Hľadám fotografa a kameramana na 11/2017 v Prešove

17. aug 201612

Ahojte, hľadáme kameramana a fotografa kvalitnej práce na novembrový termín 2017. Ideálne balík oboch služieb v jednom, ale nie v jednej osobe! Prešov a blízke okolie. Prosím, odporúčte, ak máte dobrú skúsenosť. Hľadáme niečo moderné - skúsených, mladých a tvorivých ľudí za prijateľné ceny, ktorí vedia narábať s prostredím a nie len tak "točia/fotia zo zábavy". Konkrétne ponuky poprosím aj s cenami, Ďakujem za každú radu 🙂

• terminy su zatial volne 🙂 viac info na webe .. dakujem . foto & video

• @dzulila  Dobrý deň, v novembri máme ešte voľné nejaké termíny, pozrite si našu prácu, v prípade akýchkoľvek otázok nás kľudne kontaktujte. Sme tu pre Vás. Neváhajte využiť našu akciovú ponuku iba do konca roka za kameramana aj fotografa 😎

• @dzulila  Dobrý deň, pre prípad, že by Vám nevadilo, že nesplňam dve z dvoch Vašich požiadaviek: (som iba fotograf a niesom z okolia) skúste sa pozrieť aj na moje portfólio 😃 Ak by Vás fotky zaujali rád doplním bližšie info 🙂

• Sponzor fóra
  • Dobrý deň,
    veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. 🙂
    PS: S pricestovaním nemáme žiadny problém nakoľko pôsobíme po celom Slovensku.
    Ďakujem
    S pozdravom

• ďakujem všetkým za ponuky, prezrieme si ich a možno niekoho oslovíme😉

• Budeme radi ak nazriete na naše portfolio 😊

• Dobrý deň.
    Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
    S pozdravom

• Ponúkam Vám svoje služby.

• @dzulila  ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.

• @dananai  
    @martinko999_2  
    @sokiphoto  

Zdravím, všetkých, ktorí sa mi tu núkajú🙂

Poprosím do internej správy cenové ponuky vzhľadom na naše podmienky (viď ďalej) a tiež miesto pôsobenia, resp. vzdialenosť od Prešova, ktorú určite tiež zohľadňujete pri cene a doprave. Ďakujem

Naše podmienky:
    chceli by sme zopár záberov z domu nevesty a ženícha (30 km od PO - dopravu vieme zabezpečiť), umelecké fotenie v blízkom kaštieli, omša a zábava priamo v Prešove cca do 1:00h. Umelecké spracovanie fotiek, video moderne spracované okolo 2h záznam.
    Termín svadby je 11.11.2017.

Prosím, ak viete odporučiť fotografa/kameramana, s ktorým máte overenú spoluprácu, budeme radi.
    Vďaka

• Dobry den,"kameraman"Tomaš Š. z Presova nesplna ani jednu z Vasich poziadaviek.Z vlastnej otrasnej skusenosti s nim Vam neodporucam Tomaša Š. z Presova.

• Podme na to 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov