Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahojte, som tu, bola som na obede čo nové?
Odpovedať
takze vy budete tancovat na petrika? ani neviem, aka to je pisen, si skusim pustit neskor dobre poslem, snad som v pc fakt blba a tebe to pojde
Odpovedať
zabka, je to taky krasny este neokukany sladak, pekny text :-D ahoj emkaa
Odpovedať
hmm, je to mozne ... poslal som ti to na atlas, dakujem emkaa co dobre si mala?
Odpovedať
zabka, ukazuje mi normalne cisla, takze to mas dobre, problem nie je v tebe, mam ti to aj vytlacit?
Odpovedať
aaach jaj ak ta teda mozem poprosit, 3 krat, to snad nie je pravda!
Odpovedať
Ahojte! V poslednej dobe vobec nemam cas na vas. Teraz odisiel sef, ale len do mesta, takze tu snad chvilu pobudnem.
Odpovedať
zapekané cestoviny, bolo to mňam :-) mala by som pracovať, ale nie som normálne schopná... včera som bola už po stýkrát v tom svadobnom salóne, ale nikdy tam tie moje ešte nevyskúšané šaty nemá :-( sľúbila, že mi zavolá, keď budú, a nič
Odpovedať
zabka a chces presne take cislovanie ako mas? Lebo tam nie je vlozeny obsah a take...chces to aj do hrebenovky?
Odpovedať
csikike dakujem si velmi zlatunka, ale ak si spravim obsah, tak mi to posuva a nezarovnava ako ma (mozno by to u teba aj slo), tak to budem riesit neskor a hrebenovku nie, este tam musim vlozit summary vecer, ked mi to veduci posle
Odpovedať
ale potom nebude sediet pocet stran, ak bude obsah na viac ako 1 stranu
Odpovedať
nie mam to odskusane obsah ma len jednu stranu ;-) , co ti za to dobra vila donesiem?
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, vlozila som obsah a je na 1 stranu takze nie je problem a nerozhadzalo to vobec poslem ti to ako vyzera ten obsah? alebo to mozem rovno tlacit? Tie obrazky chces farebne alebo cb?
Odpovedať
ahoooj kaprik, aj ja sa buduci tyzden odmlcim, budem studirovat emkaa tak skor nez sa prejdes zavolaj ty tam, mas na nu cislo, ci nie?
Odpovedať
zabka no mám, ale to som zistila až včera, že to nie je len tak, že tam nabehnem a hotovo :-) asi si všetko predstavujem jednoducho.. no čo už...
Odpovedať
no ale kto by zae cakal ze tam stale nebudu ...
Odpovedať
zabka, takze to mam tlacit aj s tym vlozenym obsahom alebo nie?
Odpovedať
pockaj chilu skusim ti poslat este jednu verziu, ci tam bude vidiet v poriadku obsah
Odpovedať
vytvorila som aj obsah ale u mna to ukazuje dost rozhadzane a ak si dam nahlad, tak tam ma len jenu velku chybu na celej strane ... co u teba?
Odpovedať
ja co som vlozila obsah to je v pohode
Odpovedať
zabka, ten druhy pokus zlyhal, lebo mi to preslo bez prilohy, ale myslim, ze ten obsah vkladame rovnako, takze teoreticky by som mohla nechat aj ten co som tam vlozila ja
Odpovedať
aha a je to ok? ten obsah? blbne mi nejako mail, neviem odnikial poslat prilohu
Odpovedať
poprosim ta a budem ti velmi vdacna!
Odpovedať
ok, tlacim
Odpovedať
dakujem ... podarilo sa?
Odpovedať
ano, zabka, mam to vytlacene...
Odpovedať
juuuj super, mi padol kamen a ktorym vlacikom ides domov? a daaaakujem moc moc
Odpovedať
Zabka s tym ucenim to je tak, ze mne sa vlatne ani nechce. Vzdy som sa ucila tazsie v letnom semestri. Ked uz slniecko svieti, deticky sa vonku hraju - to sa neda len tak.
Odpovedať
kaprik, to mi nemusis hovorit, vzdy bolo mucenie ucit sa ked pocujes ako sa vonku ludia jasia, no ale budem´sa musiet prekonat a zahlbit, kd sa to tak vezme budem mat na ucenie v podstate akysi akademicky tyzden kaprik a aj ta cakaju teraz niekedy skusky?
Odpovedať
Na mam posledne dve a to 3.6 a 13.6. Ak sa mi podaria na prvy pokus, tak si potom uzivam prazdniny, planujem svadbu a popri tom robim druhu cast diplomovky. Diplomovku odovzdavam koncom oktobra, vtedy sa dozviem statnicove predmety a otazky a koncom novembra mam statnice. Aspon takto nam to bolo povedane. Ale este mi chybaju tieto dve skusky, MQ a MIRP.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?