Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko149 nooo tak to s tou pohotovosťou je fakt sila...mám kamošku čo je na tom podobne (teda malý má priezvisko po otcovi, len oni už spolu nie sú) a tiež spomínala, že radšej nosí kópiu rodného listu malého vždy pri sebe... ..správanie tvojho priateľa je smutné a držím palce, aby si tento Valentín bola milo prekvapená... ;-) rosannar ..prerábku nechaj na manžela a ty len pekne oddychuj... ;-)
Odpovedať
Ahojte odbornicky, potrebujem poradit. Takze, potrebujem zbuchat svadbu za 1,5 mesiaca asi pre 120 ludi. Nemam este vybavene vobec nic. Neviem co vsetko potrebujem, viem len, ze to nechcem v Leve ani v Pereci, kludne aj niekde v okoli levic, kde je pekne prostredie, da sa ist aj von na terasu. Chcem to urobit koncom marca/zaciatkom aprila v piatok, to by hadam mohlo byt nieco volne. Pripadne mate niektora skusenosti s nejakou svadobnou agenturou, ktora by zastresila cast organizacnych veci? Potom, ak mate, tak dajte dobre typy na: kameramana, fotografa, saty, prstene.. Dakujem za kazdu odpoved - viem, ze je to kratka doba, ale tak zivot su vyzvy, nie? Snad to stihnem vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
yoda, najlepšie referencie a všetko potrebné zistíš, keď sa prekusáš celou touto témou...tiež som to tak spravila, keď som sa tu zaregistrovala a získala som tak všetky potrebné informácie. Je to síce veľa čítania, ale ver mi, že to stojí za to. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka....a ani sa nechcete? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...ved aj by som nechala, ale už niekedy mi je blbé že ja nič nerobím a on drie ako kôn a ani volný čas nemá...ale už sa teším na víkend...aspon si trošku oddýchnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nič sa neboj rosannar, veď ho dobehneš, keď budeš na materskej, teraz sa šetri... :-)
Odpovedať
jeskove oci, svadba je uz zachvilu, 130 stran ani prcitat nestihnem :). Ale nie, jasne, precitam, hlavne je najst miesto, ostatne uz bude asi pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar presne ako hovorí vrabciak... ;-) ináč aj ja sa už neviem dočkať víkendu... :-D yoda_ ...tak to teda ozaj nemáš veľa času... čo sa týka miesta, to ti moc neporadím- my sme mali len 55 ľudí... ;-) čo sa týka ostatných vecí, pošlem IP... :-D ...a samozrejme čítaj, čítaj čítaj... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
yoduš, nechcem ťa strašiť, ale pohoda nemusí byť práve pri zháňaní fotografa, kameramana, starejšieho a pod...vačšinou sú tý lepší už obsadení. Ale zas na druhej strane, svadba sa dá spraviť aj za oveľa kratší čas. Sesternica si ju spravila za cca 3 týždne, ale malú. O jej dodávateľoch neviem nič a ani či niekto ako kameraman na jej svadbe bude. Naša fotografka je kamoška mojej sestre a je to ešte študentka a nieje to profesoinálka, náš kameraman je síce profesionál, ale túto jeho funkciu už chcel ukončiť lenže sa nám ho podarilo prehovoriť, ale aj to len vďaka tomu, že máme malú svadbu, hudbu si robíme my a starejší nebude...inak sála s tvoijimi požiadavkamy neviem, či niekde v LV je. Mám dve sestry, jedna mala svadbu v družbe cca 60-70 ľudí, ale možno na poschodí je tá kapacita vačšia, len tam nieje terasa a druhá sestra tiež s takým počtom ľudí mala svadbu v Pereci, ale myslím si, že by sa tam vošlo aj viac ľudí, kapacitu ti ale neprezradím,lebo neviem. Keď sme boli obzrieť si náš zámok, tak sa mi zdá, že prevádzkárka spomínala, že robili vačšiu svadbu, ale presne si už nepamatám. V tom zámku majú tri miestnosti, kde sa dá spraviť svadobná hostina, len s tým počtom hostí sa zmestíte asi len do jednej miestnosti. Keď si vygoogliš zámok Topolčianky a klikneš si na galériu, tak je to sála na žlto, alebo krémovo malovaná.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...ja viem, že dobehnem, ale len aby som sa aj materskej dožila :-| ...ale myslím pozitívne a dožijem :-D jankavladkova...a čo také pekné chystáš na víkend, niečo romantikuš na valentína? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooojtééééééé mám dobrú správu (teda pre nás) ideme na dovolenku juchúúúú :-D teším sa jek malé decko, myslela som si, že sa nikam nedostaneme, ale predsalen pojdeme.....ide sa v júli do Chorvátska...nieje to síce žiadna exotika a neviem čo ešte, ale aj tak sa veľmi veľmi teším....
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...ahooooj....tak súúupeer...teším sa s tebou... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ďakujem rosannar, veď aj ja sa teším s tebou... :-D tak máme niečo spoločné, obe nás čaká dovolenka, akurát, že tvoja bude dlhšie trvať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...asi tak...ale obe sa na nu teším a to je hlavnee...
Odpovedať
Dakujem vsetkym za rady aj co mi poslali IP. Spolieham sa na to, ze piatky svadby vela ludi nerobi. Tie topolcianky pozrem, dobry napad, zatial vyhrava ranc u bobiho, aj ked len teoreticky - bola som tam iba raz daavno.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooojteeee vrabciak tak to je supeeeeeeer - taká dovolenka vždy poteší.... ;-) :-D rosannar noooo, tento víkend bude určite romanikuš a nielen kvôli tomu, že bude Valentín...ale viac zatial neprezradím, aby som to náááááááhodou nezakríkla... ;-) yoda ..nemáš za čo... ;-)
Odpovedať
rosannar cheme ale neskor vychádza nám to tak o 2 roky :D
Odpovedať
jankavladkova a kedy prezradííííššššš???? :D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...tak držím palce aby ti to vyšlo ;-) chelonka...a čo vám v tom bráni?
Odpovedať
rosannar predsa financie máme mesačne len hypotéku 600€ a to nehovorím o ďalšej kopu poplatkov. a momentálne si neviem predstaviť ako by sme prežili keby nám odišiel jeden plat a na miesto neho by sme dostali tu smiešnu materskú teda nie materskú to je ešte celokom fajn to by sa dalo bo to sa vyrátava 55% z platu? nie ale to je iba do 1/2 roka dietata a potom je ten iný príspevok čo je total nízka suma z toho by sme nevyžili, teda po vyplatený príspevku a + 1 výplata by sme boli ešte v mínuse (čiže by nám chýbali peniaze na poplatky ktoré musíme zaplatiť) tak si to akosi neviem predstaviť, Neviete aký je ten príspevok??
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka....no ja ti tiež poviem, že to ani u nas nie je ružové...drahý zarába takých 650 Eur a to jeho výplata ide len na hypotéku, nájom, a ostatné splátky a hovadiny a moja výplata je ubahá len 500 Eur takže sme len tak tak a ešte ked ja pôjdem na materskú tak to bude asi len okolo 200 eur čo ja dostanem a potom len tých 165 čiže rodičovskú.... a ten príspevok materská je 55% z Vymeriavacieho základu na sociálne poistenie a príspevok rodičovské je 165 Eur ak si predtým bola zamestnaná aspon 266 dní za asi posledné 2 alebo3 roky...a inak by si dostala asi nejakých 140 Eur alebo tak inak... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka, rosannar kuk sem- http://blog.etrend.sk/mihalblog/2009/... tam je všetko o tom rodičovskom príspevku- od 1.1. 2010 sa zvýšil pri splnení určitých podmienok na 256 Eur.
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova....vďaka za link ;-) a čo ako dopadol víkend? :-D
Odpovedať
jankavladkova no toje super že je to už vyššie ale aj tak je to málo, na tomto Slovensku je to total katastrofa. ten rodičovský prípevok je horne malý pre ludí ktorý žijú v BA a oklí BA je jasné že máme možno o dosť vyššie mzdy ako v menších mestách ale aj náklady na živobytie a bývanie sú mnoho vyššie. Ten rodičovský je horzne malý šak to prídem viac ako o 2 tretiny platu a to je katastrofa na Slovensku je úžasná podpora rodičovstva a potom sťažuju a čuduje že je demografická kríza a že je tak straé obyvateľstvo. Ten príspevok nerobí problem asi jedine ľudom ktorý zarabajú minimálnu mzdu alebo niečo okole nej. Takže jediné čo nám ostáva je čakať ešte pár rokov, za ktoré si našetríme peniažky na fungovanie domácnosti aspon na roky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee :-) rosannar nemáš za čo... ;-) víkend bol super- krásne sme si s drahým oddýchli a venovali sa len jeden druhému... ;-) chelonka aj ja si myslím, že je to veľmi málo- hlavne pri všetkých tých výdavkoch na dieťa...úplne s tebou súhlasím- podpora rodičovstva a celkovo mladých rodín na Slovensku je dosť biedna... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...tak to má byť....už som bola aj u doktorky včera....jáááj a mám aj fotku malého drobčeka.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to je supeeeeer :-) a v ktorom si presne týždni resp. kedy máš predpokladaný termín?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...vieš čo, toto mi ešte nevedela povedať, lebo je to ešte strááášne maličké, ale 15.3. idem do poradni a vtedy mi povie toho viacej.. ;-)
Odpovedať
jankavladkova veru veru rosannar waw a aké je teraz malinké???
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka.....no malinkéééé....ešte ho doktorka nevedela odmerať :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?