Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
ano ;-)
Odpovedať
tak som vcera behala po tych doktoroch..a vyzera to hrozne mam pocit..slovenski doktori volia variantu cakat a ked sa to zhorsi,tak vyberu cely zlcnik..no hruza :-( ze mam chodit raz za rok na kontrolu a ked sa mi to zacne zhorsovat,tak sa budu starat =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jemine .... =-) a preco cely zlcnik co ty ako vlastne je?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa spytat, ci neude mat niektora na svadbu slnecnik. My maem svadbu 21.juna, tak by som ho od vas kupila, resp.ak sa da tak aj poziala. Chcem ho len fotenie
Odpovedať
muma..no lebo mam na nom..teda v nom..polyp..v uk mi chcu odstranit len to a budem mat pokoj..no tu chcu cakat..zdedila som tieto problemy..co viem na isto,tak baba a oco s nim mali problemy.. :-N dalsich som radsej nezistovala.. este ma caka vyjadrenie mojej doktorky..a nielen na toto.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
super no hadam sa to poresie co najmenej komplikovane :-|
Odpovedať
no koncom roka chcem ist znova na sono..a asi si to dam prec..uvidim,co ostatne problemy..zajtra ma caka krcne.. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidim ze si to tu uzivas :-)
Odpovedať
ani nehovor..dnes som sa vybodla na vsetko..tak to budem musiet zajtra dohnat..lebo to musim spravit,teda to som mala spravit uz vcera :-N dostala som nove lieky,tak ich treba zacat uzivat.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm ...tak nieco veseljsie co obrucky?
Odpovedať
obrucky budu zajtra..a ideme nakupovat so sestrou..a berie aj maleho..dnes cestovali do pb..maly bol tak dobry v tom vlaku..vobec neplakal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zajtra o piatej som pri Caroline, tesim x-) :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj fifi..budem sa aj ja snazit..zatial netusim,aky bude mat priebeh zajtrajsok.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
myslis, ked pojde aj segra? neboooj :-)
Odpovedať
no sestra pride urcite na nakupy..a moc nechce ist so mnou za vami..takze budem moct ostat necelu pol hodinku..no to zatial presne neviem..uvidim,ako pojde zajtrajsok..
Odpovedať
ahojte :-) tak vam zavidim to stretko,s i to uzite a spominajte na mna s laskou :-D :-D :-D my ideme nach ZA buducu asi stredu,d rahy si necakane zobral volno a ze budeme u nas, navstivime mojich starych rodicov, vypyta si ma oficialne od mamy, kytica a tak :-D no nie je zlaty :-D :-D :-D
Odpovedať
luko..no to mas super :-)
Odpovedať
dnes som si citala dr. Plzaka Manzelske tonuti, super, o manzelskych problemoch, dobre aj ako prevencia, fakt super, este mi dorazia asi 2 od neho, tak som zvedavaaaa....clovek sa aspon trocha dozvie,a ko sa muzi a zeny pozeraju na problemy, lebo naozaj sme niekedy ako z Marsu a z Venuse :-D drahy siel kukat fotbal s kamosom.....jaaaj, ze preco taka aktivita zrazu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: to vazne???? len tak kratko? a chces to nase oznamko?
Odpovedať
luko..no aspon si chvilku oddychnes a mozes sa venovat nam ;-) fifi..no je to hrozne..lebo fakt je toho moc.. :-( ak mas este nejake volne,tak rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok donesiem, nie je problem ;-) mozno budes zajtra aj dlhsie :-p
Odpovedať
to zatial fakt netusim..a navyse mam nervy..preto budem rada,az budem v londyne..lebo su tu urcite veci,ktore tazko prehryzavam..ale nejdem ich rozoberat..
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, ze povies zajtra.... nieco okolo svokrovcov? alebo svadby? alebo lekari?
Odpovedať
zelam vas supeeeeeeer stretkoooooo :-D
Odpovedať
taketo krasne satky som nasla na jednej kocke, uzasna farba: http://www.beremese.cz/album/view.php... len ja by som dala iny zavoj, inak nadhera :-)
Odpovedať
ale ja svoje nemenim, len sa mi pacia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tvoje su ovela krajsie toto je taka klasika..ale su pekne ;-)
Odpovedať
mne sa velmi paci ta farba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
len sa pekne vráťme sem ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak :-) .... nemali by sme ju zavolat na stretko.... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?