Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D no my sme sa s drahým doteraz vyhovárali na starších súrodencov (Vladko má staršieho brata ja segru) ale tí sa nejako nemajú k činu, aj so svadbou sme ich "predbehli" tak to vyzerá tak, že splnenie sna o vnúčatách predsa len ostane na nás... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Levicanky, chcela by som sa vas spytat ci by ste mi vedeli poradit dobry svadobny salon v Leviciach.Na Vianoce sa chystam na tyzden domov a chcela by som si vyskusat nejake svadobne saty-urobit si predstavu....popridade ci sa treba dopredu zahlasit,dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ja ti poviem také dačo, ja som zo všetkých sesterníc a bratancov (čiže vnúčať) najmladšia, ako prvá som sa vydala a verím tomu, že aj ako prvá budem mať bábo
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D veď aj ja tvrdím, že niekto to v rodine musí odštartovať- ja som tiež skoro najmladšia- mám už len jednu mladšiu sesternicu...akosi sa nikomu nechce svadbiť... :-D monikapaal ahoj, poslala som ti IP... ;-)
Odpovedať
čauteeee aj my už máme DVD zo svadbyyyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dakujem Ti za odkaz ,kukla som aj na tvoj album ze ta v nich uvidim ale zial mas len pripravny :-( tak snad nahodis aj fotky zo svadbicky PS blahozelam dodatocne a prajem pekny manzelsky zivot plny lasky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ...my ešte nieeee...včera sme volali Milošovi, vraj bude za 2-3 týždne... monikapaal ďakujeeem... ;-) album zo svadby sem nebudem dávať- drahý si to neželá...
Odpovedať
jankavladkova v nedelu sme ho už dostalii- tak sme sa tešili 3 DVD obsahuju našu svadbu, tolko sme sa narehotali ked sme to kukali :-D ale my zas ešte fotky nemáme
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ja už sa ho tiež neviem dočkať... no a pred chvílkou som volala s drahým a už bol aj pre vytlačené fotečky- huraaaa :-D a kedy asi budete mať fotečky? ja to už dosť dlho- tuším 6 týždňov od vašej svadby,že?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no asi tak nejak a niekto musí začať... chelonka jooooj to ti závidím, my ešte nemáme...len dúfam, že tento týžden to už bude....
Odpovedať
jankavladkova fotky by sme mali mať bud tento víkend alebo na budúci chelonka nooo sme sa hroyne tešili jak male deti ked sme ho držali v ruke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka my sme rozmýšľali že sa aj spýtame, či už náhodou nie je hotové...lebo žena toho nášho fotografa robí v meste v optike...tak sa chceme tam ísť spýtať, že či už náhodou nie je..
Odpovedať
Článok sa načítava...
rosannar spýtajte nič za to nedáte, ale on sa Vám určite ozve žed to už máte hotové nebbboj,
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné, spýtaj sa - aj ja som drahého stále otravovala, nech zavolá ako to vyzerá a teraz som aspoň kľudnejšia a viem na kedy sa mám tešiť... :-D chelonka tak to už máte za chvílku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no jasné, že sa ozve, len vieš, som strááááášne nedočkavá... :-D jankavladkova no budem musieť ísť za nimi a spýtať sa že ako sú na tom...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, jankavladkova, som rada že aspoň niekoho vie moj vek potešiť :-D :-D :-D rosannar, trpezlivosť ruže prináša ;-) (to mi kľudne povedz, keď budem na svoje dvd čakať ja :-D ) Ináč s tým bytom ťa plne chápem. Tiež bývame v podnájme a viem veľmi dobre aké to je neprerobiť si to podľa svojich predstáv. Jediné, čo sme mohli spraviť, je premalovať a aj to len na bielo :-p monikapaal, síce nebudem mať z LV šaty, ale viem ti povedať, že najochotnejšie tetušky sú nad Korzom na pešej zóne. Myslím, že ten salón sa volá Jasmine, ale niesom si istá a ďalšia veľmi zlatá tetuša je aj naproti mlynu, ale to už názov toho salónu si vobec nespomeniem. V LV tých salónov nieje veľa, tak to raz dva obehneš, len dúfam, že budeš mať lepšie pocity, ako som mala ja. Skúšala som šaty len v týchto dvoch salónoch a v ostatných som sa otočila na pate. Najviac ma sklamala Línia na námestí :-| Baby akú máte skúsenosť s kameramanom čo ste mali? Koľko si asi tak pýtajú? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak no presne tak...no my sme si aj akože trošku robili ku nam blízke a navrtali sme asi zo 7 dier, takže ked pôjdeme odtial preč, tak ich budeme musieť zatrieť...
Odpovedať
Profilova fotka
dobreeeee raaaaaanko :-D vrabciak :-D :-D skúsenosť s kameramanom- uplne perfektná spolupráca (Miloš Villem), čo sa týka ceny, zatial neviem- platili sme len zálohu (30EUR) a vyplácali kameramana(aj ten bol uuuuplne super), ktorého sme mali na hostine- 70EUR (Miloš mal aj ďalšiu svadbu, ale strihať a dávať dokopy dvd nám bude on). rosannar a kedy sa chystáte opustiť podnájom...? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no asi tam ešte zostaneme do konca decembra lebo ked podpíšeme kupnu zmluvu tak tí pôvodný majitelia majú ešte mesiac zo zákona kým sa majú vystahovať...tak uvidíme...ale v januári tam už nechcem byť...lebo to je zase 7000 sk navyše
Odpovedať
rosannar hej to su zbytočne vyhodene peniaze
Odpovedať
jankavladkova neviete kolko budete platiť?? jaaaj a kerou kamerou vas kameroval, bo my sme mali ho mat tiež ale nám povedali že ked už tak nech kameruje Vilem s velkou kamerou bo on ma dve a ta druhá má o dosť mensšiu kvalitu obrazu. Náš kameraman čo nás kameroval tak to máde z dvoch kamier(o to zaujímavejší strih), jedna brutal draha kvalitna a druhá taká čo mal predtým,s ktoru predtým kameroval svadby sužkove - ako tiež kvalitna ale nie až tak. ALe je to dosť vidieť na tom DVD, bo ked je to z tej kvalitnej tak je to brutal čisté jak film na HBO v HD kvalite a ked je strih - záber z druhej kamery tak tam vidieť ten rozdiel, je to viac zašu´mené a tak - aj iná svetlosť. Ale ked aj mal ten Vás tu menšiu tak to bude v pohode, bo strih budete mať len z jednej kamery takže ta istá kvalita tak nebudete riešit kvalitu.
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=QGb3xX... náš prvý svadobný tanec :D:D:D:D
Odpovedať
Ahojte babenky tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite
Odpovedať
Ahojte babenky tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka super tanček...išlo vám to spolu :-D ....ja som sa pýtala nášho kameramana a ževraj budúci týžden už budeme mať aj my dvd... :-D
Odpovedať
rosannar no super, tak to sa teším s tebou aj jaaa.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no to sa teším aj ja...neviem sa dočkať, dúfam, že to bude dobre spravené...
Odpovedať
rosannar aj my sme sa tak velmi tešili, a ked nám zavolali že už to máme hotove sme sa tesili jak deti, a potom nám bolo luto že to hned nebudeme vidieť do DVD v LV a my v PK. ale nakoniec som sla v pondelok do LV koli lekarovi a tak som bola pre DVD.
Odpovedať
ahojte, prosím Vás viete mi povedať babenky, že koľko berie Dada vecanová za celý deň na svadbe..a neviete mi niečo napísať o Vilemovi? dosť ľudí ho chváli, ale ja som videla jedno jeho svadobne dvd a bola som sklamaná, rozmazane a skarede...dakujem za info
Odpovedať
sobicatko6 Vecanavá je fakt super ale kolko berie fakt neviem. a Vilem nooo pokial točí svadbu svojou novou "veľkou kamerou tak je to ok" a točí on, ale pokial ten druhý stou druhou kamerovu tak nezaručujem. ja somtu dnes akurát o nich písala.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?