Fotograf na svadbu, 27.4.2019, Kežmarok

14. feb 201960

Dobry den,hladam fotografa na termin 27.4.2019 Kezmarok/Svit (obrad/zabava).Netreba nam fotenie od rana do rana...nemame zaujem o “rande fotenie” den vopred a pod..staci fotenie v den svadby od odobierky po cepcenie...Je mozne sa vopchat do rozpoctu 200-300 eur strop?
Dakujem velmi pekne!

• Dobry den, do vasho rozpoctu sa urctie zmestite, ale budete asi musiet robit kompromisy v kvalite sluzby, alebo trochu riskovat s nejakym menej znamym , alebo zacinajucim svadobnym fotografom. TO pisem preto, lebo asi viete, ze bezne ceny za svadobne fotenie su zhruba vo vyske 2-3 nasobku vasho rozpoctu.
    V kazdom pripade vam drzim palce pri hladani 🙂

• Neváhajte ma kontaktovať 🙂

• Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň, termín zatiaľ voľný. 🙂

• Dakujem velmi pekne vsetkym.Co som hladala som nasla👌🏻

• Ak by ste mali záujem obohatiť Váš svadobný večer o fotobúdku, sme tu pre Vás. Fotobúdka Labudka rada príde rozprúdiť zábavu, a urobiť fotografie, na ktorých sa budú svadobčania smiať ešte dlllllllllho po svadbe.
    Do fotobúdkovania.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Sme dvojica mladých ľudí s hlavami plných nápadov, ktorí s citom zachytia všetky okamihy Vášho veľkého dňa.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov