Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
no to viem, to mi mamina vybavovala na 19.maja (este som bola v iluzii ze to stiham 8-) ), ale su drahy chcu 300 za jednu, v ba to stoji len 250 ...
Odpovedať
to hej, ale v SA som inu moznost nemala :-o :-N
Odpovedať
taaak nist, ani moj druhy pokus nevysiel, miesto toho aby mi vytlacil obrazok, mi vytlaci linku, odkial bol vlozeny vrrrrr, uz som zufala, fakt zufala
Odpovedať
mas toho vela? Ak nie, tak mi to skus poslat mailom a pokusim sa ti to vytlacit v robote
Odpovedať
dik si zlatunka, mam 48 stran x 3, o chvilu, ked skonci obedna pauza zavolam maminu, ocino sa tiez ponukol, ze pojde kvoli tomu do roboty, mna len stve, ze ani len vytlacenie nejde bez problemov, fnuk a som zvedava, co za pohromy ma este dnes caka ... inak snad o hodinku pridam foto poharikov, som draheho poprosila, ked pride na intrak, chcem nasim ukazat a kde sa tulaju vsetky nevesticky?
Odpovedať
ja som tu...no ak budes potrebovat tak mi to posli, nie je to tak vela ;-) , neboj uz dnes sa nic zle nestane, ale pre istotu si to zalohuj aj inde...PC su nevyspytatelne :-D
Odpovedať
no mi nemusi hovorit, mam to pre istotu vsade ;-) a co ty aky mas den?
Odpovedať
roboty je trocha menej, takze tu vysedavam a neviem s rozhodnut kedy mam ist k zubarke, ci zajtra alebo v pondelok, obcas ma boli zub, niekedy nie, mam povolenu plombu, asi...no na pondelok musim ist este aj do salonu skusit saty, tak neviem ci to nechat az na vtedy
Odpovedať
Neviem ci aj teraz, ale ja som si dala viazat v Galante vo Filkope, tiez za 24 hodin
Odpovedať
aha no ja by som sa tiez mala ukazat zubarke, minule ma drahy potesil, ze " ach tie tvoje zubky" (sme boli na tanecnej a on chcel zmenit temu, lebo som zurila) :-( , mam totiz predne zubky obite a skarede, som myslela, ze si ich dam na svadbu spravit aaal enebudem ja trpiet!
Odpovedať
zabka, to vazne, ja som si nic nevsimla, prave ma napadlo, ze ako pokracujete s tou tanecnou... my sme sa dohodli s hudbou, ze sa naucia tu pesnicku, tak uz to len na nas, aby sme ju odtancovali...co sa hodi na taky sladacik? Nechcem len tak sucho preslapovat bez krokov :-(
Odpovedať
ahojte vidím, že sa bavíte o hudbe, tak by som vás zase poprosila o radu - kto vám bude hrať na svadbe?
Odpovedať
Článok sa načítava...
emkaa, my sme potrebovali 2 jazycnych takze Csabovci (Tesedikovo) a kaprikovi tiez
Odpovedať
csikike to je kapela? aj my potrebuje dvojjayzycnych :-)
Odpovedať
ano, su asi 2ja (alebo 3ja, neviem presne) ale hraju super. Ak si chodievala niekdy na kupalisko na vecerne zabavy vonku na terase, tam hravali
Odpovedať
emkaa, ak chces na nich kontakt tak ti poslem do IP
Odpovedať
no csikike tanecna je asi v tom stadiu ze uz tam nechcem ist, minule, som mala opat na male, som strasne drevo a vsetci tancovali okrem nas a nikto sa nam nevenoval ]-( (to ma asi najviac stve) ale drzim sa toho, ked uz sme za to dali take prachy tak to odchodime a valcik nam navyse este vobec nejde na pomalu by sa dala aj rumba, ale tam je problem chytit rytmus, tak neviem ... (dokonca aj moj genialny muz aspon pri rumbe nema tucha o rytme) alebo aj caca by sa dala v niektorych pripadoch emkaa my budeme mat len vezu, ziadnu kapelu
Odpovedať
ja zhanam len nejake kroky, len nech vieme podla coho tackat :-D , inac mi to nic nehovori :-N
Odpovedať
a co tie linkz, co si mi nasla, tam to nie je< ja som sa velmi vztesovala, lebo tam bol ten blbz jive a foxtrot }ten je ok|
Odpovedať
no idem pozriet tie linky, ale dnes som extra leniva, sa mi nic nechce
Odpovedať
:-D aj take dni obcas treba
Odpovedať
baby musim sa pochvalit, uz mi to tlaci obrazky, uz len cislovanie rucne nahadzat a snad to budem mat! :-D juuuuj ja sa tesim!
Odpovedať
super, zabka, vidis, aj stoj ukecas ;-)
Odpovedať
:-D , no uvidim o chvilu, snaaad inak pridala som nase lacne svadobne pohariky
Odpovedať
ak budes vediet co by si chcela na ne, tak sa ozvi ;-)
Odpovedať
jasne, predpokladam, ze ak si dame rande, tak ti ich donesiem a ked budes mat cas nieco vytvoris a ja zatial vymyslim, ze co ...
Odpovedať
jasne, ak budem vediet prist na stretko tak pridem
Odpovedať
csikike a mozem ta poprosit o nieco? ak nemas vela robotky, skusila by si mi vlozit cisla stran do diplomovky? mne stale ukazuje pri nahlade alebo tlaci (PAGE) a uz neviem, co s tym, ak tam rucne tukam cisla, hadze mi vsade to iste ...
Odpovedať
inak mas zaujem o kotulu? ja som ho napalovala mamine ... ak ti este nikto neposlal
Odpovedať
uz si to pustam, ale dnes tu nemam cdcko takze si to neviem napalit, a potrebujem to zajtra dat Csabovi...zabka skus mi to poslat na maila
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?