Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
mati..tak ja by som mu urcite rychlo na to cosi povedala :-D :-D :-D marceli..no ved to uz nie je tak daleko..a uz vies,co to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som to chcela vediet :-D
Odpovedať
fifi..uz si doma,ze..ako ti zavidim..aj ja chcem uz =-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som Kati, od pol druhej :-D idem opat napiect coko-kroasany ale aj syrove, uz sa my pekne kysnu ;-) treba pobalit veci na lyzovacku a vecer este ideme na nakup :-p
Odpovedať
no super..ja idem odprevadit kolegynu..kedze musi odist skor z prace.. tak sa ozvem z domu,az pridem..dufam,ze dovtedy napecies ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
snad ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budem to vediet az na druhy tyzden.....idem na 4d sono......ale vsetci predpokladaju, ze to bude chalan...uz som s tym zmierena... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marcelka, potom nám daj určite vedieť. Aj ja som zvedavá, čo budeš mať... ;-) A inak, možno je lepšie mať prvého chalana a potom dievčatko. Aspoň chalan potom ochraňuje svoju malú sestru. Ja to vidím u môjho drahého. Tam to tak funguje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj muzik ma mladsiu sestru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zuzi, a tiež je to také, že má tendenciu ju chrániť?
Odpovedať
Profilova fotka
len aby potom to dievcatko bolo....
Odpovedať
Profilova fotka
no chranit :-D skor sa hra na velkeho dospeleho brata a ma tendenciu jej ukazovat smer "zivota" v :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Neboj Marcelka, musíš sa potom ty viac snažiť :-D No v tom ukazovaní sú asi rovnakí. Môj niekedy má pocit, že ju treba smerovať. Vždy ho nejako zastavím, že je dospelá a už má svoj rozum. Niekedy chúďa až plakala, čo bol k nej taký úprímný o živote :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no moja svagrinka je v pohode a svojho velkeho brata berie s rezervou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bežím z práce, tak vám prajem pekné a veselé sviatky... ;-) Zuzi,tebe peknú lyžovačku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme Jani, tiez prajeme prijemny predlzeny vikendik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to vsetci dnes koncite v praci? tak skoro? :-D ja si to tu este trosku odsedim a potom uteciem ;-) inac...to pocasie ma normalne rozculuje, ze sa nevie rozhodnut....
Odpovedať
marceli..no sestra ma prveho chalana..a v ich rodine su skor chalani..takze,ak sa stane zazrak,tak sa mozno docka aj dievcatka.. sesterka je zas najstarsia a ta doteza na bratov prisne :-) ked budes planuvat dalsie babo..tak nezabudni jest vela sladkeho..vraj tak skor budes mat dievcatko..ze je vacsia pravdepodobnost :-D baby..som koneeecne domaaa :-) :-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) lea, tak vitaj doma :-D nam dnes boli vymeriavat okna, o tri tyzdne ich pridu robit, tak tesime :-D a drahy este stihol zarezervovat LCD, takze konecne dame pa pa nasmu malemu mini TV :-D bude cierny so stirebornym podstavcom, akurat sa hodi k nabytku :-D a k tomu DVD rekorder a vezu a mame zas co splacat 10 mesiacov :-D :-D :-D skoda ze nerobia este svadby na splatky :-D :-D :-D jak by stupli sobase :-D
Odpovedať
ahoj luko..no konecne mame 4dni volna..a potom este chvilu a dalsie dva :-D no takze pekne postupne zariadujete..to treba tak stale :-)
Odpovedať
ano snazime....aj ked niekedy je to financne tak na hrane, ale ked to hlavne bude tak konecne mozme nieco aj setrit :-D
Odpovedať
a co vam este z toho hlavneho chyba?
Odpovedať
dvere :-D a doplnky, ale to uz su take detaily...no a kvety, ale ked uz budu parapety, tak pojdem na kvety. ale dvere mame len jedny zatial - vchodove :-D
Odpovedať
jasne..takze postupne..ale urcite bde vsetko :-)
Odpovedať
no za tri stvrte roka co tu byvame to ide tak z mesiaca na mesiac nieco dokupime, podla financii raz velke raz male :-D
Odpovedať
to je dobre..takto kludne..aspon stale mate cosi novsie..takze idete s dobou :-D
Odpovedať
to vsetky poctivo dietujete aj s netom =-) =-) =-) :-D
Odpovedať
lea ano......ale bez netu....... :-D :-D drzis sa? ja zatial ano.....rano som bola v studiu a dobre mi to padlo....... pekny zvysok dna prajem..... ;-)
Odpovedať
ahoj smaily..no ja sa poctivo stravujem dnes..lebo mi nebolo dobre..takze musim davat pozor..a pitny den si musim odpustit na hodne dlho :-S ]-( a co dnes budes porabat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, chcem Vám popriať krásnu Veľkú Noc, užije ti si pohodu s rodinkami, konečne bez stresu a naháňania. Dúfam, že miláčikovia nám doprajú vodu, aby sme boli celý rok zdravé a krásne ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?