Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
No veď to... len čakať, či sa niekomu "dôležitému" uráči schváliť vám kúpu a pod. Ja sa radšej už nad tým nerozčuľujem... drahý to vybeháva :-) Kati, tak predsa bude stretko :-D Ja sa určite hlásim 8-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby mi sa napajame len na blbu kanalizaciu a je okolo toho milion papierovaciek 8-( chcu povolenia nakresy...a ked to nebude mozme mat vsetko ready je to jedno lebo nemam kde ist na wecko :-D
Odpovedať
muma..tak dufam,ze tam mate vitrinu na zahrade..aby ste nemali ziadny problem :-D bam..no samozrejme..a dufam,ze aj s kolackami dobehnem..a hadam si dame aj nieco viac ako len kavu alebo kofolu..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ja mám ešte štyri týždne angličtinu v utorok a vo štvrtok. Ale ak to bude potom, tak mne je to jedno, či tu bude streda alebo štvrtok. A už teraz sa na stretko hlásim ;-) Linduš, ja som tiež hovorila, že keď budú za nami papierovačky, už bude v pohode. Ale dovtedy možno aj zošediviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jedine tak budem musiet postavit latrinu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja stretko iste okrem piatku lebo to si budem musiet ist zobret papiere na matriku :-)
Odpovedať
jani..tak dufam,ze 10.7 budes mat volno..lebo to je piaty tyzden.. muma..no cim skor,tym lepsie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lea chapem... :-D
Odpovedať
vies..istota je gulomet..povedala babka a stupla na minu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak to už môžem kedykoľvek ;-)
Odpovedať
dobre..tak si to dame na stvrtok..ja sa dohodnem aj v autoskole,ze ak jazda,tak skor .. a rozmyslam,ze po stretku by som sla na korcule..ak dovtedy kupim..takze sa kludne mozete pridat..
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, tak ja sa hlásim aj na korčule :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte hviezdy! ako sa mate? dlho som nebola u vas na navsteve!
Odpovedať
no super..len dufam,ze mi ten den nikto nepokazi..lebo to speje k tomu.. ale verim,ze si uzijem..a nebudem sama.. :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea a kto ti ho ma pokazit..neboj s nami si odychnes ;-)
Odpovedať
muma..no niektori ludia..okolo tej svadby..ale co uz..zatnem zuby a odidem na korcule..a bude klud :-D :-D ahoj vio.ako sa mas?
Odpovedať
ahojky, ujde to. Par krat denne rupnu nervicky, mala je uz poriadne zihadlo neposlusne..a ukecane. ALe zajem cokoladou a ide to. :-) Dva dni dozadu si rozbila hlavku o hracku, bo stale musi behat, skakat, niekedy som uz fakt zufala z nej. Boli sme zasivat na Kramaroch. S domom nic sa nedeje, zato sme zaplatili dovolenku konecne, tak apson cosi pozitivne.
Odpovedať
Kati nedaj sa... ;-) ja by som tiež šla na korčule, ale nemám ich... Kati... a to pred svadbou máš odvahu na korčule ísť??? Ahoj Vio... čo máš nové? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
evi a kam idete na dovolenku?
Odpovedať
ITALY:-)) Dole do Kampánie, k Neapolu. Ziadna prudká exotika.
Odpovedať
vio..no tak si uzi dovolenku aj za nas..kedze ja som sa rozhodla pre vodicak a tak svadobna nevyda teraz..mozno aj ano..uvidime teda.. bam..nedam sa..no ak ich kupim,tak aj pojdem..len ich este nemam..a preco pred svadbou? no treba sa nejako vyblaznit..a uzit si v tych stresoch..aby mi zdravie neskrachovalo v sobotu..zatial to k tomu speje..
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, ja som tiež Katke hovorila, že pred svadbou by som nešla :-D lebo ja som malé nemehlo a akurát vtedy by som sa dokaličila :-N Však ja som ani nič pred svadbou nerobila a zrazu som mala takú ranu na prste na ľavej ruke... ]-( A dodnes neviem, kedy sa mi to stalo :-|
Odpovedať
jani..no preto idem pokusat stastie..lebo napr v lietadle si mozem zlomit necht a budem musiet ist na gelove..otrieskam si kufor o nohu a uz mam modrinu..a to mam popolnocne kratke..takze stat sa moze cokolvek..preto este troska viac popokusam stastie :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som tiež taká podobná "šikuľka" ;-) by som sa dokaličila určite... Evi, tak si užite dovolenku!!! joooj, ja by som tiež už išla kamsi... baby, vy sa kam chystáte tento rok? 8-)
Odpovedať
leuš, to až koncom augusta..dovtedy este nejakých pár týždňov v ZA na robotách u svokrovcov.
Odpovedať
vio..no my asi nikam nepojdeme..kedze ani netusim,kolko zaberie vodicak a potom to,ze mily chce zmenit pracu..ide za mnou..tak budem chciet ostat par dni doma s nim.. bam..no ja som tiez prilis sikovna..3krat zlomena ruka..takze tak :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Evi, júj tak si určite potom tú dovolenku uži... ;-) My budeme mať zrejme tento rok dovolenku doma na dvore, alebo pôjdeme stanovať na pozemok :-D Chceli by sme ísť do Chorvátska, ale uvidíme, ako sa to všetko vykľuje. Zatiaľ nič neplánujeme
Odpovedať
Profilova fotka
Haló, čo je tu dnes tak ticho??? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj...u nas prijimacky takze maly chaos ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, u nás boli minulý týždeň... Zajtra a vo štvrtok sú tu zase štátnice. Takže tiež tu bude veselo :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?