Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

6. jún 201640610
  • chelonka
    ja som sa s mojim drahým zoznámila v januári a dali sme sa dokopy vo februári,

jankavladkova
    no možno je taký dobrý vo svojej práci... 🙂

• rosannar
    ..no jasné, že je... 🙂 ja som naňho hrdá, že sa mu tak darí... 🙂
    ale dohodli sme sa, že keď založíme rodinku, pokúsi sa to zariadiť nejako tak, aby už toľko necestoval...

• jankavladkova
    no by som aj ja apelovala na to...
    moj drahý zase fajčí a trošku viacej, tak sme sa dohodli ( a dúfam, že to aj splní), že ked budeme vedieť že čakáme bábo, tak prestane

• Sponzor fóra
  • rosannar
    vieš u nich vo firme sa to dá zariadiť, mám kamošku, ktorej muž tam tiež robí a on ide mimo len výnimočne a na krátko (max na 5 dní, ale to sa môže stať v každej robote, že ťa pošlú na nejaké školenie alebo pod.)- majú 2 deti, takže v podstate môže odmietnuť kvôli rodine a uznajú mu to...takže myslím, že to bude v pohode... 😉
    u nás sa našťastie nefajčí...ale na tvojom mieste by som tvrrrrdo dozrela, aby svoj slub dodržal... 😃

• jankavladkova
    ved on si aj teraz uvedomuje, že by mal prestať, ale nedokáže to....

• rosannar
    jasné, keď fajčí dlhé roky, je to určite ťažké, ale tvoje tehotenstvo snáď bude dosť silná motivácia... 😉

• jankavladkova
    neboj sa bude... on veľmi túži po bábätku, tak aspon to ho presvedčí.... 😃

• ahojteeeeeeeee....už sme zase doma...bolo supeeeeeer... 😃

• ahoooooj,
    tak to sa tešííííím s tebou... 😉 aj mne piatok vyšiel podľa predstáv a vlastne celý víkend bol suuuupeeeer 🙂 no a zajtra je volno- čo viac si človek môže priať... 😃

• Ahoooooooojte babenky,ked sem raz za cas aspon nakuknem,tak vas aspon pozdravim pekne,mate kopec noviniek,tesim sa s vami ze sa dari v manzelskych zivotoch,aj my sa uz nevieme dockat toho nasho velkeho dna,videli sme video chelonky-tancovali ste uplne super!! boli ste fakt strasne zlaty 😉 este posielam annesz do IP kontakty a zrham tak niekedy nabuduce,krasny dnicek a uspesny tyzden prajem vsetkym,papa 😛

• jankavladkova
    ahoooooj...no ja mám aj dneska voľno, ja idem do práce až v stredu... 😃

• Ahojte Levičanky,

chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi mohli poradiť nejakého dobrého kameramana, napr. z vlastnej skúsenosti.
    Vopred Vám ďakujem 🙂

• halooooo, je tu niektooo? alebo každý tvrdo maká? 😃

• eliskaf, aj my by sme chceli do konca roka doriešiť kameru a foto, takže aj mňa by to zaujímalo. Niečo som sa dočítala tu v predošlých stranách a v téme kameraman Levice.

• lindaba,
    fotografku už našťastie mám rezervovanú 🙂
    S kameramanom je to ťažšie, nakoľko niektorí sú s niekým spokojní a iní zasa nie.

• Sponzor fóra
  • ahojteeee 😃
    ..to bol zase včera deň... 😛 dúfam, že dnes to bude lepšie...
    rosannar
    si tuuuu? 😃 ako ste pokročili s bytom?

eliskaf
    my sme mali Vilema s kolegom, ale zatial dvd namáme a keď sme mu v pondelok volali, zase to posunul- že vraj bude za 2 týždne- už ma to začína pekne vytáčať... 😠 ale drahý povedal, že radšej počkáme aby to spravil dobre, ale o dva týždne ho opäť budeme volať, tak dúfam, že už bude hotové- 2 mesiace po svadbe by už bolo načase...ináč máš pekný termín- držím palce aby Ti vyšlo také krásne počasie ako sme mali my... 😉

• Ahojte všetky,

tak konečne som sa k vám dostala a mám dobrú správu (teda pre nás dobrú) Máme kameramana 😃 Máme obrovské šťastie, pretože už nechce robiť svadby, ale keďže máme svadbu s malým množstvom ľudí, tak nám to spraví. Teším sa, že sa tomu už nevenuje, pretože aspoň bude mať dostatok času sa venovať nášmu DVD 😃 . Moja kamarátka ho mala tiež na svojej svadbe a tak dosť dobre poznám jeho prácu. Bolo to rok dozadu.

Dievčatá, čo hľadáte kameramana, tak Vám bohužial nebudem vedieť dostatočne poradiť 😒 Poznám okrem toho nášho ešte Luboša Dobiasa (studio Eden, alebo tak nejak), pretože robil (ešte vtedy kazety) mojim segrám, ale to už je x rokov dozadu. Vtedy bol jeden z mála dobrých v LV, ale teraz som naňho nepočula dobrú reklamu, tak neviem 😐

Boli sme teraz v LV, ale ták rýchlo to ubehlo 😞 Mamina mi kúpila perfektné stužky na pierka. V Prahe som také nevedela zohnať 😛

• jankavladkova
    no ahoooooj, teba som tu dávno nevidela...no s bytom sme sa zatial velmi neposunuli, v pondelok sme boli podpísať tú úverovú zmluvu a odvtedy zatial nič...čakáme, lebo tí majitelia majú ešte ťarchu na byte a chcú to vyplatiť z našich penazí, tak čakáme na papier, aby nám mohli pustiť peniaze
    a ty ako?

• rosannar
    ..ja v pohode 😃 jaaaaj konečne piatok... 😃 zajtra ideme do toho Brna, tak sa už vytešujeeeeem 😃

vrabciak
    tak to je super 😉 čo všetko už máš pozháňané?

• jankavladkova
    no presne, ten piatok mám velmi ale velmi rada...len zase víkend ubehne ako voda a už bude zase pondelok...

• Ahojte,
    jankavladkova, mám pocit, že už toho mám dosť vybavené a to mám ešte fúru času. Baví ma to a som v tom úplne ponorená až po uši 😬 Nikdy by som nepovedala, že ma vybavovanie vlastnej svadby tak chytí 😎
    Takže máme:
    dátum - volala som na matriku do Topolčianok, ale sme tam zatiaľ len ceruzkou, pretože na to, aby si ma zapísali perom potrebujem potvrdenie, ktoré nesmie byť staršie ako pol roka 😒
    miesto - je to zámok Topolčianky, kde bude aj obrad, hostina a budeme tam aj spať
    zoznam hostí - našťastie je to len 24 ľudí, tak s tým nebol problém 😎
    fotograf,kameraman - chystám sa spraviť nejaké veci pre kameramana (hudba, fotky)
    obrúčky - síce drahé, ale krásne viď album. Som veľmi spokojná aj s obchodníkom
    šaty - to mám veľkú radosť, že už mám vybraté (závoj, šál a kvet do vlasov v cene šiat zo salónu)
    šperky - už mám tiež kúpené, ale neviem, či sú to tie pravé, čo budem mať
    podvazok - je tiež už doma 😉
    topánky - viď album
    oblek pre ženícha - v podstate máme, ale ešte si obehneme nejaké salóny, keby sme niečo lepšie našli. Vestu a kravatu aj ta ešte musíme zohnať 😴
    hudbu - robíme si my
    výzdobu - tiež si robíme my a už mám aj predstavu 🙂
    kytica - mala som vybratú, ale nehodí sa mi k šatom, tak to musím prehodnotiť
    výzdobu na auto - to je jedna z prvých vecí, čo sme mali. Niežeby mi na tom nejak záležalo, ale náhodou som to zbadala tu v bazére a tak sa mi to zapáčilo, že som si to objednala 😃
    kaderníčka - ešte som síce nebola na skúške (to má teda ozaj čas), ale už viem, kto ma bude česať a aj viem ako 🙂
    líčenie - budem sa líčiť ja a niečo už som aj poskúšala, ale ešte mám na to tiež dosť času
    oznámenia, pozvánky a menovky - sú v štádiu príprav

Hádam som na nič nezabudla 🤔

• ahoj baby
    vrabciak
    jeeeeeeeeeej super vidim ze ste pekne pokrocili,tak to je parada..pozerala som album,krasne obrucky naozaj,a saticky nedas fotku?? 😶
    a oznamka si budete sami tiz robit ci davate robit niekde?? my este tiez na tom pracujeme ,pomaly uz by sa hadam bolo treba aj rozhybat,lebo cas leti.. 😬
    rosannar
    drzim palceky s bytom,nech to uz cim skvor vybavite
    jankavladkova
    ako bolo v Brne??
    pekny dnicek baby papa

• čauteeeee....ako sa tu máte? dávno som tu nebola a nejak je tu mŕtvo... 😃

• ahojteeeee 😃
    konečne sa mi sem podarilo nakuknúť...v poslednej doeb akosi niiiiiiič nestíham... 😛
    vrabciak
    uplne ťa chápem- aj mňa prípravy ssvadby úplne pohltili... 😃 vidím, že už si toho postíhala dosť a to najhlavnejšie už máte... 😉 no a obrúčky máte kráááásne...
    lucka.europe
    v Brne bolo uuuuuplne super- ako vždy... 😃 dokonca sa mi podarilo zohnať poličky do spálne - úplne náhodou som narazila na presne taký typ a odtieň ako som potrebovala a nevedela zohnať nikde na Slovensku, tak sa vytešujem...no a drahý sa "vyešuje" že budeme zase vŕtať... 😃
    rosannar
    aj ja som si všimla, že to tu nejak zaspáva...mali by sme to znova oživiť... 😃

• jankavladkova
    to by sme mali..ja sme tiež veľmi často nechodím...už nejak nič nestíham.. 😃

• fajn tak sa tesim ze aspon niesom jedina co nic nestiiiiiiiiiiiiiiiiha 😛 ,tolko by sme mali co pokecat keby casu vac bolo 😵,ale hlavne ze sa mame dobre a dari sa,aj to uz je supeeeeeeer, tak aspon zdravim,pekny dnicek vam baby papa

• čau čaute čaute baby

ako sa mi máte??? čo máte nového?

• chelonka
    ahooooooooj...máme sa super, aj ked nie je veľa času chodiť sem...a ty ako? čo nového?

• rosannar

jaaa teraz už tiež super ja som tu bola hodne malo, bo som bola na operacii a potom doma v posteli tak že tak, teraz v práci veeeela praaaace, ale inak super. Sa teším teraz na vianoce. 😃

• ahojteeee
    chelonka
    aj ja sa mám super a teraz ešte lepšie- práve mi volal drahý, že od budúceho týždňa už bude bývať zase cez týždeň doma(dúfam, že sa to dlllllho nezmení)- takže už žiadne týždňovky max 1-2 dni mimo, ináč bude tu v Lv...jaaaj tak sa vytešujeeeem 😃 ináč u mňa všetko po starom...len roboty je akosi stále viac- blíži sa koniec roka, tak sa všetko náháňa... 😛 ale aj ja ssa už veeeeeeeľmi teším na Vianoce a na nakupovanie darčekov... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov