Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • ja 17 🙂

• pekny den kocky......vidime sa vecer 😃

• muma, afra: moja segra ma 19.2. 😃

• Sponzor fóra
  • Ahoj fifi, ked ste pri tých číslach- ja mám 15.2.🙂

• violetka tak si fakt blizko ..vidim ze je nastu dost februaroviek 🙂

• hehe, veru veru! Same krasne vodnárky..aspon sa o vodnarkach vravi, ze maju krasne oci a postavu.no nviem, neviem..hehe. ked tak rano vstanem a kuknem do zrkadla..UF!

• napodobne 😃

• ale baby 😃 jasne ze sme vsetky krasne 😃 😃
    ja som marcova rybka, o tych sa nepise nic? 😃

• sa opýtam Najvyššieho , že čo mi to cez noc zase urobi 😃 Rocky akosi bezia, a clovek toho moc nenaspi. Muma odkiaľ si ty?

• Fifi, o Tebe sa predsa ni nemusí písať, stačí sa na Teba pozrieť, že si kočka!! V tom meste si to bola na 100% Ty, minula som Ťa, lebo si akurát telefonovala a vykračovala v takých vyšších poločižmách? Môže byť?? Raz za uhorský rok sa prechádzam po ZA cez týždeň, a aj to uvidím práve Teba, hehe

• ja som zo zvolena 🙂 a ty?

• Vážne?? Mamina pochádza z Očovej🙂 To isto budeš poznať. Ja som Žilinčanka- aj manžel. Akosi sme sa našli tu na dolnej zemi, ale pôjdeme zase naspäť bývať. A ty čo u nás v ZA? Škola?

• jasne mam odtial velmi dobru kamaratku..nie priatel nasiel tu pracu tak som isla za nim...som taka vzorna priatelka 😃 ..my sme obaja pristahovalci. ty si teraz mimo za..nejak som to nezaregistrovala 🙂

• Evi: sa normalne cevenam 😃 😃
    moze byt, ze ten kocurik v cizmach som bola ja 🙂 teraz ich vacsinou stale nosim 🙂 si mohla do mna aspon buchnut.....

• My žijeme v Senci, nakoniec sme po viacerých mestách ostali v SC bývať. No to si teda vzorná priateľka! Aj ty robíš v ZA? Ako dlho žijete v ZA? A ako sa volá tá kamoška? "My" sme z Očovej Šimkovci. Z maminej strany. Bývali na tom kruháči pri tom pamatniku SNP.

• Sponzor fóra
  • Ona je bobekova mozno ju mamina bude poznat,,,,,hej aj v za som kratko zacinam druhy rok

• fiha, sa tu najdu aj rodacky 😃

• Mne to priezvisko nic nehovori. A pači sa ti v ZA oproti ZV? A v akej oblasti pracujes? Podarilo sa ti hned najst pracu? Ja uz sondujem pre prípad navratu z materskej.-)

• no paci ako paci...ale da sa pracu som si nasla nastastie hned ale je to korejska spol 😐 nic moc....ale aspon si tu nasla na zaciatok zopar ludi s ktorymi sa da

• Robíš v Tepličke? Radšej by si sa vrátila späť do ZV?

• muma: v ZA to asi ani insie nebude,korejci sa tu zacali riadne "rozmozovat" 😠

• hej v teplicke no zo zaciatku ano ale uz si zvykam....ja skor mam blbeho slovenskeho sefa ako korejskeho 😠
    ale keby bola moznost ist do zv tak asi idem 😃

• Jezis, fifi, minule osm sla po meste a ja teda nie som nacionalistka- ale uz mi to fakt vadilo. No a Terchovu maju asi celu pokupenu..zachvilu si ryzu zacnu sadit na zemiakovych poliach. zuzu, nabuduce, ak sa nebudem hanbit, tak ta tresnem po chrbte, ze AHOJ Kucurica v čižmách! Mozem aj meno: Bonifác?? 😃

• Muma, ja sa tiež chcem vrátiť..nechcem sa tu moc usadzovať s detmi..to uz potom je tazsie, ked zacnu chodit do skolky, skoly. Blbost sefa nezavisi od narodnosti. S tym sa treba vysporiadat..aj ked je to tazke. Tak ak tam ostanes pracovat, tak to budeme kvazi susedky mumu- manzel je Teplican..ale roky rokuce tam nezije

• no takze idete naspat do teplicky?

• zda sa

• no ja vteplicke asi dlho neostanem mam nejaku novu ponuku tak uvidim co bude.... 😉 nechecm to zakriknut

• fuu- pozrime sa! Pristahovalkyna a ako si vybera roboty, hehe, ja budem asi rada ak nieco zozeniem. V mojom obore asi nie, ale daku administrativu hadam ano. beru tam priebezne ludi v KIa?
    drzim palce na novy job!

• beru beru je tu neuveritelna fluktuaciaaa 🙂

• ja co som tu rok a pol tak sa tu vystriedalo asi 70 ludi a to sme mala firma 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našom svadobnom obchode www.svadobnystyl.sk nájdete všetko potrebné pre vašu svadbu. Od krásnych svadobných šiat, cez spoločenské šaty až po množstv
    ModneVeci.sk
    Stará Ľubovňa
    Predaj spoločenských topánok, kravát, motýlikov, košieľ, spodnej bielizne, kožených opaskov a iné. Výroba svadobných drevených krížov.
    Vyrábame na zákazku mašle na stoličky - režeme so zatavením koncov (nepárajú sa). Tiež predávame stuhy, látky a rôzny dekoračný materiál.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov