Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak... idem Kati, som uplne rozbitenko... pekny vecer, uspesne lepenie oznamok, uz sa tesim na april, ked sa s nimi pochvalis, som zvedava :-)
Odpovedať
pekny vecer.. ;-) otvor si flasu a popijaj :-D ja si dam,ked pridem..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte lea som rada ze sa ti www stranka apcila a est ako ten salon krasne vyzera.....len ceny su desne :-S
Odpovedať
Profilova fotka
a ktore si si vybrala na skusanie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak mne tam nedovolili fotit :-| ved uvidis ak pojdes.....alebo pojdem s tebou :-N
Odpovedať
ahoj muma..no chcela som skusit olgu,navel,davis a urcite neodolam modelu nicole.. som sa chcela spytat na to fotenie..ale to nevadi..ja si aspon utvorim nejaku predstavu teda..ale popytam sa.. a maju vsetko,co aj na stranke,ci nie?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa pytala len na namibiu a mali ju ale ked som tam bola tak ktory som povedala tak mi doniesli..ja som skusala balcanes baile a eset jedny ale neveim ako sa volaju.... ony tam maju asi taky system si myslim ze vacsina tych dievcat si tie saty kupuje a ony tam maju vsetky modely ny skusanie..lebo su hrozne velke...mne ich chceli predat pozicanie sa im velmi nevidelo..ale som spokojna ze som si ich vsetky odskusala :-)
Odpovedať
no mohlo by sa mi podarit obstarat olgu za nejakych 15t..ale fakt by som ju rada skusit..a aj tie ostatne,ked uz tam budem.. aspon za to vyskusanie to stoji :-) cloviek vie,co moze ocakavat ;-) som sa este chcela spytat,treba sa objednat ci nie? a ci sa da lahko najst..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som im pisala ze pridem ale nie ej problem ked prides len tak ..najdes to lahko je to na pesej zone v podchode na poschodi ..ul je myslim florianska ale cislo neviem pozri na stranke..ja som rada ze som ich odskusala lebo keby som si namibiu objednala bola by som sklamana :-| ...a parkuj urcite v obchodaku Galeria
Odpovedať
Profilova fotka
v sobotu maju otvorene dokonca do 14,00 myslim
Odpovedať
no chystame sa tam v stredu..len este neviem ci pojdeme autom :-N dakujem za pomoc ;-) co planujes cez den?
Odpovedať
Profilova fotka
no budem sediet v praci a som trochu nascipana takze nic moc :-) a kedy palnujes ist...a uzi si to je to krasny salon ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
v aprili,ked budem na svk..mala by ist s nami aj smaily..nech sa pokocha :-D
Odpovedať
dobre...ja utekam do prace..moznos a este neskor ozvem..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, nemate nahodou nejake referencie na hudobne skupiny Disk a Spirit. Vdaka za kazde info.
Odpovedať
ahojte..to tak vsetky poctivo makate?my tu vysedavame a kecame :-D :-p :-p paula..a odkial su?
Odpovedať
paula11 ja som počula že spirit je dobrý majú aj stránku kde su ukážky a tam môžeš posúdiť mne boli odporučený od tanečného inštruktora že on ich máva na plesy a venčeky a stužkové a aj na svadbách
Odpovedať
Profilova fotka
Disk su z Jasenoveho pri Rajci a Spirit neviem. Spirit vyzera na webe fajn, ale cena 12000 + doprava je na moj vkus uz dost.
Odpovedať
paula..a kolko clenov?
Odpovedať
Profilova fotka
Mam pocit ze vsetky dobre kapely su uz naozaj obsadene. :-(
Odpovedať
ved práve preto sme si ich nevybrali :-D zdalo sa nám to príliš ale keby sme nenašli nikoho iného tak by sme brali aj ich počakj mám aj kontakt na nejaké duo chceš? ;-)
Odpovedať
neboj..najdes..len netreba zufat.. ;-)
Odpovedať
presne len hľadaj a nevzdávaj sa ;-)
Odpovedať
viete mi poradiť kde sa dajú zohnať tie etikety (teda nálepky či fólie) na svadobné fľaše?
Odpovedať
Profilova fotka
ved hej, len ma to tak neskutocne unavuje a to som este len na zaciatku. clovek by z toho mal mat radost a nie stresy ]-( durni, posli co mas, dik
Odpovedať
už som ti poslala kukni ip som ti tam hodila aj kontakty na dj keby náhodou nič iné si nezohnala ved uvidíš ;-)
Odpovedať
durni..no ja sa chystam do papiernictva..tak ti dam potom vedet,ako som dopadla.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zilincanky ;-)
Odpovedať
Zuzi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Barborka, teba tu stretnut je maly zazrak :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?