Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • super 😃 dame kafcu, mozno aj zmrzku 😛

• uz sa tesim.... 😉

• no super..hned by som sla 😃
    aj luko by mala prist..kedze uz bude mat prazdniny..
    a zas vam dam na vyber den..utorok-streda-stvrtok 😉

• Sponzor fóra
  • ja bud tu stredu alebo stvrtok

• no aj ja pridem rada ak nebudeme na svadobnej ceste 😕 prijemna myslienka

• peta a kam idete na svadobnu cestu?
    ozaj lea idete do toho Tunisu?

• jej Peta, ze svadobka 😵 super...
    ja budem moct uz v lete bez problemov, v stredu mavam anglinu, ale to by som si nejako zariadila 😃

• muma..no ja este neviem,ci pojdeme na svadobnu cestu 😒
    minuly tyzden som sa dovedela,ze mi mozu vybrat mandle,ak s tym bude suhlasit..takze ma okolo svadby cakaju zas doktori 😒 musim tiez stihat sukromnika na sono a s nim sa poradit..to este pred svadbou..takze zas nejake komplikacie..
    ale zatial to vyzera na to tunisko..ak by nahodou neklesli rapidne ceny korfu..minule som totiz dostala konecnu cenu od jednej cestovky a min bolo 62t 😞 a max 80 🤔

• ten tunis je fajn..bolo tam fakt nadherne ciste more...je to najkrajsie oblast tunisu vraj...a aj hotel a strava boli fajn 😉

• a kde ste to presne boli..aby som vedela..
    ja som nasla pekny hotel thapsos..alebo tak nejako..

• no v kazdom pripade tam bude isto teplo 😃 a boli tam aj nejake krasne koraly? v Egypte sme totiz stale snorchlovali bolo to uzasne 😵

• este neviem kam, budeme hladat nejaky last minute. Najradsej by som chcela Turecko, tak uvidime ci to vyda. A ty muma kam planujes?

• thapsus....presne kde chces ist ty 😃

• peta ja to vidim na vychytenu destinaciu....rosinky trnove 😃

• Peti, my sme boli v Turecku pred tromi rokmi a bolo tam super. Tento rok sme tiež chceli ísť, ale keďže pozemok a domček nás trochu žmýkajú, tak zrejme to bude len Chorvátsko (ak vôbec 😬 )

• Sponzor fóra
  • Jani: u nas to bude stanovanie na nasom pozemku 😃 alebo Terchova 😃

• Tiež som navrhovala, že pôjdeme stanovať na pozemok 😃 To by bola príjemná dovolenka v prítomnosti ťažkej techniky, ktorá bude kopať kanál a pod 😃

• baby a ked bude prsat mozte sa prist k nam schovat 😃 ...vidim ze nas cakaju krasne casy

• No Jani a kde ste tam boli, aby som vedela, kam sa mam tahat.

• Tak vidím, že nie sme jediní... Ale je super vedieť, že sa budeme mať kde schovať 😵 😃

• Linda: dik za tu sprchu, potesi v lete, ked je teplo 😃 ale my mame pozemok hned pri vodojeme, tak sa osviezime "na mieste" 😃

• lea ja uz bna jul pridem aj keby traktory padali 😃

• oooo tak to pojdeme k vam stanovacka s kupanim je super vec 😃

• Linda: ok 😃 😎 urobime si taborak a bude nam veselo 😃

• baby..vidite..ja to mam celkom dobre..si mozeme spravit svadobnu cestu aj tu v uk 😃 😛

• Kati len provokuj 😎

• fifi..no ale mozeme spravit stanovacku na niekoho pozemku 😃
    urcite sa pridam 😃 😃 😃

• fifitko : to su take zlaticka, yorkshier... 😃
    my uz mame ozmanka asik mesiac...navrhli sme si ich my a mame take stastie, ze bracek moj nakdrahsi je tlaciar, tak to bolo raz - dva... 😃

• miska: mas pravdu, my mame fenku, akurat sa hara, tak nie je vo svojej kozi 😐 inak je to jedno zlate zvieratko...
    mas foto oznamok v albume?

• Tak tú stanovačku môžeme urobiť aj u nás. Kúsok od nás je vodné dielo. Môžte sa aj tam schladiť. A keď už tam budete, tak dám každému nejaký nástroj do ruky a bude to 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vy si poviete "ÁNO" my sa postaráme o všetko ostatné...

Chystáte svadbu, ples, či oslavu a chcete ušetriť? Požičajte si u nás všetko čo potrebujete.
    Ponúkame na predaj návleky univerzálne - na mieru, saténove mašle, doplnky, saténové výzdoby auta, šaty a mnoho ďalšieho...
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov