Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem Vás všetky dámy!!! Vďaka za záujem, teší ma, že som trošku chýbala. Mám teraz viac práce ako inokedy a určite to poznáte, keď prídem z práce, nemám chuť opäť sedieť za počítačom. Preto väčšia absencia. -- Ale polepším sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Adi: :-D pred koncom roka to byva narocne asi vsade... boze, aka je uz tma ako v pivnici.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
To máš pravdu Zuzka, inak aj mňa tie skoré tmavé večery ničia. Mám pocit, že deň ubehne 10-krát rýchlejšie ako normálne. Idete s Katkou vyberať šaty? Joooj!! To je už posledná slobodná medzi nami? Hneď by som sa k Vám pridala, ale keď ja som v Dubnici cez týždeň. Aj keď vo štvrtok sa chystáme na sever - čaká nás so Števkom upratovanie u Starkej v Kys.Novom meste. ;-) Veď Vianoce sa blížia? Dúfam, že dá Katka foto do albumu so skúšky šiat - to by som pozerala stále ako si kočky skúšajú svadobné šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Adi, je to v plane, ale ci to dopadne ako cakame, tazko povedat, zalezi, ako bude v robote, skole a podobne.... Na vianocne upratovanie sa chystam aj ja u nas v byte, treba umyt okna, oprat zaclony... ale to este nejaky tyzden pocka, nechcem si privodit este vacsiu chorobu... lekarovi sa nezda moj zdravotny stav, som dost malatna a vycerpana, buduci tyzden idem na krv, dufam, ze to bude v pohode.... :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Držím palce Zuzi, určite to bude v poriadku. Veď máš toho toľko, že by to zložilo aj slona ;-) Práca na plný úväzok, škola, domácnosť. Možno máš len málo železa, alebo Ti niečo chýba. A dúfam, že s upratovaním počkáš - veď Vianoce budú aj s neopratými záclonami, či neumytými oknami. Takže nech ťa ani nenapadne upratovať! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Adi: ;-) :-D :-D neboj, mam sa trosku rada :-D to mi teraz pripomenulo, ze som si zabudla kupit C-cko... hm, musim tak spravit v pondelok. Vy dvaja ste zdravi? chripka vas obisla?
Odpovedať
Profilova fotka
Pred troma týždňami som dobrala antibiotiká. Nebola to chrípka, len som mala chytené mandle a hlasivky. ;-) Keďže ich stále namáham, tak podchvíľou mi takto odídu. Ale inak, našťastie, sme zdraví. -- Ja sa už 2 mesiace prehováram, že by som mala cvičiť, alebo sa nejak hýbať, lebo som ako lemra - výjdem po schodoch a som zadýchaná. Ale akosi mi to nevychádza :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Adi, to som aj ja, proti zime je to vzdy tak, ze ma clovek menej pohybu, preto sa tesim uz teraz, ze o mesiac sa pojdeme na tyzden lyzovat :-D tiez fucim,ked chodim po schodoch a to byvame len na druhom poschodi :-D som rada, ze si uz ok, choroba je nanic vec ]-( inak, niekto pod znakom usmievacika zas napisal cosi neprijemne do albumu tej kocky, co je ako prva v poradi, vsimni si... niektori ludia fakt nevedia,kde su hranice 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Čítala som to :-o Žasnem!!! To je neuveriteľné, koľko tupcov chodí po svete. - Aj ja som upozornila admina, nech to zmaže. To je super, že sa chodievate takto lyžovať. My nevieme, ani nemáme lyže, takže u nás toto nehrozí. Cez Vianoce budeme pracovať, aj na Silvestra. Ale na víkend v decembri ideme do Drážďan. Tak sa teším!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz to je neprijemne, ked musite robit aj na Vianoce :-( my sme doma a na Silvestra ideme na chatu na Martinske hole aj s partiou oslavit novy rok... tesime sa ;-) nechodievame sa casto lyzovat, nie sme ziadni "Zuzulovci" :-D ale ked je cas a prilezitost, tak preconie ;-) hlavne teraz chceme vyuzit nas svadobny dar, inak by sme sa nikam asi nedostali... uz si rozmyslala, co kupis manzelovi pod stromcek?
Odpovedať
Profilova fotka
Už mám niečo vymyslené -- chcel by tú izbovú fontánku -- dúfam, že to nebude čítať. Ale ešte som nemala čas pobehať obchody. Inak už darčeky máme takmer pre celú rodinu. Je nás dosť. U nás doma 8 a u Števka ďalších pekných pár ľudkov. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha a co ste vymysleli pre rodinu? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No, je toho fakt dosť - od parfumov, cez knihy, pre mladšiu segru mám deku, staršej sme kúpili bižutériu, Cd-čko a takto sme to nejako nakombinovali. Otcovi sme na bicykel kúpili prilbu a triko -začal strašne športovať. Každému sme také menšie 2-3 darčeky. A vy ste ako na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
fuha, super... pytam sa preto, lebo my sme zatial len "v plienkach" co sa tyka nakupu darcekov :-N dosli mi balicky z Avonu pre maminy a sestry a nasim sme sa so sestrou zlozili na kupu noveho multifunkcneho mixeru.... to je zatial vsetko :-( s Matkom planujeme kupu novych lyzi, takze si nic velke davat nebudeme, asi dostane nejaku knizku, sveter a kozmetiku, navyse ma este tyzden pred vianocami aj narodeniny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, to poznám so sviatkami cez Vianoce. Môj Števko má meniny 26.12., takže tiež je to také zložitejšie. My sme teraz 21.11. oslávili 2 roky, čo sme spolu a 4 mesiace od svadby, takže sme boli na večery a trošku sme zaspomínali. Inak, musím povedať, že som fakt maximálne šťastná. Síce máme problémy v práci a vyzerá to aj na existenčné komplikácie, vo vzťahu nám všetko klape. Ktovie, kde vlastne skončíme? -- Ani my nemíňame veľa na darčeky, fakt sme to museli rozložiť, keďže je okolo nás toľko ľudí.
Odpovedať
ahojte baby..adi..prides na stretko?v tyzdni od 17-21.12..zatial to vychadza na stredu o nejakej piatej.. zuzi..ako choroba?nechce sa jej od teba?
Odpovedať
Profilova fotka
hm Adi, aj tak mate moj obdiv, ked to takto zvladate na "volnej nohe" x-) sa som uz nervozna z toho, ako sa mi ponizi vyplata, vdaka tyzdnovej PN (a to ma doktor chcell nechat este dalsi doma...) tiez sme spolu stastni, ved toho praveho mozes stretnut v zivote len raz a ja som si ista, ze je to on :-D inak by som sa asi nevydala ze :-D no moja, musim uz ist, aj tak som tu uz dost dlho... musim sa doucit este par stran, tak mi drz palce zajtra, nech to dobre dopadne... pekny vecer a aj pekny vikend :-)
Odpovedať
Profilova fotka
O.k. -- Tak sa Zuzi držkaj, dúfam, že sa skoro vyliečiš. A držím palce na skúšku - určite to zvládneš!!! Ja sa zajtra dostanem na PC tak okolo obeda a potom večer, tak sľubujem, že sa ozvem. -- Ahoj Katka, zatiaľ neviem, či sa budem môcť zastaviť, lebo ešte v tom týždni mám nejakú prácu, ale uvidím. Ja mám voľný len štvrtok poobedie, inak pracujem. Ale ešte sa dohodneme. Dúfam, že si vyberieš tie pravé šaty Kati, som zvedavá na foto. Aj ja sa pomaly lúčim, lebo už končím v práci. Ale zajtra sa určite ozvem. Tak všetkým, krásny piatok a ešte krajší víkend. Zatiaľ papa.
Odpovedať
zuzi..zajtra dorzim prsty.. adi..oka..ved este nejake dva tyzdne a pol..takze to este casu dost..so satami sa uvidi..pevne dufam,ze sa podari vybrat..
Odpovedať
jeeeej ahoj Adka, to som rada, že ťa tu "vidím" no vlastne čítam :-D a som rada, že sa máte dobre x-) Kati... a ja teda nemôžem ísť s tebou na šaty? =-) Zuzi, tak sa zajtra držkaj a aj sa ešte dobre vylieč, nech ťa už pustí tá chorobisko čo plánujete na víkend??? my asi ideme na 99% do Poľska... v tej kose tam vonku... ale potrebujem topánky a tu v ZA stoja nehorázne veeeeľa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bamulka, si ma fakt potešila, že chýbam... :-) Tak Vás čaká výlet do Poľska! To sa určite riadne naobliekaj, lebo na severe bude ešte chladnejšie. A aké topánky hľadáš?
Odpovedať
jasne Adi, som sa normálne už bála, že čo je s vami, či ste sa nám nestratili :-D chcela by som také tie "kozačky" čo sa teraz nosia ale nie až po kolená, lebo tie asi nezapnem, mám široké lýtka asi z tanečnej (folklór zanechal stopy)... len také členkové a v ZA za to pýtajú "nebeské" ceny =-) asi si zajtra vezmeme aj nejakú ploskačku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, ak nešoféruješ, tak jasné - aj ploskačka pomôže. Ty si robila folklor? Super :-) To máš isto veľa zážitkov z vystúpení. Snáď niečo zajtra vyberieš, ale naši napríklad naposledy ani nič nedoniesli. Vraj sa to už dosť vyrovnáva s ponukou obchodou na Slovensku. Ja som teda v Poľsku nebola ani nepamätám..Akosi nevychádza čas. Aj tu som sa dlho neukázala, lebo som nejako nestíhala. A vieš ako je to - keď v robote čumím do PC, tak už doma sa mi nechce ho ani zapínať.
Odpovedať
ahoj bam..no ja som nepovedala,ze nemozes ist..kludne sa hodia dve baby ku dvom nevestam ;-) ja by som tiez rada kuknut do polska..ale drahy stale robi,ked tam planujeme ist..ked sa niekam slo,tak bez neho..takze vylety so skorosvokrovcami som uspesne absolvovala.. :-D
Odpovedať
to poznám Adi, ja som tu tiež dlhšie nebola, ale už sa lepším ;-) a veľmi sa teším na naše stretko keď vás osobne poznám :-D a hej hej - 8 rokov som tancovala v DSF Lieska a potom ešte na strednej 2 rôčky v Rozsutci, ale nestíhala som kvôli škole :-( tak som to musela nechať ... ale zážitky ostali ahoj Kati... ja viem, že si to nepovedala, ale aby sme sa všetky zmestili do salónu, vieš? :-D ;-) ... ja len dúfam, že tam dobre nakúpime, lebo naposledy sme tiež bohviečo nepriniesli... tak uvidíme, a tiež ide zajtra aj svokra s nami :-N
Odpovedať
az na ameliu..tak vsetky ostatne maju dostatok miesta ;-) :-D musim cosi spravit..ak sa podari,tak tu budem neskor..ak nie..tak o chvilku..
Odpovedať
v Amelii som bola, tam je fakt tak tesno... a jedny šaty sa tam na mňa tak usmievali... že som bola na vážkach :-D boli akoby ich šili práve pre mňa och ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som pozerala šaty v Amélii,to bol vôbec prvý salón, do ktorého som vkročila. No nakoniec to dopadlo inak. šaty boli vďaka mojasvadba.sk, My sme mali 4 chlapcov z Rozsutca na svadbe - hrali nám pred domom aj pred kostolom.Sú absolútne úžasný. Aj ja sa teším, keď sa stretneme. dúfam, že mi to vyjde. Už som bola na jednom stretku, ale mala som len hodinu, takže to bolo skôr telegrafické ako normálne stretnutie. Ako budete tráviť Vianoce?
Odpovedať
dúfam aj ja, že nás príde čo najviac ... to by bolo super 8-) a predstav si Adi, ja som neskôr mala kolegu z Rozsutca.. no svet je malý My budeme vlastne prvé Vianoce spolu, takže to bude také nové ale verím, že nádherné x-) už sa strašne teším, na štedrý deň budeme u nás v ZA a na druhý deň ideme na Oravu ku drahého rodine... tak to bude také pestré... a vy ako? tiež prvé spoločné Vianoce?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme Vianoce trávili u našich už aj minulý rok. Ale tento rok to budú prvé manželské, takže sa tiež tešíme. U manžela sa Vianoce nejak špeciálne neoslavujú, keďže rodičia sú rozvedení atd - takže problémy. Ale u nás sa zídeme celá rodina - je nás dosť, asi 9 okolo stola. Takže sa mu to veľmi páčilo. a zatiaľ nemáme vlastné bývanie, kde by sme mohli tráviť Vianoce, takže opäť s rodinkou. A odkiaľ z Oravy pochádza Tvoj manžel? Ja mám rodinu v Krušetnici. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?