Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Katka: OK :-D uz nepisem 8-)
Odpovedať
no baby..sa vam musim pochvalit s niecim :-D :-D :-D keby ste vedeli,co za doprovod budem mat.. je to firma :-D :-D :-D svadobny doprovod na kluc :-D :-D :-D a ako vozidla budu tanky :-D :-D :-D to mi vymysleli baby z temy babsky klebetnik..tak sme sa tam orehotali,kym sme vsetko dohodli :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
lea a ty si meisto zavoja a kytice daj vojensku prilbu do zakopu a samopal pod pazuchu..krááása..ešte nejaké fajné kanady na nôžky..krásavica z filmu!!:-)
Odpovedať
vidis..dobry napad vio..musim babam pripomenut,co maju teda este obstarat :-D :-D :-D
Odpovedať
a to budeš po Tepličke takto pochodovať s tankovým sprievodo? Aby som vedela, že kedy mám mávatka zaobstarať :-) A A. šprochová môže z toho urobiť reportáž do Novín.
Odpovedať
no jasne..po celej ziline tiez :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky! Dnes a vcera som tu cely den nebola.......chcela som i pokecat, ale mala som taku naladu, ze by som Vam ju vsetkym pokazila. Vcera rano pred piatou som sa lucila s milacikom na mesiac a potom som bola cely den nervozna, lebo dorazil na miesto az vecer pred deviatou.......katastrofa.....ak ma toto prezivat kazdy mesiac, tak to dlho nevydrzim a nedockam sa ani tej nasej svadby........ A dnes som bola cely den zahrabana v statnicovych otazkach.......Este ani tretinu nemam prejdenu........ Nemozete mi pomoct? :-( Prajem peknu nocku, snad inokedy Vas tu zastihnem. Papa
Odpovedať
mati..a kam isiel? a co za predmety mas na tych statniciach? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mata : som na tom podobne... len ja koncim zatial iba letny semester :-N ale aj tak - 13 skusok, 2 prace na semester... este ich musim zvladnut 5 a 1 pracu a som v suchu :-N inak moja svagrinka vcera uspesne zlozila Bc. skusky, tak sa tesim s nou x-)
Odpovedať
ahojte baby..ako sa dnes mate? tu konecne neprsi..ale uz som hore a to je tak malo hodin..teda vela som toho nenaspala,ked som sla spat o druhej rano.. fifi..tak to je super..takze dalsia titulovana :-)
Odpovedať
Baby prosím Vás nepočuli ste niečo o kapele atlantic-music, z považskej bystrice, máme ich mať na svadbe a neviem čo sú zač. Neviete náhodou?...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tu je už druhý deň krásne. Včera som sa bola korčuľovať a učila som to aj švagrinu. No bola to sranda :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte baby Zilincanky, pridavam sa k vam do fora. Idem sa vydavat zaciatkom septembra v Ziline a uz mam obrovsku hlavu ako melon. ;-) Aj vy by ste mali uz radsej za sebou najblizsiu sobotu, alebo mam iba ja take blaznive pocity? Hmmm ... ? 8-)
Odpovedať
;-) Myslela som svadbu.
Odpovedať
jani..no ani ja neviem korculovat..ale v lete si kupujem korcule :-D ved milacik a to nauci :-D :-D :-D majab..nemam sajnu o tej skupine..my budeme mat bonitu..tiez z povazskej.. petronela..no vitaj..no ja uz teraz poriadne nespavam..za 1,5mesiaca to vypukne..a uz rozmyslam,ze by som ani neprisla..mozno by som ani nechybala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak potom, keď sa to naučím, budeme chodiť korčuľovať na vodné dielo, teraz je tam urobená skvelá trasa ;-) :-D
Odpovedať
no ja som uz dohodnuta s kamoskou,ze ten tyzden pred svadbou sa posnazim kupit tie korcule a ideme sa ucit..hadam nebudem moc dobita na tej svadbe :-D :-D :-D a kludne sa moze pridat..
Odpovedať
Profilova fotka
No ja by som to pred svadbou neriskovala :-D Ja som tiež inak pred svadbou povinne 2 mesiace korčuľovala, ale veľmi striedmo :-) Ale ja zbožňujem korčuľovanie. Tak potom sa rada pridám ;-)
Odpovedať
no aspon bude sranda..a budem to brat ako formu odreagovania :-D :-D :-D a verim,ze sa nic nestane..
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, nič sa nestane... Moja švagriná celý čas čaká, kedy padne a potom sa tak aj stalo... To proste nemôžeš myslieť na ten pád a nič sa nesane :-D
Odpovedať
no ja nebudem.ja budem len vidiet,ze mily uteka a zachranuje ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby vy ste sportovkyne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Peti, nepridáš sa ? ;-) Spravíme stretko na korčuliach
Odpovedať
peta..no pri mne sa ti to len zda..lebo ja som otrasna,co sa sportovania tyka..ked som si zlomila ruku na obycajnej trave s malym kamienkom :-N
Odpovedať
no ja sport zrovna nemusim, na ZS som si vybavila aby som necvicila, aj na SS, len na vyske uzt o neslo a kazdy semester som makala aby som urobila zapocty z TV disciplin :-D
Odpovedať
no ja som casto necvicila..a ked so mnou ucitelka urobila stojku..tak som tri dni marodovala :-N :-D :-D :-D ale na strednej som bola lepsia..len to ruky uz nikdy nedobehli a zacal problem so zaludkom a prieduskami..takze postupne som nebehavala a ani nehadzala granatom..
Odpovedať
mne siel jedine skok do vysky inak nic moc :-D
Odpovedať
no ja som bola najlepsia v posilke,kde som cvicila zvacsa len brusaky..a potom na lavicke :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som celú výšku chodila buď na aerobik, alebo som cvičila na orbitreku a to mi zostalo dodnes... :-D Keď mám chuť a čas, tak sa naň vždy rada doma postavím a pocvičím :-D
Odpovedať
no mne stacili schody..a tu som si minule kupila kruh..tak pri telke je to uplne super..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?