Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

6. jún 201640610
  • jankavladkova
    no ved aj nad tým som rozmýšľaľa ale neviem neviem...ved uvidím...

• chelonka, skús mrknúť na tému http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=104366&vGroupOffset=40
    Tiež ich plánujeme, tak dúfam, že nám počasie bude priať

• ahojte, zajtra máme stretko s kameramanom a vlastne aj zároveň s fotografom...budú zajtra fofry, pretože z roboty mi bude dať veľmi ťažko odísť, pretože teraz je najviac roboty a ešte máme ísť na víkend k svokrovcom...tak to bude také všetko rýchle ale ani sa nespamätám a už bude zase nedeľa večer a zase sa bude chystať do roboty... 😃

• Sponzor fóra
  • jankavladkova

no všetko ma zaujíma, bo ked sme boli v horarni dohadova menu, som sa zabudla kuknuť na okolie.
    na stránkach kde to predavajú, som čítala, že nieje dobre ked je moc veterno a je lepsie ked v okoli nieje nic bo može vzniknuť požiar - toho sa bojím aby ho vietor nezaniesol na nespravne miesto bo ked to vystupi do tych 300 - 500 m tak tam može byť uplne iný vietor ja dole.

a zaujímama, ako to prebiehalo - teda celkový priebeh, hlavne kde ich vypúštali - v akej vzdialenosti boli od nich stromy , domy a tak a či neboli nejaké komplikácie.

my hostinu budeme mať v Horárni za novým tekovom, tam je teoreticky pole, ale sú tam aj stromy a mochovce.

• vrabciak

dík za link

• chelonka, nemáš zač 😉
    Už ste si ich aj kúpili, alebo zatiaľ len zisťuješ podmienky? Ak sa bojíš, že kvoli zlému počasiu ich nepoužijete, tak sa neboj. Kľudne si to kúp a keď by ste na to nemali dobré podmienky (čo dúfam, že mať budete), tak to potom od teba kúpim a neprídeš o peniažky. Budeme mať svadbu až dlho po vás, takže sa dokážem zariadiť aj keď nám ich nepredáte 🙂 Čo ty na to?

• vrabciak

ešte som ich nekupila, ale už som sa dohodla s jedným pánom, že budúci týžden si ich prídem prevziat. Predtym som nasla obchod kde ich mali za 5,65 alebo tak dajak a teraz som nasla obchod kde ich maju za 5€ a ete maju aj akciu.

Tak ak ich nepoužijeme koli počasiu, alebo iným nevhodným podmienkam tak ti ich bez problemov posuniem a ak ich použijeme dam ti kontakt na toho pána.

• ok dohodnuté 😉 Budete ich kupovať viac?

• ahojte babenky, co mate svadbu 19.9., prave pozeram von oknom a to pocasie ma dost hneva... dufam, ze sa to za tie dva tyzdne, co nam zostavaju nejako vylepsi 😞

• sabrinna
    no to dúfam aj ja....lebo vonku je to fakt biedne... 😞

• rosannar
    to pocasie mi pripomenulo, ze by som mala zavolat na hrad, aby som vedela, ako to tam funguje ked prsi... i ked, teraz som videla nejake fotky, co boli fotene vonku na levickom hrade za dazda (pod branou, pod pristreskom...) a asi sa mi to paci viac ako v muzeu... uvidime co povie fotograf 🙂

• vrabciak

no neviem ešte presne ale tak 15 - 18 kusov

• a s tým počasím bleeeeeeeee

• chelonka, pre nás je 15 dosť veľa 😞 rátala som tak maximálne do 5ks 😢

• vrabciak

ved nevadí, ak mi ostanu tak si odomna kupiš tolko kolko budes potrebovať!

• Sponzor fóra
  • baby, ešte ste sa neboli pýtať za tú miestnosť na hrade ak by náhodou pršalo?

• ahoooojte 🙂
    tak aj my už máme dohodnuté menu, drahý má už doma oblek a aj zasadací poriadok už mám nakomplet doriešený... 😉
    chelonka
    volala som segre - mala by mi poslať mail ako to prebiehalo...tá svadba kde to vypúšťali, bola v Čechách (tam mi vlastne segra býva) v pristoroch prerobeného mlynu(v podstate to bolo nanovo vybudované a ten mlyn bol peknou kulisou) - podľa fotiek čo som videla to bolo na takej veľkej lúke a stromy tam boli dosť ďaleko, ale tiež spomínala, že mali problémy s vetrom...veď keď napíše, dám Ti vedieť... 😉

• jankavladkova
    ahoooj

• jankavladkova

okk som zvedavá čo popíše

• chelonka, kukni sem http://www.mojasvadba.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=370016&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D99
    vyzerá to zaujímavo. Ináč o mňa nemusíš mať starosť, ja som len tebe chcela pomocť, aby si neprišla o peniažky. Zatiaľ si nebudem nič také hľadať pre seba a počkám až po tvojej svadbe 😉
    Veď je to tu raz dva 🙂 ako si na tom?

• baby, včera sme boli zaniesť späť obrúčky, aby ich ešte vygravírovali, no a že v piatok by mali byť hotové, tak som zvedavá, dúfam, že to bude dobre spravené a nepokazia to...

• rosannar
    ...neboj, bude to v pohode... 😉 a ozaj, prečo Ti to negravírovali priamo po výrobe?

• jankavladkova
    lebo, že ten pán, čo im to gravíruje, tak mal pokazený ten stroj, tak mi ich dali zatiaľ, že nech si skúsime, či sú nám dobré a že potom jej ich zoberem späť, tak som ich jej aj zaniesla...

• rosannar
    🙂 ako ináč? pozerám, že už len 10 dní a bude z Teba pani... 😃

• jankavladkova
    no ujde to...posledné 4 dni v robote a potom už len doma...

• aj ja už len posledné 4 dni v práci.

Ozaj baby a vy máte s DJ, foografom a kameramanom aj podpísané nejaké zmluvy???

• chelonka
    my nemáme žiadne zmluvy- hudbe a kameramanovi sme vyplatili zálohu a teda sme ich rezervovali a s fotografom sme zatial jednali len cez telefón, ale tiež ho máme 100% rezervovaného... Ale v podtste všetkých viac-menej poznáme alebo nám ich doporučil známi,no a teraz 1.9 sme im aj volali, potvrdili termín a dohodli aj stretko, takže si nemyslím, že by boli nejaké problémy...

• chelonka
    my tiež nemáme žiadne zmluvy, len fotografovi a kameramanovi sme dali zálohu (to je vlastne jeden a ten istý) a s kapelov sme len dohodnutí, tým sme žiadnu zálohu nedávali, ale už sme s nimi volali, aby nám potvrdili, že ich fakt máme zarezervovaných, ale žiadne zmluvy nemáme, to sa asi ani nezvyklo....
    a ty si koľko dní po svadbe bereš ešte dovolenku?

• chelonka
    chcela som sa spýtať za to ličenie čo by sme mali ísť k tej istej...tam sa platí 20 eur skúška a 20 eur na líčenie v den svadby?

• ani mi nemáme zmluvy len niekde som čitala že majú, a pýtam sa aj preto bo som nevedela či tie zmluvy mám od nich požadavať alebo nie. ale asi nebudem, fotograf je nášho kamaramana známi , staresjí je tiež náš známi, jedine koho absolutne nepoznáme a ešte sme sa ani nestretli len telefonovali je DJ.
    ale hádam všetko dobre dopadne.

po svadbe mám 2 dni dovolenku ale možno už v utorok pojdem do prace ešte uvidím, bo nemam vela dovolenky a musím si šetriť bo sa čoskoro chystám na operaciu a nechcem byť na PN bo mi moc ubudne z výplaty.

rosannar

a stým líčením to netuším, ale pochybujem že 20 a 20, podla mna je to spolu 20€

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov