Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja zase pracujem, do 18-tej. Ako je to u Teba doma s výzdobou? Už ste niečo povyťahovali? -- My máme všetko v pivnici, niekde v zadu počas celého roka slušne zapratané. Ale už sme si povedali, že ideme na to a musíme to povyťahovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som asi speci pripad lebo ja som uz vcera zdobila stromcek :-D ...kedze s priatelom na vianoce spolu nebudeme tak si ich spravime trochu skor...a vcera sme zohnali skvelu jedlicku a uz je aj vyzdobena :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fííha, tak Ty si šikulka. Perfektné :-) My sme momentálne akosi rozlietaní a nestíhame. Máte živý stromček? Ja som mala živý stromček len na jedny vianoce - úžasne voňal, ale to upratovanie bolo príšerné. Ihličie bolo všade. Ale zase je to nádhera a atmosféra. My máme teraz umelý a menší, keďže nemáme priestor (bývame v garsonke),takže všetko je také provizorne :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mame zivy ale s tym upratovanym mas pravdu uz vcera z neho padalo jedna radost......ale vonia uzasne. tiez je maly lebo sme v jedno izbaku takze mega stromy nehrozia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa maj pekne ja uz pomaly koncim...pa
Odpovedať
Profilova fotka
Máte prenajatý, alebo už vlastný bytík? A kde presne, teda ak môžem vyzvedať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prenajom na vlkoch som tu kratko len rok takze sa rozkukavam...... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Určite si Žilinu zamiluješ! Moje rodné mesto - mám pre Žilinu slabosť. Žiaľ už 5 rokov mi nie je súdené pracovať v Žiline, ale čo už. Keďže nie sú pracovné príležitosti, ktoré som hľadala, bolo treba zmeniť bydlisko. -- Tak Ti želám pekný zvyšok dňa. :-) papa
Odpovedať
ahojte..tak ja mam prvy den z posledneho prac tyzdna za sebou.. tu pravu a hlavne vlastnu vianocnu atmosferu vam tisko zavidim..som zvedava,kedy sa mne cosi take podari..ale zdobili sme aspon v praci..ale hadam si to u babusky uzijem..aspon troska dufam..lebo,ked sa podari zohnat listky na ples,tak hned 26 cez den cestujem do ZA :-D
Odpovedať
Čaute kočky, ako ?? Pridala som svadobné foto, tak kuknite :-D
Odpovedať
ahoj mati..idem teda kuknut..aky bol den?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj leatea, deň bol celkom fajn, nič nové sa neudialo, takže aj tak dobre :-D
Odpovedať
pekne fotky..ste si tam riadne uzili :-D :-D :-D prides na stretko?dalsiu stredu o piatej..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. Matusik - fotky sú absolútne dokonalé - vyzeráte na nich úžasne. Bola z Teba prekrásna nevestička. Dlho si medzi nami nebola. Akože sa vám darí?
Odpovedať
ahoj adi..aky bol den?
Odpovedať
Ahojte, fakt je, že som tu dlho nebola ale nestíham. Mám skúšky a keďže som nespravila matiku, dosť ťažko to zvládam a aby toho nebolo málo, tak svokra so svokrom sa odsťahovali do prerobených pivničných priestorov a nám zostala veľká chalupisko v ktorej sa môžme akurát tak naháňať :-N Adka, ďakujem Leatea:neviem či stihnem stretko, ale mala by som musím vrátiť bižu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Matusik, tak Vam ostalo také veľké chalupisko. Tak to najvyšší čas zaplniť ho malými cupotavými nožičkami :-) Aby Vám nebolo smutno. A už ste zariadení? Si vtedy na stretku spomínala, že Vám chcú nechať starý nábytok. Dúfam, že ste si presadili nové zariadenie?
Odpovedať
no Aďka, ono je to tak, že zatiaľ nič nevymýšľame, pretože nevieme čo bude ďalej. Ja tam nechcem ostať a zo svokry vyšlo, že ona chalupu teraz riešiť nebude /myslím tým nejaké to prepisovanie, darovanie a pod. na môjho muža/, pritom nič iné som celé 4 roky nepočúvala, len dajte sa "na poriadok" a potom bude chalupa vaša a môžte si ju zariadiť ako chcete. No, a keďže oni neprepíšu tak mi neprerábame a ja "hučím" ;-) do muža, aby sme si kúpili byt a išli preč. Len problém veliký nastal, pretože jemu sa do bytu veľmi nechce a v novom roku by chcel začať podnikať, tak neviem čo sa bude robiť =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fííha Maťka, tak to sú perné problémy. Držím palce, aby ste to zvládli. Najdôležitejšie je, aby ste držali pri sebe. Len tak máte šancu fungovať ;-) Ja si tiež myslím, že najlepšie, čo mladí môžu urobiť je, bývať a fungovať sami. Hold, generačné rozdiely sa vždy ukážu. -- Od Nového roka teda budeš mať doma pána podnikateľa. Verím ,že naštartuje na správnu cestu, aby Vám bolo dobre a časom aj detičkám. ;-)
Odpovedať
mati..som myslela,ze on ma vlastne byvanie..
Odpovedať
máš pravdu sú to prolémy, ale keďže nie som včerajšia počítala som s tým /myslím, že som svokru prekukla skôr ako povedala "švec"/, len mi je ľúto muža, pretože on má tú svoju hlávku tak premasírovanú rečami, že chalupa bude jeho, že on s ničím iným ako s chalupou nerátal. A teraz bum. z čista jasna. ]-( Uvidíme... Aďka aj ja dúfam, že budem mať pána podnikateľa doma a že sa mu bude dariť, lebo peniažky potrebujeme /kto nie/ a časom by som chcela aj tie detičky....
Odpovedať
Profilova fotka
Maťka, ešte raz Ti držím palce, aby ste všetko zvládli. Verím, že Vianočné sviatky prežijete v pokoji a dobrej atmosfére. Babulky, ja sa lúčim, už ma bolia oči po celom dni, čo som čumela do počítača. Ale zajtra rano sa zase ozvem, teda, ak tu budete. Pozdravujem všetky. Aj fifitko, aj murinko, aj mgurnak, bamulku, muma, smaily ak sa tu ukážete - tak pekný večer. :-)
Odpovedať
mati..tak to ti absolutne nezavidim..taketo problemy..dufam,sa to casom vyriesi a vy budete mat pokoj..
Odpovedať
Profilova fotka
wow Matka, ak tu este si alebo sa ukazes - no proste uzasne fotky :-p nadherna kyticka, fakt super, vyzerali ste skvele
Odpovedať
ahoj zuzi..aky si mala den?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Kati, tak nejak rychlo ubehol...aj v robote to slo dost rychlo ;-) bola som sa dat pristrihnut :-D a obnovit melir, kupila som si biele topanocky :-D a som nahnevana, lebo stale nie su hotove papierove fotky ]-( uz od stredy ]-( ]-(
Odpovedať
a to co robia nimi?upravuju ich po jednej? =-) na co si si kupila biele topanky?
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem, mali byt hotove do 2 dni a stale nie su, tak som uz nervozna ]-( snad uz zajtra budu hotove biele topanky som si kupila zimne, sa mi pacili :-D
Odpovedať
uz som sa zlakla,ze cas nejake lodicky :-D :-D :-D ci jedny nestacia :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?