Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
inac,je aj nejaky internetovy obchod so spodnym pradlom ;-) ale neviem,ci si chces kupit bez skusania
Odpovedať
Profilova fotka
prezrela som aj tie,ale nenasla somnic, mozno som ale nehladala dost dobre :-)
Odpovedať
a co presne by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
biely korzet s odopinacimi ramienkami s krajkou alebo cipokou, sexi
Odpovedať
pozerala si sa do bazaru?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, pisala som aj babam, aby mi poslali aj viac obrazkou. Si strasne mila,snad nieco najdem,ked je to predstava mojho chrobacika :-)
Odpovedať
oni ti urcite najdu pekne veci ;-) mas uz topanky? lebo ja som nebola spokojna s ponukou v ziline =-)
Odpovedať
Profilova fotka
topanky k svad. satam mam z Trebisova, ja som sa nimi velmi netrapila, proste som nasla vo farbe, v akej som chcela a bolo. Teraz hladam saticky na redovy
Odpovedať
no ja mam dve poziadavky..aspon 8cm opatok a nie prilis spicate..mozno najdem na veltrhu..alebo potom tu v londyne.. a co chces na redovy..kroj,ci stacia cervene saty? my tiez budeme mat redovy :-) a saty uz mam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi budem mat pozicany kroj,ale potom sa aj tak musim prezliect a budem mat aj promocie, tak sa pekne satky zidu, skusala som uz par v ZA, ale nejak nic moc zatial,ja som nejak este stale navyknuta na KE
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj,ako ako to, ze budete mat redovy, v ZA to nie je zvykom. Odkial mas ty?
Odpovedať
no ja som zo sniny,tak preto ten redovy..aby bola aspon nejaka tradicia z vychodu ;-) a co svadobne a popolnocne?nepochopila som,ze ku ktorym si myslela ke =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kosice som myslela celkovo,som zvyknuta nakupovat tam,na vyber i obchody a stale tam kupujem,ak mozem, ale teraz nejak nemam cas popri tom vsetkom, co robim. Stale dufam, ze sa to v tej ZA zlepsi,lebo sme si tu kupili pozemok.
Odpovedať
a co robis v ziline..studujes? a kde ste kupili pozemok? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja tu pracujem, a robim si rigorozku (kvoli tomu tie promocie),ale to v PO. Pozemok sme si kupili v Ovciarku smerom na Horky a chceme zacat stavat tento rok. A preto nechcem stale behat na nakupy do kosic :-) Mam tu par obchodov, ale to je taka klasika a nie nieco speci ao spolocenske saty alebo spodne pradlo. Do centra chodim malo a tie centra mi uz lezu na nervy.Musim nieco vymysliet. A ty co robis v ZA?
Odpovedať
no viem,kde maju celkom pekne spolocenske saty ;-) vo farskej ulicke je katarinka..alebo katka..maju pekny vyber ;-) a pripadne gracia..na stvorcovom namesti..tiez zaujimavy vyber..a to nielen hore na poschodi,ale aj dole ;-) joj..aj ja by som chcela vlastne byvanie..ale to tak skoro nebude..najprv treba nasporit.. ja som v ziline studovala..fpv..a mam tam priatela..a planujem tam byvat v buducnosti..
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za typy, skusim pozriet vlastne byvanie je aj moj sen, zatial mame pozemok a uvidime ci bude ja na domcek :-) Juuj, snad ano
Odpovedať
Ahoj Seagull...aj my sme na tom tak isto- pozemok je, ale ci bude aj domcurik, to neviem. Ovciarsko je pekna lokalita..ako ste prisli zrovna k nemu?
Odpovedať
Ozaj "čajočka" :-D , máte vybraný aj nejaký projekt už?
Odpovedať
Profilova fotka
no, zhanali sme pozemok a tak som surfovala po nete a stretavala sa s realitkami, zapojili sme priatelovu rodinu, ktora je v ziline a podarilo sa. Projekty sme pozerali, presli sme asi milion casakov a katalogov, ale mame znameho projektanta, ktory nam to urobi presne podla pozemku, ktory je dlhy a uzsi. Preco?
Odpovedať
je ahojte, nejak nestiham psoledne dni :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-)
Odpovedať
ahoooj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bola si pozriet na veltrhu?
Odpovedať
ano, ale ja tietoo akcie hlava na hlave moc nemusim, tak sme to len prebehli a zozbierali kontakty, akurat sme si pokecali s tetuskou z Brna - obrucky a ze jednou babenkou, od ktorych by sme zobrali navleky a masle
Odpovedať
Profilova fotka
a saty ako nic moc? ja chcem skocit do bb
Odpovedať
Seagull, len tak sa pýtam, lebo my sme na tom podobne. Pozerali sme tiez projekty, ale asi je mozne ze tiez to dame znamemu projektantovi- spoluziak draheho zo skoly. Chceme nieco male, ale sikovne, nenarocne na udrzbu a vykurovanie. Planujeme este jedno babo (mozno), tak taky pre styri osoby. Nic extra..mame velky pozemok, radsej by som ho nechala ako záhradu, ako ho zapratat chajdou, kde v polovici domu nebude mat kto byvat. A hlavne kvoli financiam nevymyslame nic nakladne.
Odpovedať
Profilova fotka
violetka kamoska pozera domy cez www.prodom.sk :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vyrastala v dome, a je okolo neho vela roboty a cim vacsi, tym jej jej viac, preto chcem maly a tak ako pises, radsej zahradu s grilom a nejakym sedenim, drahusik chce casom aj bazenik. Kedze mame rodinu na vychode, potrebujeme dole jednu hostovsku izbu. Nesedia nam katalogove domceky, lebo mame trosku svahovyty teren a chceme nizkoenergeticky dom, tak sme sa rozhodli pre projektanta. Je to investicia na cely zivot, tak nech je spravena kvalitne
Odpovedať
Presne tak seagull! Ja by som bola kludne aj za typ bungalowu, povodne som chcel aporiadnu pivnicu, ale tiez kvoli pozemku asi nebude mozna, pretoze by sa stavba poriadne predrazila, musela by byt vyvysena, kvoli spodnej vode..Takze radsej vymurujeme nejaký mini domcek na zahrade pri garazi. Alebo v rámci garaze. Nizkonerg. domy sú uzasna vec a maju velku buducnost. Keby som poznala niekho, kto ma tie drevodomy, mozno by som sa na to dala, ale neviem..stale Slovaci nie su na to moc zvyknuty. radsej muruju:-) Host. izba je OK, tiez tam taku chcem- moze byt aj ako pracovna,alebo co. Hihi, keby sme uz byvali co, to by bolo paradne!:-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?