Júnové nevesty 2021 :)

Profilova fotka
Ahojte nevestičky chcem sa opýtať ako to vidíte so svadbami v júni .. stále strašia so 4vlnou ..ak predsa len nepovolia klasicku svadbu budete prekladať? ..a kolko pred svadbou začať riešiť nahradný terminik? .. ďakujem 🙂 Verím že sa to čim skôr ukludní nech si každa nevestička buduci rok užije svoj dník tak ako sa patrí 🙂
Odpovedať
Ahoj ja mam savdbu 1.maja buduci rok a rozhodne ju nemienim prekladat. Dufam, ze ked sa zacne s ockovanim tak by sa len ta situacia mala zlepsit. Inak...
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka my máme termín na konci mája, ale už je to preložený termín z júna 2020 😞 druhý krát už nepreložíme. A keby sa môžem rozhodnúť znovu, nepreložili by sme ju ani prvý krát... náhradný termín som riešila 2,5 mesiaca pred pôvodným termínom a už tam museli byť nejaké kompromisy.
Odpovedať
Profilova fotka
@17kris na to sa spolieham aj ja :/
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 do šlaka to ma mrzí..zvlašť to keď jún júl august svadby frčali v plnom prúde .. no verím že tento rok to už bude v poriadku
Odpovedať
Profilova fotka
@01janka aj mňa a ako 😭 ale my máme aj zahraničných hostí z Talinska, tak sme sa nemohli na to spoliehať 😞 a veru otvorili hranice v pondelok, 5 dní pred svadbou 😞 ale dúfam, že tento rok to už bude iné, už sa očkuje, mnoho ľudí vírus už prekonalo, fakt verím, že sme z najhoršieho vonku 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 dufam aj ja že sa tie obmedzenia potroške povolňujú nech od jari môžu znovu svadby frčať 🙂 musime len veriť že to bude všetko uplne v pohode ☺️
Odpovedať
Ahojte, ja pevne verim, ze do velkej noci este tie opatrenia budu platit avsak potom by sa to mohlo uvolnit a tym padm aj tie svadby by sa mohli povolit. Alebo aspon v to pevne dufam.
Odpovedať
Profilova fotka
@17kris je to možné aby sa ludia počas sviatkov moc nerozkokošili 😁 no uvidime pevne verím že to bude všetko tak ako má ☺️
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 5.6. Svadbu . Velmi dufam ze budeme mat normalnu svadbu , a ked nie iba sa zobereme v kostole a hotovo , co uz . Stavame dom cez leto sa mame stahovat . Tak uz aby sme boli manželia kedze aj babatko chceme do noveho domu 😄
Odpovedať
Profilova fotka
A čo tak s tym nejak vybabrať keď to predsa len nepojde? nakupit antigenove testy na štyl Matoviča dat hosti otestovať a spravit si tu hostinu aj tak? Co ma zavrie lebo sme svadbovali sami zdravi ludia? alebo mi da pokutu ? Ved ten psychopat stale len predlžuje nudzovy stav a robi z ludie ovce..Takym štylom ochvilu zakaže aj sobaše samotne...😞
Odpovedať
Profilova fotka
@anka_vitezova no asi tak 😄 ja akurat rozmyslam ze ked bude stale predlzovat nudzovy stav tak sak ani saty svadobne nebudem mat , ach plakat sa mi chce
Odpovedať
Profilova fotka
No nič..počkame či nevyrobia vakcinu na matoviča 🙂 nie ale fakt..človek nevie na čom je nevie čo môže planovať , kedy a či vobec.. @sofi0707
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@anka_vitezova ale uz si myslim ze sa to ukludni . Ved v marci uz bude tomu rok 🤦‍♀️🤦‍♀️. Ja som v novembri prekonala aj covid tam dufam ze my uz budeme fit . 😞
Odpovedať
Profilova fotka
@anka_vitezova toto by bol velmi dobry napad s testami 😁😁 len horšie by bolo ak budu reštauracie zatvorene nebolo by kde urobiť tú oslavu 😁
Odpovedať
Ahojte baby. My zatial planujeme svadbu na 12.6.21. Stale sa rothodujem ci penzión v Nm alebo Pn. Zatial mame zajednaneho Dj, kamera, foto, starejsi a zaplatena zaloha za saty. Stale nemam pani na makeuo co ma trosku stve 😪 2 coo som chcela su vybookovane :/
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka1720 juj to je podľa mňa dosť neskoro riešiť sálu len necelých 6mesiacov pred 🙂 my sme si zajednávali reštauraciu cca 14mesiacov vopred a už aj to tam bola dosť tesnotka keďže na orave sa planuju svadby aj 2 roky vopred 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka1720 a obe sály sú voľné? Logisticky je vám čo pohodlnejšie na dopravu hostí? Tiež by som nedávala hostinu ďaleko od miesta obradu. My to máme tých 20km a už je to dosť na hrane pre mňa. Zbytočný čas na presuny. A vizážistky - klasika, tiež som nezohnala 6 mesiacov pred svadbou. Ale keďže covid, preložili sme o rok a mám ju! 😂 14 mesiacov pred svadbou zajednaná.
Odpovedať
@nikiki29 obe su volne a obe mam predbezne rezervovane. Obrad bude spolu s hostinou nakolko mame len civilny sobas. Na oboch miestach je na to priestoe. Co sa tyka dopravy hosti tak byvame presne v strede medzi NM a PN takze oboje je uplne jedno 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka1720 tak to by ma kleplo pri rozhodovaní 😁 pridaj nejaké fotky ak chceš 😊😊
Odpovedať
@nikiki29 ja som toho isteho nazoru neprekladat, potom je to len stres a predsa svadba vie byt krasna aj mala..my sme prekladali z 5/20 na 26.9.20. Bol to risk ale napokon posledny vikend co boli normalne svadby🙂 viete aka som rada ze sme to neprekladali na jar 2021? Zase by sme svadbu nemali navyse som otehotnela a byva mi riadne zle tak som stastna ze to takto vyslo🙂 aj ked to bolo s covid prichutou a trochu stres pri pripravach.
Odpovedať
Profilova fotka
No čo nevestičky ako to vidite ??? 😬.
Odpovedať
@sofi0707 My máme svadbu až v júli, ale už veľmi zvažujeme, že ju presunieme o rok. Keďže očkovanie pre širokú verejnosť sa očakáva až v septembri, asi tá situácia nebude až tak dobrá a bude stále veľa opatrení. Ešte nejaký čas počkáme, že ako sa to bude vyvíjať, ale keď je to ťažko odhadnúť aj týždeň dopredu, nie ešte pár mesiacov, neviem, no, som z toho dosť zúfalá, lebo sa obávam, že veľa svadieb z dvoch rokov sa bude presúvať na ten ďalší a možno už nebudeme mať tá reštaurácia, kde chceme mať hostinu, voľné a navyše, vôbec sa mi to nechce organizovať všetko od znova. 😞 Ty si na tom ako? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sofi0707 čierno 🙈 nič sa nezlepšuje, zatiaľ plánujem, ale vôbec nemám chuť a nadšenie... je mi z toho celého smutno
Odpovedať
Profilova fotka
@lillisun ja pevne verim ze bude . Nechceme presuvat 😞 kedze sa aj stahujeme cez leto do noveho domu tak uz nech sme svoji .
Odpovedať
@sofi0707 Pre mňa to presúvanie vyzerá strašne stresujúco, že už nebudeme mať to, čo sme si teraz vybavili a čo si želáme. No ale, asi radšej, ako tam mať len 6 ľudí. Aj keď sa asi ani v najlepšom prípade rúšok nezbavíme a budeme mať takú "pamiatku" na toto divné obdobie na fotkách.
Odpovedať
Profilova fotka
@lillisun včera uz hovorili v tv ze velka noc by uz mala byt ok 🙂 takze dufajme ze to tak bude a budeme mat normalnu svadbu ja mam mat 84 ludi .
Odpovedať
@sofi0707 To by bolo super. My len 25, ale sú to práve tých najbližší, bez ktorých si tento deň nevieme a ani nechceme predstaviť. Ale máš pravdu, aj dnes som už čítala, že hovorili, že leto by malo byť aspoň také ako to minulé, čiže celkom v pohode. Dúfajme, že sa zas len neprepočítali a že to niekde nezlyhá, napríklad na dodávke vakcín.
Odpovedať
@17kris tento termín máme aj my.. a už teraz neviem čo robiť.. veď človek nevie či vôbec obrady viac ako 6 ľudí budú povolené.. so svadbou 100 ľudí už som sa rozlúčila.. či vôbec obed pre 10 ľudí v reštaurácii riešiť.. no katastrofa..
Odpovedať
Profilova fotka
Ja tiež plánujem svadbu v júni ale neviem či ju budem mat chceme ju mať na urade a keď sme si boli nahlasovať termín svadby tak nás na urade odmietli ani si nás nezapisali že máme prísť koncom apríla alebo v máji a potom sa uvidí že koli pandemii tak teraz som zúfalá neviem čo mám robiť restiku už mám zajednanu a neviem ako pokračovať ďalej predsa len treba ostatné veci poobjednavat zákusky, DJ atď... A odkladať svadbu by sme neradi 😞
Odpovedať
@iva_hulinova to je ako mozne, ze vas ani nezapisali? Ved civilny obrad do 6 osob moze byt aj teraz nie? Tak co riesili?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?