Coronavirus a svadba 2.5.2020

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte ,je tu niekto kto má svadbu ako my 2.5.2020 ? Chcela by som vedieť vaše názory čo robiť . Ako to idete riešiť Vy :-
Odpovedať
@budix My mame mat 5.6. a momentalne nemame nic :-D Teda mame rezervovany termin na matrike a tam pani trvala na ruskach, tak dufam, ze aspon bozk si budeme moct dat.. Mame len najblizsich pribuznych (do 20 osob vratane nas) Riesime aj hostinu, ale oficialne zostavaju v platnosti stoly dva metre od seba, co je odveci, a urcite to plati aj pre kulturaky.. my si chceme prenajat chatu v jednom mensom rezorte, kde by nam pripravili catering. Je to v stadiu riesenia, akurat to vybavujeme. Tyzden pred svadbou a neviem ci to bude, je to sialene.. Ale nechceme odkladat, budu sa postupne otvarat hranice, ludia cestovat, moze sa to vratit..
Odpovedať
@yned Ahoj,tiež to máme tak. Nevzdávajte SA! Dnešné info : "Výnimky z nosenia rúšok sa týkajú nevesty a ženícha pri svadbe, tí ich konkrétne nebudú musieť mať pri svadobnom obrade a pri svadobnej hostine." My sme obvolávali záložné miesta na hostinu a 3/5 nám povedali,že zamknú hlavný vchod a nepustia nikoho (hygienu) a môžeme to mať ako chceme. Len budu chciet zoznam hostí. Máme do 60 hostí a máme na výber teraz kolibu alebo reštiku.
Odpovedať
@budix Vďaka za podporu :) Držme si palce, vyzerá to nádejne, zajtra máme dohodnuté stretnutie s jednou prevádzkou vo veeeeľmi peknom prostredí, tak sa dohodneme, tak to bude :-) . Áno, tie rúška ma veľmi potešili, takže bude aj bozk, a budeme aj na fotkách. A ešte som v očakávaní, čo prinesie budúci týždeň..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?