Svadobné prípravy v Žilinskom kraji

Zobraz úvodný príspevok
caute zilincanky, kedze jedina tema, ktoru som tu nasla od ziliny je "zilina-oktober 05" a ta bude zamknuta ked skonci oktober(a vela som sa z nej nedozvedela), tak otvaram novu... zaujima ma totiz uplne vsetko co suvisi so svadbou v tomto kraji. kde mat sobas, kde hostinu, s kym mate dobre a s kym zle skusenosti, aka vyzdoba frci v za, kde nakupujete a zhanate saty, prstene, ozdoby, oznamka, fotografov, kameramanov, ake zvyky dodrzujete.... proste vsetko co vas len napadne ja dufam, ze nas je tu z toho zilinskeho kraja aspon zopar a nejakej odpovedi sa dockam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez :-D snad dnes bude nejake foto... v robote mam vela prace a nestiham na net :-( tak tu cakam teraz vecer :-p Kati chces foto, co som stihla spravit pred kostolom na maila? :-) nie su to ziadne profi fotky :-N ale potesia 8-)
Odpovedať
no poslite na mail..rada si to odlozim..ja som prave dopozerala tie jedny,co uz mame..ale neupravene..niektore su uplne super..este doupratujem a pridam ich..
Odpovedať
ja som dnes zúfalo hľadala na nete nejakú dovolenku... to počasie ma úplne znechutilo :-( krásna dovolenka... Zuzi, ostatné fotky ako vyšli? Koľko ich vlastne bolo od teba? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
juj Bam, mam ich cca 12 asi, vsetky su v pohode ;-) napiste mi do IP maila a poslem, hlavne ty Kati :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no, bam uz sa ti posielaju, bude to ale asi trosku trvat, rozdelila som to do 5 mailov :-N je to velke
Odpovedať
OK, kapacitu mám už väčšiu ako predtým ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
len ja mam mobilny internet :-N a ten je lenivy riadne ]-( Kati, posielam to aj tebe, dufam, ze to prejde... je to mega velke... skoro 20 fotiek v origos velkosti
Odpovedať
:-N juj Zuzi, tak to asi bude na dlho... ale neva, príde to určite a vraj "rýchlosť svetla"... hehe :-p ;-)
Odpovedať
no moje uvidite zrejme az rano..teraz si k nim idem sadnut..no musim ich dat do ineho formatu a samo,ze aj zmensit..ale rano ich urcite najdete v albume ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bam, uz ti prechadza posledny mail odo mna, tak tahaj :-D a potom ide Katke jeden mega velky :-D idem kuknut Hrdinov, snad to prejde bez problemov.... Kati, kvoli tvojmu albumu si rano privstanem, nech to v praci stihnem :-D len tam musi byt x-) ako v penzione Anton? spokojni? vyzdoba bola podla predstav?
Odpovedať
už ideeee... vďaka ;-) 8-) Kati a nejaké detailíky nepovieš? my sme zvedavéééé ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, uz ti presli odo mna vsetky, teraz sa posiela Katke x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zatial nic nemam..ale ja pockam..aspon sa prezleciem..bola som v sprche..
Odpovedať
..ahoj Lea x-) no akooooooooooooooooooo??? este raz gratulujem
Odpovedať
tak ráno letím kukať fotky, Kati... už sa teším, aké budú... ale určite nádherné x-) brú nôcku manželky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe Bam,my s muzikom sledujeme Hrdinov, zajtra chceme ist na Bathory :-p Kati mail mi presiel v pohode, tak tahaj fotky :-)
Odpovedať
no nic mi neprislo..a neviem preco =-)
Odpovedať
..Lea kde su fotky??
Odpovedať
no akurat som sa dostala k pc..
Odpovedať
baby..tak to tam mate.. len skoda,ze mi uces padol..z toho tepla..hadam najdem nejaku dobru fotku..lebo si o nu poprosili aj zo salonu dokonca.. luko..myslim si,ze z kapely budes uplne nadsena..my sme im nakoniec dali viac ako sme boli dohodnuti..tak sa nam pacili x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
lea, to je super, tesiiim sa x-) vyzerala si fantastikus!!!! x-)
Odpovedať
potom pridam este nejake..teraz len tak zopar..
Odpovedať
no a ako sa citis ako manzelka? :-D
Odpovedať
no stale mame vela veci na vybavovanie..coskoro ideme na vychod..nech vybavime moje doklady..
Odpovedať
tak toho mas este dost....
Odpovedať
to ano..ale hadam na konci tyzdna uz bude klud.. a co ty a tvoje pripravy?
Odpovedať
no vyberam oznamka, na ceskych strankach som nasla kopec uzasnych motivov, v teme oktober 2008 som hodila par linkov a inak nic new, ju a v salone vanessa v ZA som si zatial "rezervla" tie krasne marhulkovo ruzovkaste saticky, len este su na ceste, hned ked doju tak ich dobehnem vyskusat x-) hm, no tak to aby som si po svadbe este nejaky ten den volna zobrala, hovoris?
Odpovedať
tu som hodila tie oznamka: http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... takze cezvikend sa musime uz dohodnut aobjednat
Odpovedať
no super..uz om teda zvedava na teba..
Odpovedať
hm aj ja som :-D inak tie vlasky si mala super, mne sa moc paci taky ten look dlhe vlasky rozpustene, nadhera, skoda, ja take nemam, ale keby som mala tiez mam rozpustene...ale to by som si aj ine saty vybrala.. aj s tou korunkou to bolo pekne skombinovane, take jemne x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?