termín 30.3.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť 🙂 Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku 🙂 Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam

• Dobry vecer. Sice len fotim, ale budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem aj cennik 🙂

• Dobry deň, pošlem Vám cenovu ponuku do správy

• Zdravím. Termín mám voľný 🙂 moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie 🙂

• ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás ponúkame aj novoročné zľavy

• Zdravým, tiež mám voľno!

• Zdravím termín mám voľný, do správy posielam ponuku.

• @nelllaaa  pozrite si aj moje portfolio, viac info na webe

• Pekný večer, termín mám voľný. Môžete si pozrieť aj moju tvorbu buď tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Cenník Vám môžem poslať do správy.

• @nelllaaa Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju prácu a prístup. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Fotím príbehy - tvorím spomienky >>> svadobná a eventová fotografia, fotokútik, fotoštúdio s viac ako 20 ročnými skúsenosťami <<<
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov