Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
a ako si sa preboha trafila do tých medzierok malinkých? a to odkial ste vedeli kedy ste mali vydaný rodný list a také veci? a to má byť akože bez chýb? =-)
Odpovedať
no mi si ju ideme zaniesť v piatok a stiahla som ju z internetu tam sa tuším tie prvé dve strany vypisujú ale neviem ako sa mi to podarí lebo zatial sa nejako neviem zmestiť do tej kolonky a vypísať v počítači mi to nejde lebo sa mi to nechce otvoriť tak neviem ako sa mi to podarí ozaj ked si to vypíšem s božiou pomocou bez chýb tak to tam stačí do niesť alebo aj tak tam budem musieť ísť ešte raz?
Odpovedať
Profilova fotka
Durni, mne sa našťastie podarilo strojom všetko presne vypísať a vmestiť sa aj do tých medzierok :-D A tie údaje o rodnom liste sú priamo na rodnom liste. Spolu so žiadosťou budete musieť doniesť aj originály rodných listov. Najlepšie ísť tam a oni ti presne povedia, čo treba vyplniť a ako... Čo treba doniesť... A doniesť to tam musíte obaja, lebo to musíte pred nimi podpísať. Aspoň u nás to tak bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
murinko a kolko dopredu tam treba ist?
Odpovedať
obaja tam pôjdeme len nemáme kedy tam ísť znova preto to chcem vyplniť dopredu a prísť tam s tým už vyplneným a len to tam podpísať len neviem ako sa mi to podarí ;-(
Odpovedať
muma nejako okolo 2-3 mesiacov najneskôr
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pridavam sa, ze ziadost musela byt aj u nas na stroji vypisana... lenze uradnicka v Terchovej je taka zlata osoba, ze nam ho vypisala u seba v kancli na elektronickom stroji :-D museli sme tam byt obaja, davali sme originaly rodnych listov a obcianske preukazy na overenie totoznosti ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak my sme medzicasom posunuli termin na 13.9. a okrem toho stale stagnujeme co sa tyka priprav. Leatea - mozes mi prosim poslat kontakt na tu kapelu, co budete mat vy aj Luko, mozno budu na tento termin este volni. Dakujem krasne.
Odpovedať
paula11 tak predsa ste to posunuli ? a čo tak? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a kedy ste mali povodny termin?
Odpovedať
da sa niekde nájsť ta žiadosť na internete v takej podobe že by sa to dalo vypísať na pc a potom len vytlačiť?viete niekto o tom niečo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale, pozabudla som, ze na povodny termin 30.8. bude sestra s priatelom v zahranici, tak sme im to nechceli komplikovat, ked nam to v podstate nevadilo. Len dufam,ze pocasie bude pekne aj v septembri.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Luko, vy ste uz poculi spievat ku kapelu, co vam poradilia leatea? ak si spominam, volaju sa bonita?
Odpovedať
Profilova fotka
Paula: my sme mali svadbu 22.9. a pocasie bolo ako na objednavku :-p bolo krasne teplucko, slnecno a prijemne, lepsi den sme si ani zelat snad nemohli :-D
Odpovedať
ved to nemáš až o toľko neskorší dátum to všetko záleži na počasí kludne môže byť krajšie ako toho 30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, ze vam to vyslo, nic ine mi uz neostava len dufat, pocasie je nevyspytatelne v kazdom rocnom obdobi, aj v lete, takze sa tym nebudem zbytocne trapit
Odpovedať
Profilova fotka
Durni, to netuším, či sú tie papiere aj na internete... Nám to dávali osobne aj s nejakými pečiatkami. Tu v Žiline určite nehrozí, že by ti to tam vypísali. Ale však skús im tam zavolať a opýtať sa ich, ako by sa to dalo poriešiť a či to nie je niekde na nete. Oni to tam budú určite vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec, aj tak sme vzdy chceli svadbu v septembri - obaja sme septembrovi, aspon to vsetko vzdy oslavime pekne naraz
Odpovedať
ono to je na žilinskej stránke na nete ale ani v jednom formáte sa do toho nedá písať jedine vytlačiť a na stroji tak to budem musieť skúsiť a uvidíme čo povie ked jej to donesieme už vypísané tak to že by mi to v žiline vypisovala osobne ta pani mi je hned jasné že by ma poslala velmi rýchlo preč :-) no ved skúsim to vypísať a uvidíme čo mi povie prinajhoršom si odskočím v ten piatok do práce si to napísať a potom pôjdem zase jej to naspať zaniesť ;-)
Odpovedať
paula11 tak vidíš nakoniec to budete mať tak ako chcete a toho počasia by som sa až tak nebála v septembri býva aj krásne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vraj sa tam musi ist osobne obidvaja a vypisat to tam ?
Odpovedať
Profilova fotka
No vypísať to môžeš doma, ale musíte to ísť zaniesť obaja, aby ste to pred ich očami podpísali a aby si mohli overiť údaje z originálu rodného listu a občianskeho preukazu
Odpovedať
Profilova fotka
aha ..no to bude zase akcia :-)
Odpovedať
paula: nie nepocula len z inernetu, tam maju ukazky, ale lea ich pocula ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, uz som zistila na ich stranke, ze su na cely september obsadeni, skoda, vyzeraju dobre ;-(
Odpovedať
ja som ich rezervovala este v januari, to mali relativne volno ale tiez som kukala, ze akor ychlo sa im to naplnilo, neboj este zozenies dobru hudbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no proste musim :-) uz som zvazovala aj DJ a aspon pred kostol a na prve dve hodinky nejaku terchovsku muziku. kedze cela rodina nie ej odtialto, myslim,ze by sa im to ratalo :-D
Odpovedať
ja som dala mime zistit toho DH z KNM, tak verim, ze dnes alebo zajtra ti napisem kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
ok, dakujem pekne
Odpovedať
neboj skús ešte pokukať nejakých možno natrafíš na taký čo majú voľno :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?