Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
AHojte baby! Bolo stretko, či nie??
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate? vio..bolo..pridam fotky,co drahy odfotil..len nie su tam vsetky.. bolo nas 8 :-) 8-)
Odpovedať
celkom slušný počet! No vidíš a my nakoniec ani na víkend nejdeme do ZA- drahý musí byť aj cez víkend v práci:-( Takže sme samé..
Odpovedať
no to je dost blbe..ale hadam v lete prides na stretko..urcite nejake zorganizujem par dni pred mojou svadbou ;-) dnes ideme pozriet smaily..a porobim nejake foto,tak potom pridam,nech vidite tie,ktore ste nemohli prist pozriet ;-)
Odpovedať
a kde je smaily? v lete by to snad slo! a ty si teraz kde?
Odpovedať
bamulka: mne sa tiez paci ten album, nevesta bola krasna, naozaj netusim,a ko niekto moze tvrdit, ze nevesta bez zavoja nie je nevesta, ved tato je nadherna ;-)
Odpovedať
madeiry su fakt nahderne: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ale pozeram, ze envesticke ten vrsok tiez tak divne prilnul,a ko mne pri skusani, ale inak kraaaaaasa
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak ja asi tiez stihnem vidiet Smaily, uz som v ZA :-D som u draheho vo firme na dolnom vale, takze to mam na skok :-D
Odpovedať
čafte, tak ja už som nahodená a môžem ísť tiež kuknúť Smaily... Zuzi super, že prídeš aj ty... :-D kde sa teda stretneme???
Odpovedať
Profilova fotka
Bam... ja len kuknem, ked pojdu do kostola.... potom musim odist... ale kludne ta pockam na rohu, kde bolo to zeleziarstvo u siptaka, co teraz prerabaju ;-)
Odpovedať
my za chvilku zdrhame...len sa treba obliect..
Odpovedať
Profilova fotka
heh, ja som v rifloch :-N idem zo skoly..... Kati kde su fotky? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby..smaily bola krasna..ked sa vratime,dam fotky..len teraz sa veeelmi ponahlame..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kati, tak ja tu uz sliedim, kde su tie fotky, zatial nic... tak sa poponahlaj :-D
Odpovedať
baby..no uz su tam..ked sme sa vratili,neslo mi pripojenie,no som ich aspon zmensila ;-) a teraz som ich pridala.. ;-) v albume nejake zujimavosti x-)
Odpovedať
Ahoj Leus! Este mi popis, kto su tie dve ostavajuce na fotkach zo stretka- poznam teba, fifi, Andrejku (z telky:-) ). Smaily mala asi saty z kristiny, ze? Tusim som si ich skusala aj ja.
Odpovedať
Spravne tusim jednu zo spolusediacih- bamulku? Ona bola aj pri svadbe Smaily, vsak?? Ci nie??
Odpovedať
ahoj vio..ta posledna je petapalko ;-) bam bola aj na svadbe ;-) ano..smaily mala z kristiny svadobne :-) a bola kocka x-)
Odpovedať
tak sa mi dobre zdalo, ze som ich aj ja mala na sebe oblecené:-) Mám niekde aj fotku v nich zo salonu. kukla som bamulkin svadobny albu, ci to je ona, kedze vas osobne nepoznam ani jednu a z fora len niektore skalne..Oni s manzelom vypadaju takí mladučkí:-) Aj sú, či sa len tak zdajú?
Odpovedať
sa mi zda,ze su fakt mladi..ale netusim vek :-N
Odpovedať
To neva..A ty sa máš ako? Odkedy - dokedy bolo stretko? O čo som prišla?
Odpovedať
zacali sme o piatej ako vzdy..chviku trvalo,kym sme si sadli..ale potom sme sa rozkecali a bolo :-D za pol hodky idem na vychod..a zajtra vecer prideme :-)
Odpovedať
No leus a dokedy ste posedeli?
Odpovedať
do siedmej asi..cakali sme na mojho..lebo im mal doniest ukazat nase oznamka..v juli potom dam,kto bude chciet.. len teraz akosi nevychadzalo..ale pracuje sa na tom ;-) dufam,ze cez leto sa uvidime aj s tebou :-) bolo by to uplne super..
Odpovedať
hehe, díky za záujem:-) Myslela som, že normálne bývate dlhšie na posedení- aspoň do deviatej večer..To len dve hodky ste boli:-) Tak šťastnú cestu na východ krajiny..pozdrav tam..hneď by som šla- hocikam!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Evi, boli sme do pol osmej :-D len Janka - murinko mala AJ, Marcelka je tehulka, tak tiez isla skor.... no a my ostatni by sme aj posedeli, keby sa v piatok nemuselo ist do prace :-D ale verim, ze v lete to bude lepsie a stretka si naplanujeme na piatky,nech sa nemusime ponahlat ;-) Smaily bola naozaj krasna nevesta, nedalo mi neprijst sa aspon pozriet- dosla som skorej zo skoly, tak to aj vyzera na tych fotkach, baby nahodene a ja v riflovom ]-( ale aspon mam fotku s nevestou ;-) vyzera to, ze sa na svadbe uzasne bavili, uz som zvedava, co nam napise smaily hlavne o tom spievani, to ma zaujalo :-p a tiez musim podotknut, ze sa pani zo Slnecnice opat vyznamenala - spravila jej neskutocnu kyticku x-)
Odpovedať
ahojte x-)
Odpovedať
inak ta svadobnych fotkach je smaily...tusim ona sa vydavala, nie? waw, vyzerala super x-)
Odpovedať
Skda,ze ste nestihli cvaknut marcelu, chcela som ju vidiet s bruskom:-)
Odpovedať
Profilova fotka
luko: v skutocnosti bola este krajsia,ten model Nicol je naozaj nadherny ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?