Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • AHojte baby!
    Bolo stretko, či nie??

• ahojte..ako sa dnes mate?
    vio..bolo..pridam fotky,co drahy odfotil..len nie su tam vsetky..
    bolo nas 8 🙂 😎

• celkom slušný počet! No vidíš a my nakoniec ani na víkend nejdeme do ZA- drahý musí byť aj cez víkend v práci😞 Takže sme samé..

• Sponzor fóra
  • no to je dost blbe..ale hadam v lete prides na stretko..urcite nejake zorganizujem par dni pred mojou svadbou 😉
    dnes ideme pozriet smaily..a porobim nejake foto,tak potom pridam,nech vidite tie,ktore ste nemohli prist pozriet 😉

• a kde je smaily? v lete by to snad slo! a ty si teraz kde?

• bamulka: mne sa tiez paci ten album, nevesta bola krasna, naozaj netusim,a ko niekto moze tvrdit, ze nevesta bez zavoja nie je nevesta, ved tato je nadherna 😉

• madeiry su fakt nahderne:
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1308543&vReferer=
    ale pozeram, ze envesticke ten vrsok tiez tak divne prilnul,a ko mne pri skusani, ale inak kraaaaaasa

• ahojte
    tak ja asi tiez stihnem vidiet Smaily, uz som v ZA 😃 som u draheho vo firme na dolnom vale, takze to mam na skok 😃

• čafte, tak ja už som nahodená a môžem ísť tiež kuknúť Smaily...
    Zuzi super, že prídeš aj ty... 😃
    kde sa teda stretneme???

• Bam... ja len kuknem, ked pojdu do kostola.... potom musim odist... ale kludne ta pockam na rohu, kde bolo to zeleziarstvo u siptaka, co teraz prerabaju 😉

• my za chvilku zdrhame...len sa treba obliect..

• heh, ja som v rifloch 😬 idem zo skoly.....
    Kati kde su fotky? 😉

• baby..smaily bola krasna..ked sa vratime,dam fotky..len teraz sa veeelmi ponahlame..

• ahoj kati,
    tak ja tu uz sliedim, kde su tie fotky, zatial nic... tak sa poponahlaj 😃

• baby..no uz su tam..ked sme sa vratili,neslo mi pripojenie,no som ich aspon zmensila 😉 a teraz som ich pridala.. 😉
    v albume nejake zujimavosti 😵

• Sponzor fóra
  • Ahoj Leus! Este mi popis, kto su tie dve ostavajuce na fotkach zo stretka- poznam teba, fifi, Andrejku (z telky🙂 ). Smaily mala asi saty z kristiny, ze? Tusim som si ich skusala aj ja.

• Spravne tusim jednu zo spolusediacih- bamulku? Ona bola aj pri svadbe Smaily, vsak?? Ci nie??

• ahoj vio..ta posledna je petapalko 😉 bam bola aj na svadbe 😉
    ano..smaily mala z kristiny svadobne 🙂 a bola kocka 😵

• tak sa mi dobre zdalo, ze som ich aj ja mala na sebe oblecené🙂 Mám niekde aj fotku v nich zo salonu. kukla som bamulkin svadobny albu, ci to je ona, kedze vas osobne nepoznam ani jednu a z fora len niektore skalne..Oni s manzelom vypadaju takí mladučkí🙂 Aj sú, či sa len tak zdajú?

• sa mi zda,ze su fakt mladi..ale netusim vek 😬

• To neva..A ty sa máš ako? Odkedy - dokedy bolo stretko? O čo som prišla?

• zacali sme o piatej ako vzdy..chviku trvalo,kym sme si sadli..ale potom sme sa rozkecali a bolo 😃
    za pol hodky idem na vychod..a zajtra vecer prideme 🙂

• No leus a dokedy ste posedeli?

• do siedmej asi..cakali sme na mojho..lebo im mal doniest ukazat nase oznamka..v juli potom dam,kto bude chciet..
    len teraz akosi nevychadzalo..ale pracuje sa na tom 😉
    dufam,ze cez leto sa uvidime aj s tebou 🙂 bolo by to uplne super..

• hehe, díky za záujem🙂 Myslela som, že normálne bývate dlhšie na posedení- aspoň do deviatej večer..To len dve hodky ste boli🙂 Tak šťastnú cestu na východ krajiny..pozdrav tam..hneď by som šla- hocikam!!

• ahoj Evi,
    boli sme do pol osmej 😃 len Janka - murinko mala AJ, Marcelka je tehulka, tak tiez isla skor.... no a my ostatni by sme aj posedeli, keby sa v piatok nemuselo ist do prace 😃 ale verim, ze v lete to bude lepsie a stretka si naplanujeme na piatky,nech sa nemusime ponahlat 😉
    Smaily bola naozaj krasna nevesta, nedalo mi neprijst sa aspon pozriet- dosla som skorej zo skoly, tak to aj vyzera na tych fotkach, baby nahodene a ja v riflovom 😠 ale aspon mam fotku s nevestou 😉 vyzera to, ze sa na svadbe uzasne bavili, uz som zvedava, co nam napise smaily hlavne o tom spievani, to ma zaujalo 😛
    a tiez musim podotknut, ze sa pani zo Slnecnice opat vyznamenala - spravila jej neskutocnu kyticku 😵

• ahojte 😵

• inak ta svadobnych fotkach je smaily...tusim ona sa vydavala, nie? waw, vyzerala super 😵

• Skda,ze ste nestihli cvaknut marcelu, chcela som ju vidiet s bruskom🙂

• luko: v skutocnosti bola este krajsia,ten model Nicol je naozaj nadherny 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Plánujete oslavu, krstiny alebo inú spoločenskú udalosť? Potrebujete pomôcť so svadbou? Nestihate zabezpečiť občerstvenie? Tu ste na správnej adrese😊
    Farebné prostredie hotela, milý personál, výborná kuchyňa a služby, ktoré si budete pochvaľovať.
    Ponúkame prenájom návlekov na stoličky a rôzne doplnky pre nevesty 🙂
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov