Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja 17 🙂

• pekny den kocky......vidime sa vecer 😃

• muma, afra: moja segra ma 19.2. 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj fifi, ked ste pri tých číslach- ja mám 15.2.🙂

• violetka tak si fakt blizko ..vidim ze je nastu dost februaroviek 🙂

• hehe, veru veru! Same krasne vodnárky..aspon sa o vodnarkach vravi, ze maju krasne oci a postavu.no nviem, neviem..hehe. ked tak rano vstanem a kuknem do zrkadla..UF!

• napodobne 😃

• ale baby 😃 jasne ze sme vsetky krasne 😃 😃
    ja som marcova rybka, o tych sa nepise nic? 😃

• sa opýtam Najvyššieho , že čo mi to cez noc zase urobi 😃 Rocky akosi bezia, a clovek toho moc nenaspi. Muma odkiaľ si ty?

• Fifi, o Tebe sa predsa ni nemusí písať, stačí sa na Teba pozrieť, že si kočka!! V tom meste si to bola na 100% Ty, minula som Ťa, lebo si akurát telefonovala a vykračovala v takých vyšších poločižmách? Môže byť?? Raz za uhorský rok sa prechádzam po ZA cez týždeň, a aj to uvidím práve Teba, hehe

• ja som zo zvolena 🙂 a ty?

• Vážne?? Mamina pochádza z Očovej🙂 To isto budeš poznať. Ja som Žilinčanka- aj manžel. Akosi sme sa našli tu na dolnej zemi, ale pôjdeme zase naspäť bývať. A ty čo u nás v ZA? Škola?

• jasne mam odtial velmi dobru kamaratku..nie priatel nasiel tu pracu tak som isla za nim...som taka vzorna priatelka 😃 ..my sme obaja pristahovalci. ty si teraz mimo za..nejak som to nezaregistrovala 🙂

• Evi: sa normalne cevenam 😃 😃
    moze byt, ze ten kocurik v cizmach som bola ja 🙂 teraz ich vacsinou stale nosim 🙂 si mohla do mna aspon buchnut.....

• My žijeme v Senci, nakoniec sme po viacerých mestách ostali v SC bývať. No to si teda vzorná priateľka! Aj ty robíš v ZA? Ako dlho žijete v ZA? A ako sa volá tá kamoška? "My" sme z Očovej Šimkovci. Z maminej strany. Bývali na tom kruháči pri tom pamatniku SNP.

• Sponzor fóra
  • Ona je bobekova mozno ju mamina bude poznat,,,,,hej aj v za som kratko zacinam druhy rok

• fiha, sa tu najdu aj rodacky 😃

• Mne to priezvisko nic nehovori. A pači sa ti v ZA oproti ZV? A v akej oblasti pracujes? Podarilo sa ti hned najst pracu? Ja uz sondujem pre prípad navratu z materskej.-)

• no paci ako paci...ale da sa pracu som si nasla nastastie hned ale je to korejska spol 😐 nic moc....ale aspon si tu nasla na zaciatok zopar ludi s ktorymi sa da

• Robíš v Tepličke? Radšej by si sa vrátila späť do ZV?

• muma: v ZA to asi ani insie nebude,korejci sa tu zacali riadne "rozmozovat" 😠

• hej v teplicke no zo zaciatku ano ale uz si zvykam....ja skor mam blbeho slovenskeho sefa ako korejskeho 😠
    ale keby bola moznost ist do zv tak asi idem 😃

• Jezis, fifi, minule osm sla po meste a ja teda nie som nacionalistka- ale uz mi to fakt vadilo. No a Terchovu maju asi celu pokupenu..zachvilu si ryzu zacnu sadit na zemiakovych poliach. zuzu, nabuduce, ak sa nebudem hanbit, tak ta tresnem po chrbte, ze AHOJ Kucurica v čižmách! Mozem aj meno: Bonifác?? 😃

• Muma, ja sa tiež chcem vrátiť..nechcem sa tu moc usadzovať s detmi..to uz potom je tazsie, ked zacnu chodit do skolky, skoly. Blbost sefa nezavisi od narodnosti. S tym sa treba vysporiadat..aj ked je to tazke. Tak ak tam ostanes pracovat, tak to budeme kvazi susedky mumu- manzel je Teplican..ale roky rokuce tam nezije

• no takze idete naspat do teplicky?

• zda sa

• no ja vteplicke asi dlho neostanem mam nejaku novu ponuku tak uvidim co bude.... 😉 nechecm to zakriknut

• fuu- pozrime sa! Pristahovalkyna a ako si vybera roboty, hehe, ja budem asi rada ak nieco zozeniem. V mojom obore asi nie, ale daku administrativu hadam ano. beru tam priebezne ludi v KIa?
    drzim palce na novy job!

• beru beru je tu neuveritelna fluktuaciaaa 🙂

• ja co som tu rok a pol tak sa tu vystriedalo asi 70 ludi a to sme mala firma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    O Vašu lásku sa postaráte Vy ,my sa postaráme o krásu Vášho vytúženého svadobného dňa.
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov