Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • mati..tak ja by som mu urcite rychlo na to cosi povedala 😃 😃 😃

marceli..no ved to uz nie je tak daleko..a uz vies,co to bude?

• aj ja by som to chcela vediet 😃

• fifi..uz si doma,ze..ako ti zavidim..aj ja chcem uz 🤔

• Sponzor fóra
  • uz som Kati, od pol druhej 😃 idem opat napiect coko-kroasany ale aj syrove, uz sa my pekne kysnu 😉
    treba pobalit veci na lyzovacku a vecer este ideme na nakup 😛

• no super..ja idem odprevadit kolegynu..kedze musi odist skor z prace..
    tak sa ozvem z domu,az pridem..dufam,ze dovtedy napecies 😉

• snad ano 😃

• budem to vediet az na druhy tyzden.....idem na 4d sono......ale vsetci predpokladaju, ze to bude chalan...uz som s tym zmierena... 😉

• Marcelka, potom nám daj určite vedieť. Aj ja som zvedavá, čo budeš mať... 😉 A inak, možno je lepšie mať prvého chalana a potom dievčatko. Aspoň chalan potom ochraňuje svoju malú sestru. Ja to vidím u môjho drahého. Tam to tak funguje 😃

• aj moj muzik ma mladsiu sestru 😉

• Zuzi, a tiež je to také, že má tendenciu ju chrániť?

• len aby potom to dievcatko bolo....

• no chranit 😃 skor sa hra na velkeho dospeleho brata a ma tendenciu jej ukazovat smer "zivota" v 😃

• Neboj Marcelka, musíš sa potom ty viac snažiť 😃
    No v tom ukazovaní sú asi rovnakí. Môj niekedy má pocit, že ju treba smerovať. Vždy ho nejako zastavím, že je dospelá a už má svoj rozum. Niekedy chúďa až plakala, čo bol k nej taký úprímný o živote 😐

• no moja svagrinka je v pohode a svojho velkeho brata berie s rezervou 😃

• Bežím z práce, tak vám prajem pekné a veselé sviatky... 😉 Zuzi,tebe peknú lyžovačku 😉

• Sponzor fóra
  • dakujeme Jani, tiez prajeme prijemny predlzeny vikendik 😉

• to vsetci dnes koncite v praci? tak skoro? 😃 ja si to tu este trosku odsedim a potom uteciem 😉 inac...to pocasie ma normalne rozculuje, ze sa nevie rozhodnut....

• marceli..no sestra ma prveho chalana..a v ich rodine su skor chalani..takze,ak sa stane zazrak,tak sa mozno docka aj dievcatka..
    sesterka je zas najstarsia a ta doteza na bratov prisne 🙂
    ked budes planuvat dalsie babo..tak nezabudni jest vela sladkeho..vraj tak skor budes mat dievcatko..ze je vacsia pravdepodobnost 😃

baby..som koneeecne domaaa 🙂 🙂 🙂

• ahojte 🙂
    lea, tak vitaj doma 😃

nam dnes boli vymeriavat okna, o tri tyzdne ich pridu robit, tak tesime 😃 a drahy este stihol zarezervovat LCD, takze konecne dame pa pa nasmu malemu mini TV 😃 bude cierny so stirebornym podstavcom, akurat sa hodi k nabytku 😃 a k tomu DVD rekorder a vezu a mame zas co splacat 10 mesiacov 😃 😃 😃 skoda ze nerobia este svadby na splatky 😃 😃 😃 jak by stupli sobase 😃

• ahoj luko..no konecne mame 4dni volna..a potom este chvilu a dalsie dva 😃
    no takze pekne postupne zariadujete..to treba tak stale 🙂

• ano snazime....aj ked niekedy je to financne tak na hrane, ale ked to hlavne bude tak konecne mozme nieco aj setrit 😃

• a co vam este z toho hlavneho chyba?

• dvere 😃 a doplnky, ale to uz su take detaily...no a kvety, ale ked uz budu parapety, tak pojdem na kvety.
    ale dvere mame len jedny zatial - vchodove 😃

• jasne..takze postupne..ale urcite bde vsetko 🙂

• no za tri stvrte roka co tu byvame to ide tak z mesiaca na mesiac nieco dokupime, podla financii raz velke raz male 😃

• to je dobre..takto kludne..aspon stale mate cosi novsie..takze idete s dobou 😃

• to vsetky poctivo dietujete aj s netom 🤔 🤔 🤔 😃

• lea ano......ale bez netu....... 😃 😃
    drzis sa? ja zatial ano.....rano som bola v studiu a dobre mi to padlo.......
    pekny zvysok dna prajem..... 😉

• ahoj smaily..no ja sa poctivo stravujem dnes..lebo mi nebolo dobre..takze musim davat pozor..a pitny den si musim odpustit na hodne dlho 😒 😠
    a co dnes budes porabat?

• Ahojte, chcem Vám popriať krásnu Veľkú Noc, užije ti si pohodu s rodinkami, konečne bez stresu a naháňania. Dúfam, že miláčikovia nám doprajú vodu, aby sme boli celý rok zdravé a krásne 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Testovací profil pre Admin Moja svadba
    Kreatívna tvorba svadobnej dekorácie a rekvizít.
    Výroba na individuálnu požiadavku pre nevesty, agentúry a shopy.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov