Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
.. sorry Luko :-D som nevedela, ze su bez vlecky, preco ju prosim ta strihaju :-o pozriem v tvojom albume.. akej farby bude mat drahy oblek?
Odpovedať
az nove modely mozno budu s nou,lebo priebezne objednavaju..ale ktovie,ci to aj tak nedaju prec.. no san patrick ma ostat s vleckou uz..asi sa moc dievcat stazovalo :-N =-) vraj je neprakticka a baby ju nechce,co sa mi zda,ze nie je pravda.. oblek zatial nemame,ale coskoro bude posdne pradlo..prave objednavam :-D len neviem,co vybrat sebe =-) ale budeme volit zrejme cosi svetle..modro-sede..kedze tmavych ma dost..min rok sme kupili dva a o mesiac sme povedali,ze bude svadba :-D takze kupujeme dalsi..
Odpovedať
priatel si tiez tot kupoval dva obleky ;-) ale by som bola rada keby mal na svadby nejaky bledsi, hnedy alebo tak.. ale neviem ci sa mu bude hodit, ked je blondak, teda uz ma tmavsie blond vlasy :-D vsak v londyne urcite nieco vyhrabeme...
Odpovedať
no my sme uz zopar skusili a mali by sme ist do polska dat usit na mieru oblek..aspon tak chce svokra..ak sa alen najde nejaky peknucky v ziline,tak bereme ten :-D
Odpovedať
drahy pride za tebou do uk hned po svadbe? uz sa tesi na tuto uprsanu krajinu a kraaasny Londyn? :-D ten moj vedla odfukuje, nejaky prisiel dnes unaveny, asi mali toho vela =-) Lei, si si zabezpecovala bus pre hosti?? lebo ich mas teda kopec :-D
Odpovedať
no uz sme dohodnuti..takze pride..no tu je aj celkom pekne..zas neprsi stale..aj ked teraz prsi =-) no bus sme mali ako prvu vec :-D :-D :-D svokor nemohol tyzden poriadne spat a za ten prisiel s tym,ze mame vybavenu dopravu..bus a potom mikrobus 8-) takze mu to potom este pripomenieme,nech sa dohodneme co a ako..
Odpovedať
ma predstavu co bude robit, ci budete hladat? to uz sa urcite tesis :-D aj ja som sa tesila na draheho, ked som sem sla 8-) ale som tu len chvilu..
Odpovedať
no to sa este uvidi..zistime slovenske agentury a podla toho sa rozhodneme..volila by som istotu,kedze este nebol v zahranici pracovne =-) tesim sa samozrejme..ako male dieta :-D
Odpovedať
rozumne ;-) ako dlho ste boli spolu, nez ste sa rozhodli zobrat? ozaj, nevies kde robia pekne gelove nechty, ja som uz raz mala, ale neboli az tak pekne spravene, vyzerali velmi umelo.. chcela by som skor prirodzenejsie...
Odpovedať
asi 2,5mesiaca :-D no ja pojdem na autobusku v ziline..tam je studio janka sa mi zda..ale ja si necham len nalakovat..gelove nechcem..dokial nezlamem =-)
Odpovedať
a teraz ste kolko spolu :-o to si ho musela poriadne zaujat :-D ten moj tiez hned povedal, no vsak sa zoberieme :-D a teraz sme spolu skoro 4 roky :-p
Odpovedať
no asi 1,5 roka 8-) my sme asi po tyzdni zistili,ze chceme byt uz nastalo spolu 8-) :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to bolo dost rychle :-p mne to tiez ten moj tvrdi od zaciatku, ale ja som bola opatrnejsia, teraz by som ho nevymenila za nic na svete x-)
Odpovedať
no ja som sa uz raz zmylila a teraz som si nedavala bacha..no som rada,ze ho mam.. prave som si kupila pekne spodne pradlo..aj pre mna,aj pre mileho :-D 8-) no za tyzden,uz nebude co kupovat :-N
Odpovedať
si sa nejak rozsupla 8-) to budete mat na svadbu? byvas priamo v Londone?
Odpovedať
hej..vela veci teraz objednavam na svadbu..ale bola som dobra..len 1,8t :-D minule to bol takmer dvojnasobok :-D napr. vcera mi dosli mandle a coko srdiecka v cukre..za tisicku mam 2kg toho..takze darcekov habadej 8-) sa to oplati tu kupit..ked som videla ceny na svk,tak ma skoro porazilo..
Odpovedať
mi hovor, to je neporovnatelne s cenami a tiez s vyberom :-o a este ked si vsetko objednas cez net, je to opat lacnejsie... popolnocne saty si pravdepodobne kupim tiez tu, zabehnem na Oxford street alebo regent a tam sa mi urcite nieco podari kupit a este aj v prijatelnej cene ;-) obrucky si si dala robit, alebo ste ich kupili uz hotove?
Odpovedať
ved kukni zo zvedavosti www.confetti.co.uk este planujem objednat jedny super nohavice 8-) ktore si potom vezmem na svadobnu cestu a prvy den v praci 8-)
Odpovedať
..som pozerala, fajn veci :-D
Odpovedať
to ano..aj ked je stale cosi predrazene,tak sa oplati :-D som zvedava,co budem robit po svadbe :-D :-D :-D alebo teda v juni,ked uz bude vsetko nachystane :-D este musim navrhnut mailove oznamka..a krabicky na darceky x-)
Odpovedať
no potom sa budes vytesovat, ze je vsetko ready a hlavne sa budes tesit na svojho uz manzelika :-D popripade na nejake potomstvo :-N
Odpovedať
no deti tak skoro nebudu.. ale budem sa tesit a spolocny zivot x-) x-) x-) a potom si najdem nejaku inu zabavku..budem musiet =-)
Odpovedať
chichi mozno novu vysnivanu pracu :-D
Odpovedať
no planujem sa dat na kurzy :-D som akurat dopila vino :-D inac..ako svadobna mama..su nejake tradicie/zvyky v ziline? kedze nie som odtial,tak netusim =-)
Odpovedať
viem iba o cepceni, ked snevestou a zenichom tancuju svadobcania a za to im platia, prenesenie cez prah, rozbitie taniera a spolocne zametanie crepin, unos nevesty, vypytanie nevesty od rodicov a podakovanie im... ale to je asi vsade vemi podobne.. inac, ja som sa v ziline narodila a dlho zila :-D ale nasi odtial nepochadzaju... tak ti asi az tak neporadim
Odpovedať
no moja mam je z pb a moj oco z pp :-D :-D :-D takze asi tak :-D no my budeme mat redovy..tradicia z vychodu x-) ale je to podobne ako tanec po odcepceni,len s tym rodielom,ze tancuje len nevesta a oni za ten tanec platia ;-)
Odpovedať
aha, a ty si vlastne odkial? preco si sa rozhodla pre svadbu v ZA a nie vo svojom rodisku? ja som trvala na ziline..
Odpovedať
sv..daleky vychod..ale mily je zo ziliny a tam som aj studovala..navyse lepsie sluzby,ponuky a komplet servis..na vychode by to nebolo take skvele..navyse do ziliny mi pride na hotel len nieco pod 30..takze vyhodnejsie.. a urcite by bolo velke halo doma..a este to,ze takto mily moze vybavovat :-)
Odpovedať
v podstate mas pravdu, moj drahy je z dt, tak tam by ma asi porazilo nieco organizovat... to tam vobec nepoznam :-N
Odpovedať
no ja lepsie poznam zilinu ako sninu :-D :-D :-D akurat obzeram americku stranku s oblecenim..musim cosi vymysliet pre moju mamu..musi byt riadna kocka x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?