Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
fifi..aj to je nieco..ja si musim dat vyssiu hranicu..dala som si len najnizsiu a moc sa mi neoplati..navyse som este nedala vela..kedze to skor davam tak raz za rok..ale tento rok,po svadbe, sa polepsim :-D
Odpovedať
tak to máte dobré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: ja mam cielovu sumu 400 tisic, co to dnes znamena... heh, takmer nic, ale budem ich setrit :-D
Odpovedať
fifi..ja si idem zvysit na mil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz sa hlavne sustred na krasnu svadbu :-D :-p dnes som videla svoje saty vo vyklade.... ach jaaaaaaaaaaaaaaj :-(
Odpovedať
fifi..no snazim sa..ale absolutne sa mi nechce..no v sobotu idem kuknut do papiernictva..tak budem pracovat na oznamkach..nemam totiz lepidlo..ostalo doma..aby mi ho nevyhodili na letisku,kedze som mala len prirucnu.. a musim usit spodnicku pod redove saty..a asi si uz kupim aj latku na popolnocne..len musim poriadne poratat,kolko tej latky potrebujem :-) nezufaj..ale spominaj,aka si bola kocka v nich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa tak aj zaspominala, ze uz je to takmer pol roka, co som sa v nich vykrucala na svadbe..... :-p
Odpovedať
tak to je dobre..nevies,ci ich mal niekto pred tebou?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze nie, bola som urcite prva :-D boli z novej kolekcie a boli skoro stale vo vyklade :-D :-D
Odpovedať
no vidis..tak ked ich uvidis na inej neveste..tak ta moze hriat pocit,ze si bola prva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to ma isto bude :-D ani nevies, ako rada by som si ich este raz obliekla, tisko v dobrom zavidim tie pripravy..... :-N
Odpovedať
neboj..pridu aj dalsie zaujimave prilezitosti..ako zariadovat detsku izbu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to ano, teraz zijeme tym pozemkom :-D uz sme opravili aj strop v spalni - vcera a cakame na novy stol a stolicky po velkej noci... no a tym padom sa skoncili nase investicie v tomto byte... ehm, este okna na jesen :-D a potom velke setrenie na domcek :-D
Odpovedať
dnes som zistila ze v Cadci maju saty St. Patric, ale pozriet som nebola len ma to prijemne prekvapilo :-) fifi ani nehovor, nam dosla stena, dnes sme kupili nejake doplnnk,y este nas cakaju dvere, vstavane skrine,plastove okna, tak nieco, tam daco, do byvania stale idu toky penazi
Odpovedať
Profilova fotka
to ti poviem Luko, co vsetko to dnes stoji..... ach jaj... ale vlastne je vlastne :-D
Odpovedať
fifi..no ten ste spravili pekne..sa mi to normalne paci :-) luko..no to je dobre nie :-) inac..tiez super zariadujete.. ;-)
Odpovedať
vsak my sme v byte v aprili mali akurat tak kuchynsku linku a kupelnu s wc, potom dosla spalna, ale bez matracov a rostov, tak sme mesiac spali na sedacke. v obyvacke sme mali az donedavna len sedacku a maly stolcek s malym tv a dva vesiaky z Ikey na kosele a moje oblecenie (tie su teraz v spalni), v kuchyni sme asi 3 mesiace nelmali stol a stolicky :-D nechceli sme si brat vysoky uver, takze vsetko kupujeme z penazi co zarobime v priebehu roka a nejake drobnosti su na splatky, ale my si davame splatky max. na rok, takze pohoda.
Odpovedať
Profilova fotka
Kati: dakujeme :-D je to ten isty obklad, co v obyvacke, akurat sme tam nechali len jednu farebnu kocku - luster bude novy, to az po vyplate zasa.... uz sme to nerobili tak ako v obyvke na bodove svetla, lebo v kazdej miestnosti sa mi to nepaci... bodovky mame aj v kuchyni aj v obyvke, takze staci :-D
Odpovedať
luko..ale ste fakt sikonvi..ked este sporite aj na svadbu ;-) fifi..vsimla som si,ze sa to tak podoba :-) myslim,ze na luster staci jedna kocka..nech to zas nie je prehnane.. bodove sa hoda este na barovy pult a do kupelne.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to ano, v dome, ked budeme mat barovy pultik,tak bodovky budu smerovane tak, ze budu svietit rovno na stolicky z pultu - videla som to v jednom bare a je to uzasne ;-)
Odpovedať
super..ja som tiez niekde videla..a u tety maju bodove svetla v kupelni..super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame v kupelni teraz celkom pekne svetlo, ale urcite v dome bude bodove, niekde som videla taky strop ako hviezdne nebo - aj 40 svetielok, je to kraaaaaaaasne :-p
Odpovedať
no to by bolo super..ale museli byt nejake drobne ziarovky a nesmeli by vela zrat..a vedela by som si ich predstavit nad vanou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano,tak to bolo :-D teraz listujem kade tade casaky o peknom byvani vies :-D
Odpovedať
no ja mam zas prehlad..hlavne detske izby :-D sestra uz vymysla,co da malemu do izby :-p a popri tom este ukazuje rozne zariadenia podkrovi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
heh, tomu verim, ked sa clovek pre nieco nadchne 8-)
Odpovedať
no oni prerabju uz dom..a na jar podkrovie robia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaaj, to je uz ta lepsia vizia, ked uz je nieco hmotne a robia sa upravy :-p
Odpovedať
nej..idu nanovo postavit podkrovie..a dole by mali prenajimat izby..maju tri :-) ak sa bude darit,tak casom by spravili este dalsie..
Odpovedať
fifi, waw, no tie vase plany vyzeraju dobre :-D my tak decentne, lebo o tri roky by sme radi ufrnkli z Vrakune, ale na dekoracii si dame zalezat ;-) lea, ano je toho dost financne, tento rok je na tom drahy dost dobre s platom, inak by to bol pruser :-D moja mamina zapltati asi 40tis. ostatne je vsetko na nas, co sa svadby tyka a co sa bytu tyka, tak to je plan na dva roky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?