Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
rosannar a ku ktorej doktorke chodíš?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...k Hoesovej... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky citam tu vsetky prispevky :-) ako sa mate?kedz som v sekcii Levice chcem sa vas opytat kolko by nas vysla svadbicka v hoteli Lev pre cca 100 ludi?mate niekto skusenosti s tym ci tam vobec robia taketo podujatia? dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko...ahoj....no my ked sme mali svadbu, tak sme sa pýtali aj na Lev a tam by vyšla osoba okolo 1000 Sk a ak by ste sa chceli zabávať dlhšie ako do 3tej tak je príklatok 700 sk za každú aj načatú hodinu...toto bolo pred rokom...neviem ako je to teraz ;-)
Odpovedať
trdielko, no ja som sa tam bola pytat v novembri 2009 na september 2010, oni ti daju viac roznych menu a ty si to vies nakombinovat podla toho, co chces a do akej ceny sa chces sa zmestit..tusim sa da aj tak ze 700 Sk na osobu, a potom tak ako pisala rosannar priplatok, len neviem ci po tretej ci po stvrtej..mne sa ale nepacila sala, takze sme to potom zrusili, lebo potrebujeme aj ubytovat polku hostí a tie izby su stare a hrozne drahe..
Odpovedať
Ahojte kocky, pozna niektora z vas dobru cukrarku? resp. nemusi to byt original cukrarka, staci sikovna teta :-D , ktora pecie, potrebovala by som objednat tortu penovu, alebo dobosovu a hlavne chutnu. dakujem
Odpovedať
ahojte kocky, mate v LV nejaky dobry svadobny salon? a ake ceny su za pozicanie si svadobnych a popolnocnych siat? rozmyslam, ze by som odbehla do LV :-N x-)
Odpovedať
Profilova fotka
werony, skús sa opýtať na učilišti pod nemocnicov. Kontakt, ale nemám. mariynka, v LV by som ti odporučila určite dva až dva salóny jeden je naproti mlynu, ale zabudla som, že ako sa volá. Tam som si skúšala šaty za cca 10 000,- sk, ďaĺší je Jasmine a tam som si šaty skúšala za cca 7000,-sk V Jasmine sa mi páčilo tých šiat viac a v oboch salónoch bola veľmi milá a ochotná predavačka. Je tam ešte salón Sophia pri pošte a ešte na námestí Línia. V Línií som sa ale otočila na pate, pretože pani asi nemala svoj deň, ale obe moje sestry sa vydávali v šatách odtiali, ja by som si tam ale nekúpila ani len špendlík už.
Odpovedať
rosannar hmm nepoznam :D a ako sa mi máš? čo máš nového?
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka: ja som obehala vsetky (tie tri spomínané) salóny v Leviciach ale podla mna sú predrazené...a v Línii som mala priblizne podobnú skúsenost, ako vrabciak...nakoniec som si nasla saty v Sali, tam sa ceny pozicania pohybujú od 120 do 190 eur, a mali tam celkom dobrý výber...ale to závisí aj od toho ci chces znackové a najnovsie modely, alebo si menej nárocná...
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka... ahoooj...ja sa mám celkom fajn, až na tú robotu čo máme v práci, neviem kam sa mám skorej pozrieť... :-D a ty ako?
Odpovedať
rosannar ahoooj ja sa celkom fajn a presne ako ty hroooozne vela roboty. Ozaj a v práci kedy dáš vedieť že si tehotná?? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chelonka...vieš čo..okrem vedúceho, ktorý už možno niečo tuší, to vie už každý :-D ale minule ked boli na obede bezomna tak sa vedúci pýtal druhých kolegýň ale tie len povedali, že sa dozvie po 15.3. lebo vtedy idem k lekárovi do poradni...tak už budem vedieť viacej ako teraz ;-)
Odpovedať
rosannar jaaaj tak to je dobreeeee :D:D:D som zvedava čo ti povedia v poradni :D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...no tom som zvedavá aj ja...už sa strááááášne teším....už len týžden a sme tam....dúfam, že bude všetko v poriadku, že uvidíme už bijúce srdiečko :-|
Odpovedať
rosannar tak ako už si bola ulekára??? čo máš nového???? ako sa máš????
Odpovedať
Ahojte babule :-) Ako sa mate? Co mate nove? Rosannar, ako? :-) Urcite vsetko oki a uz ste videli srdiecko x-) x-) V kolkom si tyzdni?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...no bola som v pondelok u lekára...všetko bolo v poriadku, srdiečko nádherne bilo a našťastie aj drahý mohol ísť dnu tak sme to videli spolu....bol velmi rád, večer si potom spravil aj na azetku albumík nášho malého drobca..no jednoducho zneho prúdila tá radosť, je fakt velmi šťastný :-) ....no a ja som v pondelok bola aj u obvodnej doktorky, pretože cez víkend som chystila nejaký riadny bacil a mala som teploty tak 38,3 až 38,8 ale potom už bolo dobre...ešte som v utorok a v stredu bola doma ale už dneska našťastie pracujem...dúfam, že sa mi to nevráti... ;-) devlin....no všetko bolo v poráádku, bol to super pocit počuť to malé srdiečko a bilo to ako keby nemalo čo robiť....a som presne v 9+5tt...aspon podľa toho, čo vypočitalo podľa veľkosti bábätka... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee, u mňa nič nového...všetko po starom... ;-) rosannar ahooooj, tak to je supeeeeeer... :-D teším sa s tebou... ;-) takže už máš aj predpokladaný termín pôrodu? chvalabohu, že si sa tak rýchlo vyliečila- teraz si na seba budeš musieť dávať dvojnásobný pozor... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...ahoooooj moja...no predpokladaný termín je 16.10.2010, tak som zvedavá...dúfam len, že aby to nebolo skorej.... :-D ...no a teraz sa snažím si dávať pozor, lebo fakt je to nebezpečné mať také teploty pre mňa...aj mužík sa o mňa staral ako v perinke, len aby som sa vyliečila...bol velmi zlatý...normálne som niekedy v údive, že fakt ked treba tak sa vie postarať, ved aj cez víkend, no v sobotu sme mali návštevu tak v nedelu tak pekne upratal, ja som ležala na gauči a on okolo mňa behal z vysávačom, no zlatý bol....aj ked som v sobotu robila pizzu, tak všetko po mne odpratal, lebo ja som už nevládala...bol zlatý... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...jeeej tak to potom bude "jarmočné" bábätko... :-D no vidíš to, akého zlatého mužíčka máš- ale tak to má byť... ;-) už ste rozmýšlali aj nad menom pre maličké?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...no bude...aspon sa potom má kde ocko opiť :-D :-D ...no nad menami, ja som si vymyslela meno že Adamko a drahý si vymyslel meno Vikinka...tak uvidíme...pôjdeme potom študovať aj mená a nakoniec sa to možno uplne zmení :-D ale neboj sa...on je taký ohľaduplný len ked som chorá...ked som zdravá, tak môžem aj robiť :-D
Odpovedať
Rosannar, no super x-) je to super pocit, vsak? :-) x-) x-) Len sa daj rychlo do poriadku, nech sa choroba nevrati. Mna tiez dlho drzali vselijake chronty, ale vysoke teploty som nastastie nemala..No aj tak som sa bala... Nerozmyslala si nad gravidjogou? Moze to byt zaujimave... Hladam partacku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D :-D :-D však to je jasné- keď si zdravá, musíš zvládnuť všetko bez problémov, no nie? :-D :-D veru ono sa tie mená niekedy zmenia na poslednú chvílu...mne sa momentálne páčia Samuel a Simona...momentálne som zaťažená na mená na S... :-D devlin ahooooj...gravidjoga- to znie zaujímavo - a kde sa to cvičí?
Odpovedať
Profilova fotka
devlin...no bol to fantastický pocit....drahý sa ešte doteraz z toho nespamätal...a tá gravidjoga je čo? o tom som ešte nepočula...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova....no a možno kým otehotnieš tak prejdes aj celú abecedu :-D :-D
Odpovedať
Ahojte :-) Janka, v meste, ako je Mido. Rosannar, joga pre tehotne, vraj je to super :-) Chystam sa tam pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
devlin...noooo, kukala som to na nete a vyzeralo to zaujímavo....a koľko by to koštovalo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ..jasné, už viem - tam som zvykla chodiť na aerobik...nooo tiež som si to našla na nete- asi sa tam tiež pôjdem pozrieť... ;-) rosannar ..tipujem, že to bude stáť asi 2€, alebo tak nejak...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...teraz som našla asi čo je v BA tak to stojí asi 25 Eur na mesiac.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?