Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ale LEA netaraj! nemeskas- urcite- moze to byt zapalena uzlina..alebo co??
Odpovedať
no vies..mam perfektne skusenosti s meskanim lietadla..zatial raz nemeskalo.. :-D ale ak bude pekne,tak verim,ze to bude v pohode.. dufam,ze je to uzlina a nic ine..lebo ma asi porazi potom..a doktorku tiez..mam chut jej povedat par nepeknych slov..keby jej priatel nepovedal,ze anglicania ma posielaju na operaciu,bola by som jej ukradnuta..
Odpovedať
lea, no drza saaaaaa :-) urcite to nebude nic vazne ;-) ale ked mas bolesti,t ak to je blbe, uz aby ta dali dokopy ;-)
Odpovedať
ahoj luko..no uz zistujem,ci bude mozne zastihnut doktorku v piatok..nech jej sprijemnim vikend.. ale planujem si najst sukromnika.. aky bol pondelok? moj celkom usiel..dokonca som si aj cosi kupila..a aj super pohladnicu pre mileho k valentinovi..je tam hodne anglickeho textu :-D tak sa bude chlapec chvilu trapit :-D :-D :-D
Odpovedať
lea, vidis, lubis a pritom aj vzdelavas (draheho) :-D :-D si skratka dokonala buduca manzelka :-D ja este nemam nic vymyslene...pomooc, zas na poslednu chvilu ako vzdy a to si hovorim, ze tentokrat uz si to premyslim aspon tyzden dopredu :-N
Odpovedať
no na vianoce som mu kupila super detsku knihu s kopec obrazkami..grecke myty..v anglictine :-D takze sa snazim.. no ja som chcela este cosi kuknut..ale az zajtra..a pripadne v stredu este.. inac..co sa toho caju tyka..momentalne cakaju na tovar,takze mi da vediet az dojde..no do 20.by mal prist,lebo vtedy maju uzavierku..
Odpovedať
OK ;-) vdaka :-) no idem ein bischen citat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Kati, ked sa ti teda dari v tom zdravi :-(
Odpovedať
no neviem,ci sa na niecom dohodli vsetky tie problemy ]-( alebo co..
Odpovedať
Profilova fotka
nic moc, verim, ze by sa ti zisla pritomnost draheho... uz to treba vydrzat, o chvilu si doma :-p
Odpovedať
no ved pojdem za nim coskoro..uz by som najradsej pobalila kufor a sla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to ti verim.... tesim sa na kavu, co dame buduci tyzden.... dnes sme s mojim muzickom kupili novy luster do obyvky a lampu na citanie... a konecne mi prisli aj zavesy, som stastna :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
super..a kedy budu fotky? ja zas cizmy :-D :-p a uz sa tesim na nakupy v polsku a na ten svadobny veltrh.. :-D no ak by mali cosi lepsie ako kavu,tak si dam to lepsie..zacni rozmyslat,kam nas zavedies :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Kati - urobila som zabery na zaves, su na MS - ale vecerne svetlo nie je "to prave orechove".... musim odfotit zajtra.... aj lampu a luster, lebo sa mi blesk odrazal na skle a robilo to dost zly obraz a bez blesku to bolo tmave... ved rozmyslam,kam pojdeme, az sa mi z usi pari :-D
Odpovedať
idem kuknut.. no vies,si tam viac ako ja..takze musis vyberat..co tak cukraren :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaaa,mas chut na sladke? :-p inak nam semester zacina uz v sobotu, povodne mal az 22.2., presunuli nam prednasky z informatiky, som fakt nadsena ]-(
Odpovedať
no moj sa zacal ucit uz na skusky :-D :-p no to je take,ked bude aj to babo,tak bude hadam klud :-D ale nie..neviem,na co budem mat chut..a este stale neviem,kedy to stretko..ani kamoska sa mi neozvala,ci moze v stredu..lebo vo stvrtok dojde segra na nakupy a hadam obrucky budu spravene,aby sme mohli vybrat.. zatial sa mi najviac pozdava streda,lebo vo stvrtok by som mohla ist pozriet rodinku..
Odpovedať
Profilova fotka
ok, registrujem stredu... urobis aktualizaciu zoznamu, ako vzdy?
Odpovedať
no jasne..v pondelok rano..ale potom sa budem spoliehat,ze mi posles sms,kedze v pondelok poobede idem na vychod a na net sa mozno dostanem u segry v utorok podvecer..takze by som to kukla..a v stredu rano cestujem naspat..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky... fifi - tie zaclony si kupovala z quelle? my sme si objednali take iste odtial a uz mi aj dosli ...zajtra si ich idem vyzdvihnut...inac, ako sa vsetky mate? dufam ze ste vsetky zdrave, lebo vo vzduchu je nieco zle..mne zasa ochorela dalsia casnicka...som zvedava, co budes robit...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky aj tu su vsetci chori tak dufam ze nic nechytim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Marcelka, ako bolo u rodičov? No o chorobách mi ani nehovorte, kolegyňa bola doma 4 týždne potom týždeň v práci a teraz zase behá po doktoroch. A najhoršie je, že sedí oproti mne a v nedeľu som už ležala s plným ňufákom 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jani prisli ti fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Marcelka: zavesy mi uz prisli a uz aj visia :-D vcera som sa vecer pokusala ich aj vyfotit, ale musim urobit cez denne svetlo, mam photo na streche ;-) a su naozaj krasne... mate tu istu farbu? Jani: moja kolegyna je tiez uz 3 tyzden PN - ma problemy s chrbticou, ani lezat nemoze chudiatko :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Linda, ďakujem, fotky prišli. Sú skvelé ;-) . Júj, išla by som sa aj ja pozrieť. My sme boli v Škótsku a to je tiež nádherná krajina. Zuzi, naša jedna kolegyňa bola kvôli chrbtici PN 4 mesiace. A teraz tiež obsedí len horko-ťažko.
Odpovedať
Profilova fotka
teda nic moc Jani, ked si tak vezmem, v podstate mozem byt stastna, ze ma nic zavaznejsie netrapi....
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi mas pravda ...mozme byt len a len radi ze sme ok...
Odpovedať
Profilova fotka
inak mate fakt krasnu obavcku ..fialova sa mi velmi paci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Muma: diiik, trosku sme si ju ozivili, fialova je akurat 4 dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fifi...foto som videla, myslim, ze my mame taku istu farbu...my mame oranzovu stenu a hnedy nabuytok, tak dufam ze nam to tam bude pekne ladit.... jani...na vychode bolo super, ale kratko, to vies dosli sme v piatok asi o pol 11 vecer a v nedelu sme uz sli naspat...tak len taka otocka...ale od pondelka dovolenka na cely tyzden tak si ma rodicia uziju aj-az ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?