Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

6. jún 201640610
  • rosannar
    😃 no my sme sa s drahým doteraz vyhovárali na starších súrodencov (Vladko má staršieho brata ja segru) ale tí sa nejako nemajú k činu, aj so svadbou sme ich "predbehli" tak to vyzerá tak, že splnenie sna o vnúčatách predsa len ostane na nás... 😃 😃

• ahojte Levicanky,
    chcela by som sa vas spytat ci by ste mi vedeli poradit dobry svadobny salon v Leviciach.Na Vianoce sa chystam na tyzden domov a chcela by som si vyskusat nejake svadobne saty-urobit si predstavu....popridade ci sa treba dopredu zahlasit,dakujem 😉

• jankavladkova
    no ja ti poviem také dačo, ja som zo všetkých sesterníc a bratancov (čiže vnúčať) najmladšia, ako prvá som sa vydala a verím tomu, že aj ako prvá budem mať bábo

• Sponzor fóra
  • rosannar
    😃 veď aj ja tvrdím, že niekto to v rodine musí odštartovať- ja som tiež skoro najmladšia- mám už len jednu mladšiu sesternicu...akosi sa nikomu nechce svadbiť... 😃
    monikapaal
    ahoj, poslala som ti IP... 😉

• čauteeee aj my už máme DVD zo svadbyyyyyy 😃

• jankavladkova
    dakujem Ti za odkaz ,kukla som aj na tvoj album ze ta v nich uvidim ale zial mas len pripravny 😞
    tak snad nahodis aj fotky zo svadbicky
    PS blahozelam dodatocne a prajem pekny manzelsky zivot plny lasky 😉

• chelonka
    ...my ešte nieeee...včera sme volali Milošovi, vraj bude za 2-3 týždne...
    monikapaal
    ďakujeeem... 😉 album zo svadby sem nebudem dávať- drahý si to neželá...

• jankavladkova

v nedelu sme ho už dostalii- tak sme sa tešili 3 DVD obsahuju našu svadbu, tolko sme sa narehotali ked sme to kukali 😃

ale my zas ešte fotky nemáme

• chelonka
    ja už sa ho tiež neviem dočkať... no a pred chvílkou som volala s drahým a už bol aj pre vytlačené fotečky- huraaaa 😃
    a kedy asi budete mať fotečky? ja to už dosť dlho- tuším 6 týždňov od vašej svadby,že?

• jankavladkova
    no asi tak nejak a niekto musí začať...

chelonka
    jooooj to ti závidím, my ešte nemáme...len dúfam, že tento týžden to už bude....

• jankavladkova

fotky by sme mali mať bud tento víkend alebo na budúci

chelonka

nooo sme sa hroyne tešili jak male deti ked sme ho držali v ruke 😃

• chelonka
    my sme rozmýšľali že sa aj spýtame, či už náhodou nie je hotové...lebo žena toho nášho fotografa robí v meste v optike...tak sa chceme tam ísť spýtať, že či už náhodou nie je..

• rosannar

spýtajte nič za to nedáte, ale on sa Vám určite ozve žed to už máte hotové nebbboj,

• rosannar
    jasné, spýtaj sa - aj ja som drahého stále otravovala, nech zavolá ako to vyzerá a teraz som aspoň kľudnejšia a viem na kedy sa mám tešiť... 😃

chelonka
    tak to už máte za chvílku... 🙂

• chelonka
    no jasné, že sa ozve, len vieš, som strááááášne nedočkavá... 😃

jankavladkova
    no budem musieť ísť za nimi a spýtať sa že ako sú na tom...

• Sponzor fóra
  • Ahojte kočky,

jankavladkova, som rada že aspoň niekoho vie moj vek potešiť 😃 😃 😃

rosannar, trpezlivosť ruže prináša 😉 (to mi kľudne povedz, keď budem na svoje dvd čakať ja 😃 ) Ináč s tým bytom ťa plne chápem. Tiež bývame v podnájme a viem veľmi dobre aké to je neprerobiť si to podľa svojich predstáv. Jediné, čo sme mohli spraviť, je premalovať a aj to len na bielo 😛

monikapaal, síce nebudem mať z LV šaty, ale viem ti povedať, že najochotnejšie tetušky sú nad Korzom na pešej zóne. Myslím, že ten salón sa volá Jasmine, ale niesom si istá a ďalšia veľmi zlatá tetuša je aj naproti mlynu, ale to už názov toho salónu si vobec nespomeniem. V LV tých salónov nieje veľa, tak to raz dva obehneš, len dúfam, že budeš mať lepšie pocity, ako som mala ja. Skúšala som šaty len v týchto dvoch salónoch a v ostatných som sa otočila na pate. Najviac ma sklamala Línia na námestí 😐

Baby akú máte skúsenosť s kameramanom čo ste mali? Koľko si asi tak pýtajú?
    Ďakujem

• vrabciak
    no presne tak...no my sme si aj akože trošku robili ku nam blízke a navrtali sme asi zo 7 dier, takže ked pôjdeme odtial preč, tak ich budeme musieť zatrieť...

• dobreeeee raaaaaanko 😃
    vrabciak
    😃 😃
    skúsenosť s kameramanom- uplne perfektná spolupráca (Miloš Villem), čo sa týka ceny, zatial neviem- platili sme len zálohu (30EUR) a vyplácali kameramana(aj ten bol uuuuplne super), ktorého sme mali na hostine- 70EUR (Miloš mal aj ďalšiu svadbu, ale strihať a dávať dokopy dvd nám bude on).
    rosannar
    a kedy sa chystáte opustiť podnájom...? 😉

• jankavladkova
    no asi tam ešte zostaneme do konca decembra lebo ked podpíšeme kupnu zmluvu tak tí pôvodný majitelia majú ešte mesiac zo zákona kým sa majú vystahovať...tak uvidíme...ale v januári tam už nechcem byť...lebo to je zase 7000 sk navyše

• rosannar

hej to su zbytočne vyhodene peniaze

• jankavladkova

neviete kolko budete platiť??

jaaaj a kerou kamerou vas kameroval, bo my sme mali ho mat tiež ale nám povedali že ked už tak nech kameruje Vilem s velkou kamerou bo on ma dve a ta druhá má o dosť mensšiu kvalitu obrazu.

Náš kameraman čo nás kameroval tak to máde z dvoch kamier(o to zaujímavejší strih), jedna brutal draha kvalitna a druhá taká čo mal predtým,s ktoru predtým kameroval svadby sužkove - ako tiež kvalitna ale nie až tak.
    ALe je to dosť vidieť na tom DVD, bo ked je to z tej kvalitnej tak je to brutal čisté jak film na HBO v HD kvalite a ked je strih - záber z druhej kamery tak tam vidieť ten rozdiel, je to viac zašu´mené a tak - aj iná svetlosť.

Ale ked aj mal ten Vás tu menšiu tak to bude v pohode, bo strih budete mať len z jednej kamery takže ta istá kvalita tak nebudete riešit kvalitu.

• náš prvý svadobný tanec 😃😃😃😃

• Ahojte babenky

tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite

• Ahojte babenky

tiež sa pripájam k aprílovým nevestám a tiež mam problem so starejším zohnali sme 1 z Levíc Kubča Ján chcela by som vás poprosiť či nahodou niektora z vás s nim nemala skusenosť ? dakujem je to moc doležite

• chelonka
    super tanček...išlo vám to spolu 😃 ....ja som sa pýtala nášho kameramana a ževraj budúci týžden už budeme mať aj my dvd... 😃

• rosannar

no super, tak to sa teším s tebou aj jaaa.

• chelonka
    no to sa teším aj ja...neviem sa dočkať, dúfam, že to bude dobre spravené...

• rosannar

aj my sme sa tak velmi tešili, a ked nám zavolali že už to máme hotove sme sa tesili jak deti, a potom nám bolo luto že to hned nebudeme vidieť do DVD v LV a my v PK. ale nakoniec som sla v pondelok do LV koli lekarovi a tak som bola pre DVD.

• ahojte, prosím Vás viete mi povedať babenky, že koľko berie Dada vecanová za celý deň na svadbe..a neviete mi niečo napísať o Vilemovi? dosť ľudí ho chváli, ale ja som videla jedno jeho svadobne dvd a bola som sklamaná, rozmazane a skarede...dakujem za info

• sobicatko6

Vecanavá je fakt super ale kolko berie fakt neviem.

a Vilem nooo pokial točí svadbu svojou novou "veľkou kamerou tak je to ok" a točí on, ale pokial ten druhý stou druhou kamerovu tak nezaručujem. ja somtu dnes akurát o nich písala.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov