Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ved aj nad tým som rozmýšľaľa ale neviem neviem...ved uvidím...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, skús mrknúť na tému http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... Tiež ich plánujeme, tak dúfam, že nám počasie bude priať
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajtra máme stretko s kameramanom a vlastne aj zároveň s fotografom...budú zajtra fofry, pretože z roboty mi bude dať veľmi ťažko odísť, pretože teraz je najviac roboty a ešte máme ísť na víkend k svokrovcom...tak to bude také všetko rýchle ale ani sa nespamätám a už bude zase nedeľa večer a zase sa bude chystať do roboty... :-D
Odpovedať
jankavladkova no všetko ma zaujíma, bo ked sme boli v horarni dohadova menu, som sa zabudla kuknuť na okolie. na stránkach kde to predavajú, som čítala, že nieje dobre ked je moc veterno a je lepsie ked v okoli nieje nic bo može vzniknuť požiar - toho sa bojím aby ho vietor nezaniesol na nespravne miesto bo ked to vystupi do tych 300 - 500 m tak tam može byť uplne iný vietor ja dole. a zaujímama, ako to prebiehalo - teda celkový priebeh, hlavne kde ich vypúštali - v akej vzdialenosti boli od nich stromy , domy a tak a či neboli nejaké komplikácie. my hostinu budeme mať v Horárni za novým tekovom, tam je teoreticky pole, ale sú tam aj stromy a mochovce.
Odpovedať
vrabciak dík za link
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, nemáš zač ;-) Už ste si ich aj kúpili, alebo zatiaľ len zisťuješ podmienky? Ak sa bojíš, že kvoli zlému počasiu ich nepoužijete, tak sa neboj. Kľudne si to kúp a keď by ste na to nemali dobré podmienky (čo dúfam, že mať budete), tak to potom od teba kúpim a neprídeš o peniažky. Budeme mať svadbu až dlho po vás, takže sa dokážem zariadiť aj keď nám ich nepredáte :-) Čo ty na to?
Odpovedať
vrabciak ešte som ich nekupila, ale už som sa dohodla s jedným pánom, že budúci týžden si ich prídem prevziat. Predtym som nasla obchod kde ich mali za 5,65 alebo tak dajak a teraz som nasla obchod kde ich maju za 5€ a ete maju aj akciu. Tak ak ich nepoužijeme koli počasiu, alebo iným nevhodným podmienkam tak ti ich bez problemov posuniem a ak ich použijeme dam ti kontakt na toho pána.
Odpovedať
Profilova fotka
ok dohodnuté ;-) Budete ich kupovať viac?
Odpovedať
ahojte babenky, co mate svadbu 19.9., prave pozeram von oknom a to pocasie ma dost hneva... dufam, ze sa to za tie dva tyzdne, co nam zostavaju nejako vylepsi :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sabrinna no to dúfam aj ja....lebo vonku je to fakt biedne... :-(
Odpovedať
rosannar to pocasie mi pripomenulo, ze by som mala zavolat na hrad, aby som vedela, ako to tam funguje ked prsi... i ked, teraz som videla nejake fotky, co boli fotene vonku na levickom hrade za dazda (pod branou, pod pristreskom...) a asi sa mi to paci viac ako v muzeu... uvidime co povie fotograf :-)
Odpovedať
vrabciak no neviem ešte presne ale tak 15 - 18 kusov
Odpovedať
Článok sa načítava...
a s tým počasím bleeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, pre nás je 15 dosť veľa :-( rátala som tak maximálne do 5ks ;-(
Odpovedať
vrabciak ved nevadí, ak mi ostanu tak si odomna kupiš tolko kolko budes potrebovať!
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ešte ste sa neboli pýtať za tú miestnosť na hrade ak by náhodou pršalo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojte :-) tak aj my už máme dohodnuté menu, drahý má už doma oblek a aj zasadací poriadok už mám nakomplet doriešený... ;-) chelonka volala som segre - mala by mi poslať mail ako to prebiehalo...tá svadba kde to vypúšťali, bola v Čechách (tam mi vlastne segra býva) v pristoroch prerobeného mlynu(v podstate to bolo nanovo vybudované a ten mlyn bol peknou kulisou) - podľa fotiek čo som videla to bolo na takej veľkej lúke a stromy tam boli dosť ďaleko, ale tiež spomínala, že mali problémy s vetrom...veď keď napíše, dám Ti vedieť... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahoooj
Odpovedať
jankavladkova okk som zvedavá čo popíše
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, kukni sem http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_e... vyzerá to zaujímavo. Ináč o mňa nemusíš mať starosť, ja som len tebe chcela pomocť, aby si neprišla o peniažky. Zatiaľ si nebudem nič také hľadať pre seba a počkám až po tvojej svadbe ;-) Veď je to tu raz dva :-) ako si na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, včera sme boli zaniesť späť obrúčky, aby ich ešte vygravírovali, no a že v piatok by mali byť hotové, tak som zvedavá, dúfam, že to bude dobre spravené a nepokazia to...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...neboj, bude to v pohode... ;-) a ozaj, prečo Ti to negravírovali priamo po výrobe?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova lebo, že ten pán, čo im to gravíruje, tak mal pokazený ten stroj, tak mi ich dali zatiaľ, že nech si skúsime, či sú nám dobré a že potom jej ich zoberem späť, tak som ich jej aj zaniesla...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-) ako ináč? pozerám, že už len 10 dní a bude z Teba pani... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ujde to...posledné 4 dni v robote a potom už len doma...
Odpovedať
aj ja už len posledné 4 dni v práci. Ozaj baby a vy máte s DJ, foografom a kameramanom aj podpísané nejaké zmluvy???
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my nemáme žiadne zmluvy- hudbe a kameramanovi sme vyplatili zálohu a teda sme ich rezervovali a s fotografom sme zatial jednali len cez telefón, ale tiež ho máme 100% rezervovaného... Ale v podtste všetkých viac-menej poznáme alebo nám ich doporučil známi,no a teraz 1.9 sme im aj volali, potvrdili termín a dohodli aj stretko, takže si nemyslím, že by boli nejaké problémy...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my tiež nemáme žiadne zmluvy, len fotografovi a kameramanovi sme dali zálohu (to je vlastne jeden a ten istý) a s kapelov sme len dohodnutí, tým sme žiadnu zálohu nedávali, ale už sme s nimi volali, aby nám potvrdili, že ich fakt máme zarezervovaných, ale žiadne zmluvy nemáme, to sa asi ani nezvyklo.... a ty si koľko dní po svadbe bereš ešte dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka chcela som sa spýtať za to ličenie čo by sme mali ísť k tej istej...tam sa platí 20 eur skúška a 20 eur na líčenie v den svadby?
Odpovedať
ani mi nemáme zmluvy len niekde som čitala že majú, a pýtam sa aj preto bo som nevedela či tie zmluvy mám od nich požadavať alebo nie. ale asi nebudem, fotograf je nášho kamaramana známi , staresjí je tiež náš známi, jedine koho absolutne nepoznáme a ešte sme sa ani nestretli len telefonovali je DJ. ale hádam všetko dobre dopadne. po svadbe mám 2 dni dovolenku ale možno už v utorok pojdem do prace ešte uvidím, bo nemam vela dovolenky a musím si šetriť bo sa čoskoro chystám na operaciu a nechcem byť na PN bo mi moc ubudne z výplaty. rosannar a stým líčením to netuším, ale pochybujem že 20 a 20, podla mna je to spolu 20€
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?