Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • super 😃 dame kafcu, mozno aj zmrzku 😛

• uz sa tesim.... 😉

• no super..hned by som sla 😃
    aj luko by mala prist..kedze uz bude mat prazdniny..
    a zas vam dam na vyber den..utorok-streda-stvrtok 😉

• Sponzor fóra
  • ja bud tu stredu alebo stvrtok

• no aj ja pridem rada ak nebudeme na svadobnej ceste 😕 prijemna myslienka

• peta a kam idete na svadobnu cestu?
    ozaj lea idete do toho Tunisu?

• jej Peta, ze svadobka 😵 super...
    ja budem moct uz v lete bez problemov, v stredu mavam anglinu, ale to by som si nejako zariadila 😃

• muma..no ja este neviem,ci pojdeme na svadobnu cestu 😒
    minuly tyzden som sa dovedela,ze mi mozu vybrat mandle,ak s tym bude suhlasit..takze ma okolo svadby cakaju zas doktori 😒 musim tiez stihat sukromnika na sono a s nim sa poradit..to este pred svadbou..takze zas nejake komplikacie..
    ale zatial to vyzera na to tunisko..ak by nahodou neklesli rapidne ceny korfu..minule som totiz dostala konecnu cenu od jednej cestovky a min bolo 62t 😞 a max 80 🤔

• ten tunis je fajn..bolo tam fakt nadherne ciste more...je to najkrajsie oblast tunisu vraj...a aj hotel a strava boli fajn 😉

• a kde ste to presne boli..aby som vedela..
    ja som nasla pekny hotel thapsos..alebo tak nejako..

• no v kazdom pripade tam bude isto teplo 😃 a boli tam aj nejake krasne koraly? v Egypte sme totiz stale snorchlovali bolo to uzasne 😵

• este neviem kam, budeme hladat nejaky last minute. Najradsej by som chcela Turecko, tak uvidime ci to vyda. A ty muma kam planujes?

• thapsus....presne kde chces ist ty 😃

• peta ja to vidim na vychytenu destinaciu....rosinky trnove 😃

• Peti, my sme boli v Turecku pred tromi rokmi a bolo tam super. Tento rok sme tiež chceli ísť, ale keďže pozemok a domček nás trochu žmýkajú, tak zrejme to bude len Chorvátsko (ak vôbec 😬 )

• Sponzor fóra
  • Jani: u nas to bude stanovanie na nasom pozemku 😃 alebo Terchova 😃

• Tiež som navrhovala, že pôjdeme stanovať na pozemok 😃 To by bola príjemná dovolenka v prítomnosti ťažkej techniky, ktorá bude kopať kanál a pod 😃

• baby a ked bude prsat mozte sa prist k nam schovat 😃 ...vidim ze nas cakaju krasne casy

• No Jani a kde ste tam boli, aby som vedela, kam sa mam tahat.

• Tak vidím, že nie sme jediní... Ale je super vedieť, že sa budeme mať kde schovať 😵 😃

• Linda: dik za tu sprchu, potesi v lete, ked je teplo 😃 ale my mame pozemok hned pri vodojeme, tak sa osviezime "na mieste" 😃

• lea ja uz bna jul pridem aj keby traktory padali 😃

• oooo tak to pojdeme k vam stanovacka s kupanim je super vec 😃

• Linda: ok 😃 😎 urobime si taborak a bude nam veselo 😃

• baby..vidite..ja to mam celkom dobre..si mozeme spravit svadobnu cestu aj tu v uk 😃 😛

• Kati len provokuj 😎

• fifi..no ale mozeme spravit stanovacku na niekoho pozemku 😃
    urcite sa pridam 😃 😃 😃

• fifitko : to su take zlaticka, yorkshier... 😃
    my uz mame ozmanka asik mesiac...navrhli sme si ich my a mame take stastie, ze bracek moj nakdrahsi je tlaciar, tak to bolo raz - dva... 😃

• miska: mas pravdu, my mame fenku, akurat sa hara, tak nie je vo svojej kozi 😐 inak je to jedno zlate zvieratko...
    mas foto oznamok v albume?

• Tak tú stanovačku môžeme urobiť aj u nás. Kúsok od nás je vodné dielo. Môžte sa aj tam schladiť. A keď už tam budete, tak dám každému nejaký nástroj do ruky a bude to 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ovládni so mnou umenie svadby a staň sa silnou nevestou. #umeniesvadby #silnanevesta

Najkrajší svadobný eshop pre Vašu svadbu snov - Unikátny concept dekorácií, darčekov, doplnkov a ešte omnoho viac
    JUVI - svadobné dekorácie
    Spišská Nová Ves
    Svadobný e-shop... Predaj dekoračného materiálu, servítky, sviečky, mašličky, podbradníky, knihy hostí, magnetky, poďakovania a mnoho iného
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov