Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

8. júl 2012195880
  • posielam ti kusok pre predstavu:

......, dnes sa končí školský rok a to je dôvod, aby som zhodnotila Tvoju prácu. Bol pre Teba mimoriadne úspešný, celkove sa Ti práca veľmi darila a dokázala si pri riešení úloh využívať nadobudnuté vedomosti. Hľadala si a nachádzala nevšedné riešenia úloh, čo svedčí o Tvojej bohatej fantázii a schopnosti pozerať sa na problémy inak ako ostatní. Prejavila si vysoký stupeň samostatnosti a zodpovednosti. Prečítaš akýkoľvek text, dokážeš zrozumiteľne vyjadrovať svoje myšlienky a názory. So svojou ročníkovou prácou o hudbe si sa zúčastnila aj školského kola, Tvoj osobitý prístup prezentácii výrazne pomohol.....

to je aly kusok

😉

• vezmi si zmrzku do ruky a mozes pisat..

• nemozem 😒 doliecujem sa, vdaka calsiu po dvoch dnoch zacinam spoznavat svoj hlas

• Sponzor fóra
  • nemozem 😒 doliecujem sa, vdaka Kalciu po dvoch dnoch zacinam spoznavat svoj hlas

• no pekne si to napisala..
    tak si daj ovocie..ja vyjedam melon..ten mi teraz velmi chuti..len keby sa po nom nebehalo tolko na wecko 😬

• ahojte,ja cakam manzelika,uz pride a budeme trosku oslavovat..... 😉
    tak petapalko dnes ma najkrajsi den...... 😉 prajem vela stastia........

• ahoj smaily..a ty si uzi dnesne narodeniny 😉 a poriadne ich oslavte 😵

• smaily tak to vsetko naj 😉 moj drahy je tiez junovy 😉
    lea: nastastie uz je na to kniha, takze nemusim vsetko z hlavy 😵

• luko..to je super..
    ja som upravila dvoje nohavice..a dala som ich oprat..plus este jedny treba prichytit a zazehlit a tretie su hotove..a ostanu mi len dvoje..rifle a bezove..

• ja uz zaspavam 😴 😴 😴 ale uz mam od pisania pauzu bud dozajtra alebo este vecer ked PAN nastavajuci opat bude kukat ME vo futbale mozno daco napisem, uz len styri 😵 😵 😵

• no ja som spravila tie cerven..idem ich este rozzehlit..a budu hotove..mozno sa pri nejakom filme pustim do toho zdobenia..ved svadba sa blizi 😬

• no tak tebe teda milovymi krokmi 😉

• ani nehovor..4tyzdne..akosi sa to krati..sa mi nechce verit 😮

• ja mam tiez este styri...mesiace 😃

• no to pride velmi rychlo..takze nemachruj..ja sa este stale mozem rozhodnut.. 😃

• Sponzor fóra
  • jasne....ze mozes 😃 moj drahy sa prvy krat tiez tak rozhodola si 2 alebo 3 mesiace pred svadbou 😬 mlady s sprosty, mamicka a fajerka ho tusim aj zasnubili,s vadbu organizovali, len jeho sa nejak zabudli opytat 😃 to je ale uz asi 10 rokov dozadu

• no teeeda..to by som nechcela..

• ked mi to rozpraval, tak som mu hlavne vynadala, ze ci spal na vavrinoch ze to skor nemohol povedat 😮 jaj no jak pisem mlady sprosty....za to ked sme sa zoznamili chcel mat svadbu po pol roku, este ze prisla renovacia toho bytu....

• no tak to ty si ta,ktora to oddialuje..uz ta mame 😛

• ale nie to my tak spolocne spontanne 😉

• no riadne spontanne..to posuvate uz riadne dlho 😃

• sak neboli penizky 😃 ked ja som chcela malu svadbu ale drahy ze nie...tak preto sa to aj posunulo..
    som pocuvala popri praci TV a bezal film podla skutovnej udalosti o sobasnom podvodnikovi, zil nie ze dvojity ale trojity zivot - tri manzelky..

blbne mi internet 😠

• luko..ten film davali vcera vecer..vediet to,tak som vcera mohla pozerat cosi ine..nevadi..
    za dobre sa potom stretli tie baby..v jednom meste.. 😃

• no jo a ten sok 😃 jaj, no keby aj taky ludia nechodili po svete o com by tocili filmy 😃
    prave kukam fotky zo skoly a chytama ma nostalgia, ze mi moje deticky uz ochadzaju na gympel 😮

• ked pracujes s detmi alebo mas vlastne..takze ten cas ide ovela rychlejsie..ale zas je to radost s nimi pracovat..
    radsej nejaky skutocny pribeh ako dalsiu telenovelu 😃

• ano radost a starost 😉
    oprava: "taki ludia" a ze sa cvicim v pravopise 😃

• 🙂 kedy budes mat vlastne?

• hm, tak to je vo hviezdach 😃

• preco?

• no lebo zijem s workoholicom a ono tej energie potom vecer tolko na robenie babatka nezostava a po vikendoch ho asi neurobime 😬 teda ak vyjdu plodne dni tak mozno sa zadari, ale uz nemam silu bojovat s jeho pracou, on momentalne nie je pripraveny ubrat v praci, takze tak 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Tereza Kližanová - Wedding & Event Planning
    Široký výběr svatebních dekorací a doplňků za super ceny. Veškeré nabízené zboží máme skladem a odesíláme jej do 24 hodin pracovního dne.
    Organizujeme svadby, stužkové, plesy, rodinné oslavy, firemné večierky a iné spoločenské podujatia.
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov