Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no jasné, že sa teším, len ešte nemám nič kupené...a ani neviem čo kupiť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyy, teraz mi volal aj maklér, takže v pondelok podpisujeme kupnu zmluvu...jaaaaj jak sa ja tešííím... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...supeeeeeer, takže konečne sa dočkáte... :-D ja už našťastie viem, čo komu dáme, takže to najťažšie už mám za sebou- už len hor sa do obchodov.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to máš dobre...ja pôjdeme do obchodu s tým, že neviem čo chcem... :-D
Odpovedať
jankavladkova no mi ani nehovor po pracovnej stranke, to ako by sa všetci pred koncom roka zblaznili hruza. a to más super že už drahého budeš mať o mnoho častejšie doma supeeer :D
Odpovedať
rosannar neboj prídeš na niečo, my ešte s drahým nevieme čo kupime rodičom tak ak budete mať nejake napady sem snimi :D nooo už aj kupna zmluva bude - skveleee
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no už konečne...už od 20.12 by to uplne že malo byť naše...dovtedy sa tí terajší majitelia majú vysťahovať....
Odpovedať
jankavladkova, DVD už máte? Lebo keď sesterka mala svadbu v okolí Levíc, tiež mala kameramana Vilema a musím povedať, že nemáme s ním dobrú skúsenosť. Jej sa DVD aj páčlo-čo už teraz narobí, ale problém bol ten, že nechcela od rodín z východu žiaden dar a peniaze, tak sme sa rozhodli že jej zaplatíme kameru. Na DVD čakala viac ako pol roka, ten pán kameraman si poslal na svadbu svojho kolegu,lebo mal aj inú svadbu, vo videu bolo znatelne vidiet rozdiel v kvalite kamier. Iný obraz bol pri fotení a iný zase počas zábavy. Mrzi nás to preto, lebo sme jej chceli dať peknú spomienku. Keby sme vedeli, že to takto dopadne, tak si zavoláme kameramana od nás, určite by to bolo lepšie a aj lacnejšie. Držím palce nech to DVD máte aspoň do Vianoc a snaď nebudete sklamaní tak ako my :-(
Odpovedať
ahojte, baby- pisete tu o vilemovi, ja mam svadbu sice az o rok, ale uz som bola za nim a videla som nejake dvd, no ale musim povedat ze mne sa jeho praca nepaci, ale mamine ano a ani priatel mo neni nadseny, ale je cenovo prijatelny, tak neviem co mam spravit, ale este mam v zalohe dvoch nejakeho salata z levic tam sa chystam a fera kabata z moraviec....a tie rozdiely v obraze som si vsimla na tych dvd co som od neho videla a presne to sa mi nepaci a strasne mi to vadi...poradte mi , mam ho zobrat alebo teda hladat dalej??? dakujem:)
Odpovedať
sobicatko6 Gabi Salat kameroval moju svadbu a DVD som mala za 6 týždnov ak nie skor. :-D
Odpovedať
rosannar waw 20. teho tak to sa tešíte jak blchy čooooooo. Teším sa s Vami. :-D
Odpovedať
a ako si spokojná s DVD-čkom? chystám sa ísť k nemu po novom roku...
Odpovedať
Článok sa načítava...
sobicatko6 my sme spokony :D
Odpovedať
dakujem:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee :-D čo nové? katuska10, sobicatko6 ...máte IP ;-) rosannar ...tak my sme sa už s drahým včera pustili do vianočných nákupov a okrem Vladkovho otca a bratov (a samozrejme nás navzájom) už máme všetkých poriešených... :-D juj normálne sa z toho vytešujem :-D
Odpovedať
Ahojte. My sme mali tiez Villema a 3 mesiace po svadbe stale nemame DVD. Slubil,ze to bude tento stvrtok,ale nejak neverim,lebo furt to odklada. Vsetci su uz z toho poriadne nervozny :-( jankavladkova Vy uz mate? Na kedy vam to slubil?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka1008 stále nemáme- malo byť do 6 týždňou a každé 2 týždne nám hovorí, že bude za 2 týždne...aj my sme z toho už doooosť znechutený... :-p včera mu drahý volal, nech konečne povie nejaký reálny termín, lebo nás už fakt nebaví volať mu každé 2 týždne a vraj do konca decembra určite bude- to som teda zvedavá...ale vraj už robí septembrové, takže vy sa možno v štvrok už ozaj dočkáte... ;-) potom daj vedieť čo a ako...
Odpovedať
jankavladkova mas IP
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka1008 ...tiež máš IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka že či sa tešíme...my skáčeme odzemok :-D ...vieš čo, ked si predstavím, že budem vo svojom, a budem mať 3 izby namiesto dvoch malých, tak to je veľký rozdiel....a konečne si to môžeme spraviť ako my chceme....a ty ako? máš niečo nové? jankavladkova tak to máš super...ja nemám ešte absolútne nič kúpené...ale už sme nakúpili mikuláša :-D takže aspon niečo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ja zase zatial nemám nakúpené na Mikuláša, ale to sa chystám poriešiť dnes.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova včera sme boli podpísať kúpnu zmluvu, čiže na 90% je už náš... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jeeeeej, tak to je supeeeeeer ;-) gratulujem a teším sa s tebou... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dakujem pekne...rozmýsľaľa som, v tom byte je asi 4 ročná kuchynská linka ale len tak že hore je jedna skrinka a ostatné poličky a ja by som chcela dorobiť skrinky aj hore všade, ale potom som uvažovala, či by nebolo lepšie dať si spraviť novú linku...no ale teraz neviem a mám z toho dilemu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar nooo, tak ak vám zvýšia nejaké peniažky, tak by som si ja na tvojom mieste dala spraviť novú linku, ale ak náhodou nie, zatial by som to nechala tak ako to je a časom si dala spraviť linku podla svojich predstáv- lebo podla mňa je zbytočné teraz dorábať skrinky a možno o rok meniť celú linku... ;-)
Odpovedať
Ahojteee ;-) Ako sa mate? Idem rychlo precitat, co mate novee 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ja si tiež myslím, uvidíme čo povie drahý...lebo toto ma napadlo ešte len dneska v práci...tak uvidíme.. devlin....ahooooooj...ty si tu ale dávno nebola...ako sa máš? my kupujeme byt a už od 20.12. je skutočne náš :-D
Odpovedať
Vidim temu Villem :-) My sme ho mali, DVD este nemame, na svadbe bol jeho kolega...Ale mne na DVD nejak nezalezi, pre mna je to z nudze cnost :-p Ja si potrpim skor na fotky, na tych som si dala zalezat... Ale dodam feedback neskor... Skoro vsetky svadobne DVD, co som videla, su riadne gyce :-p :-N |-| 8-( :-D Ale co uz. Tak som zvedava. no...
Odpovedať
Rosannar, gratulujem!! 8-) Super, uzasny pocit, ze? ;-) Ja nemam nove nic, vsetko po starom, v januari sa chystame na svadobnu cestu, ale este nevieme kde... A mam sa fajn x-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin my sme boli na takej minisvadobnej ceste, od piatku do nedele v dudinciach v kupeloch a bolo super...aj ked to bol len víkend,tak mi to pripadalo ako večnosť... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?