Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

6. jún 201640610
  • chelonka
    no to je fakt problém...tak treba dať tú druhú večeru asi na ten čas kedy majú tí vaši kamaráti prísť aby sa najedli spolu s vami...

• vrabciak
    ak jej chceš napísať, tak jej nick na azetku je 83Jules...

• rosannar ďakujem ti 🙂 Pozdravuj ju prosím odomňa

• Sponzor fóra
  • vrabciak
    jasné pozdravím, a môžem si povedať aspon meno, aby aj ona presne vedela kto si... 😃

• som Erika 🙂 viac v IP

• vrabciak
    dakujem...poviem jej...

• baby neviete poradiť ako si mám vyžhliť závoj, je total dokrvaný

• chelonka
    daj si to vyžehliť do čistiarne...

• ja ked som závoj kupovala, teta mi aj hovorila ako sa mam on starať a ako ho možem očisiť a vyžehliť, len som nejak zabudlaaa 😴

• chelonka
    ved sa choj opýtať do salonu, tam také žehlia, nech ti poradia, ako to máš ožehliť...

• chelonka, na tvojom mieste by som závoj nežehlila, maximálne prešla parou, ale ani to by som sa asi neodvážila. Skús ho nechať len tak voľne zavesený a keď sa nenarovná, tak ho zober do salónu odkial máš šaty a oni ti ho isto nejak vyrovnajú.

• hej hej ešte dnes ho musím znova pokrčit bo ja už bývam v Pezinku a od zajtra sa može vyrovnávať, len ja som ho mala teraz asi týžden vystrety a nevystrel sa.

• chelonka
    ja by som ho zobrala do salonu a nech ti ho bud prezehlia alebo nech ti poradia, ako ho prežehliť ale ja by som to sama od seba doma nerobila...

• jo jo jo

jaj hura za 10 min idem domooov a je hnusne teplo

• chelonka
    tak to je...a teraz 4 dni voľna....hurrááá 😃

• Sponzor fóra
  • chelonka
    ja by som si ho tiež radšej neskúšala žehliť sama a ybehla sa popýtať do salónu... 😉

rosannar
    tak si to poriadne uži... ja síce v pondelok idem do práce ale šéf tam nebude, takže maximálna pohoda... 😃
    neviem či to bola otázka, ale v GE budeme mať fotografa, teda nie úplne do rána, ale na ten začiatok a tuším po prvom tanci (to si ešte presne dohodneme na stretnutí s ním) už ostane len kameraman...no a samoyrejme koooopec fotografov-amatérov z rodiny... 😃 😃

• vrabciak
    ako pipina, nie ja nebudem mať svadbu,však ma poznáš...chcela som len sestru prekvapiť,že ako zareaguje 😉
    a ty co? takže onedlho budeš nevesta?

• jankavladkova
    no my budeme mať fotografa len na umeleckých fotkách ale potom na svadbe máme veeeeľa potencionálnych amatérskych fotografov... 😃

• juleska
    čo ešte nespíš?

• jáááj juleska, robíš na sestru a ozve sa ti vrabciak 😃 😃 😃 Vyzerá to tak, že bude zomňa nevesta, ba dokonca sa stanem pani 😃
    budeš družička? Dúfam, že pomáhaš sestre s prípravou... 😉

• ahojte babulky 🙂 ...tak, už máme skoro všetko kupené, kupili sme drahému košelu aj s kravatou, mne sa kupilo spodné prádlo 😃 ...nejaké to bižu k popolnočným šatám, ale balerínky stále nemám 😞 ....bóóóže, už neviem, kam mám ísť pozrieť, lebo kde aj mali, mali len o číslo menšie 😞

• ahojteeee 😃

• ahoj

• chelonka
    ako? už máte všetko pokúpené, lebo mi už áno... 😃

• nooo kupene ano, už aj menu je vybranéé 😃 auto vybavné 😃

• chelonka
    mne už len balerínky chýbajú a asi ani nebudú lebo nikde v LV ani v NR nemali také niečo, čo som chcela ja... 😞

• a aj skúška svadobného účesu úspešne prebehla 😃

ozaj chceli by sme vypúštať lietajúce lampiony , nemáš stým nejakú skúsenosť alebo známi.

• rosannar

jaaaj no a kam sa ešte chystáš hladať, segra si teraz hľadala šaty na svadbu a celu BA obhela a bola total nešťastná že nič nemajú.

• chelonka
    no už asi nebudem nikde hladať, ved už nemám kde...ale ved ked ich nebudem už chcieť tak vtedy nájdem...to je vzdy tak..

• ahoooojte 🙂
    aj my už máme všetko nakúpené- už len samodržky pre mňa a ponožky pre drahého... 😃 😃 v piatok sa chystáme do GE dohodnúť menu, včera sme obvolali fotografa, kameramana, aj starejšieho a dohodli sa s nimi na stretku... 🙂
    rosannar, no a ak ich nenájdeš, tak mám radu- môžešeš tancovať aj bosá- ako asi aj ja nadránom, keďže svadobné aj popolnočné topánky som si kúpila na dosť vysokom opätku... 😉 😃

chelonka
    čo konkrétne Ťa na tom zaujíma? Segra bola teraz na svadbe a tam púšťali také lampióny, tak by som sa jej mohla popýtať...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov