Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ahojte, som tu, bola som na obede
    čo nové?

• takze vy budete tancovat na petrika? ani neviem, aka to je pisen, si skusim pustit neskor
    dobre poslem, snad som v pc fakt blba a tebe to pojde

• zabka, je to taky krasny este neokukany sladak, pekny text 😃
    ahoj emkaa

• Sponzor fóra
  • hmm, je to mozne ... poslal som ti to na atlas, dakujem
    emkaa co dobre si mala?

• zabka, ukazuje mi normalne cisla, takze to mas dobre, problem nie je v tebe, mam ti to aj vytlacit?

• aaach jaj ak ta teda mozem poprosit, 3 krat, to snad nie je pravda!

• Ahojte! V poslednej dobe vobec nemam cas na vas. Teraz odisiel sef, ale len do mesta, takze tu snad chvilu pobudnem.

• zapekané cestoviny, bolo to mňam 🙂

mala by som pracovať, ale nie som normálne schopná...
    včera som bola už po stýkrát v tom svadobnom salóne, ale nikdy tam tie moje ešte nevyskúšané šaty nemá 😞 sľúbila, že mi zavolá, keď budú, a nič

• zabka a chces presne take cislovanie ako mas? Lebo tam nie je vlozeny obsah a take...chces to aj do hrebenovky?

• csikike dakujem si velmi zlatunka, ale ak si spravim obsah, tak mi to posuva a nezarovnava ako ma (mozno by to u teba aj slo), tak to budem riesit neskor a hrebenovku nie, este tam musim vlozit summary vecer, ked mi to veduci posle

• ale potom nebude sediet pocet stran, ak bude obsah na viac ako 1 stranu

• nie mam to odskusane obsah ma len jednu stranu 😉 , co ti za to dobra vila donesiem?

• zabka, vlozila som obsah a je na 1 stranu takze nie je problem a nerozhadzalo to vobec poslem ti to ako vyzera ten obsah? alebo to mozem rovno tlacit? Tie obrazky chces farebne alebo cb?

• ahoooj kaprik, aj ja sa buduci tyzden odmlcim, budem studirovat

emkaa tak skor nez sa prejdes zavolaj ty tam, mas na nu cislo, ci nie?

• zabka
    no mám, ale to som zistila až včera, že to nie je len tak, že tam nabehnem a hotovo 🙂 asi si všetko predstavujem jednoducho.. no čo už...

• Sponzor fóra
  • no ale kto by zae cakal ze tam stale nebudu ...

• zabka, takze to mam tlacit aj s tym vlozenym obsahom alebo nie?

• pockaj chilu skusim ti poslat este jednu verziu, ci tam bude vidiet v poriadku obsah

• vytvorila som aj obsah ale u mna to ukazuje dost rozhadzane a ak si dam nahlad, tak tam ma len jenu velku chybu na celej strane ... co u teba?

• ja co som vlozila obsah to je v pohode

• zabka, ten druhy pokus zlyhal, lebo mi to preslo bez prilohy, ale myslim, ze ten obsah vkladame rovnako, takze teoreticky by som mohla nechat aj ten co som tam vlozila ja

• aha a je to ok? ten obsah? blbne mi nejako mail, neviem odnikial poslat prilohu

• poprosim ta a budem ti velmi vdacna!

• ok, tlacim

• dakujem ... podarilo sa?

• ano, zabka, mam to vytlacene...

• juuuj super, mi padol kamen a ktorym vlacikom ides domov? a daaaakujem moc moc

• Zabka s tym ucenim to je tak, ze mne sa vlatne ani nechce. Vzdy som sa ucila tazsie v letnom semestri. Ked uz slniecko svieti, deticky sa vonku hraju - to sa neda len tak.

• kaprik, to mi nemusis hovorit, vzdy bolo mucenie ucit sa ked pocujes ako sa vonku ludia jasia, no ale budem´sa musiet prekonat a zahlbit, kd sa to tak vezme budem mat na ucenie v podstate akysi akademicky tyzden
    kaprik a aj ta cakaju teraz niekedy skusky?

• Na mam posledne dve a to 3.6 a 13.6. Ak sa mi podaria na prvy pokus, tak si potom uzivam prazdniny, planujem svadbu a popri tom robim druhu cast diplomovky. Diplomovku odovzdavam koncom oktobra, vtedy sa dozviem statnicove predmety a otazky a koncom novembra mam statnice. Aspon takto nam to bolo povedane.
    Ale este mi chybaju tieto dve skusky, MQ a MIRP.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov