Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • ja mam fotografa z rodiska mojho draheho 😎 (male tajomstvo) a ozaj dnes ma napadlo, ze musim evatu napisat, ci nas chce fotit v tom kostole ...

• s vydavkami to planujem tak, ze co sa budem vladat, zaplatim si sama, a dufam, ze to bude vacsina ...

• evatu je fotografka alebo to len rada robi? 🙂

• Sponzor fóra
  • moje nervy, vsak uz ani neviem pisat 🙂 co sa budem vladat 😃

• mne pisala, ze by to chcela skusit, tak preco nie, my sa fotime den pred svadbou a do kostola uz nechcem platit profesionala, tak ak bude chciet asi poverim ju a samozrejme pocitam, ze aj rodina pride vyzbrojena 😃

• pytala som sa vo fotocentre, kolko asi vyjde fotenie, vraj okolo 2,5 - 3 tis.. ale nad tym budem premyslat az neskor.. ani video nechcem, hadam tam niekto bude mat kameru 🙂 a natoci moje uzasne ano 😉

• idem prec, csikike uz asi konci tak idem aj ja nech ju stihnem a musim ist este na veterinu kupit kocurikovi speci granulky, papa

• ok, tak nabuduce, ahoj

• Ahoj Babenky! 🙂
    Musim pisat takto skoro, lebo potom neviem ci budem mat cas. Ako som uz spominala, znova mam az moc pracovite obdobie. Vcera som bola u kamosky kozmeticky, tak sme sa dohodli kedy na skusku licenia a kedy na gelove nechtiky.
    Dnes po robote ideme do Nitry a ja len dufam, ze sa nam podari zohnat obrucky.
    A mam jedne problem: nikde neviem zohnat hrubu bordovu stuhu. Sice este mame cas, ale ked ju nezozeniem ani do 1 mesiaca, tak budem nutena pomenit farbu vyzdoby.

• ahoj kaprik, tak pekne pracuj ja budem dnes budem tiez pobehovat po meste a ak chces, mozem ti priebezne sondovat tu stuhu 😉

• inak csikike ajoj a isli sme rovnakym vlacikom 😉 , som ta videla z elektricky dupkat do roboty 😃
    dakujem este raz krasne, sa tesim ako male dieta dnes

• V Sali som nasla, ale pripoadala mi viac do hneda, a tak som ju nezobrala. To som si nechala ako poslednu moznost, ale ked mas cas, tak mozes.

• ved ked pojdem niekde okolo tak sa stavim a mrknem, aj ja som myslela, ze by som chcela bordovu

• Zabka, si mam mala kopnut, ja som po ranu nevsimava, klapky na ociach a idem...sa necudujem, ze emku nespoznam 😬

• Tak by som bola strasne rada, a ked nieco najdes, co by sa ti pozdavalo, tak mi mozes z toho kupit 1 kus na skusku. Ja by som chcela ale 10 alebo aspon 5 cm hrubu.

• Sponzor fóra
  • csikike, ja som ta videla az z elektricky a tiez som mala rano problem byt hore

kaprik jasne, budem na teba mysliet 😉

• Ozaj a boli ste na tej zmrzke?

• nie, len sme boli v tej obuvi, ale mali tam samodrzky len velke (biele aj hnede) vraj maju este dostat, ale mne to hovoria uz mesiac... 😬 a pritom tam mam znamu 😞

• Hnede by som si este aj ja mala dokupit, ale teraz som ani nikde nebola.

• kaprik aj ja som si chcela kupit hnede, ze ich vyskusam na bezne nosenie

• ahojte 🙂

• csikike dnes som ta nevidela, tak pohodicka 😉

• tie samodrziace pancuchy su dobre, obcas ich nosim a som spokojna

• tak bambulky ja sa lucim, idem behat po meste 😉 , majte sa pekne, ak budete kecat, pridam sa naobed

• Ahoj! 🙂
    A daj vediet, ci si nieco nasla.

• aj ja chcem lietat po meste, fnuk 😢

• Ahojte 🙂 ,tak som zas musela dohanat,co ste tu popisali.Prihlasena som sice bola,len nebol cas pisat..

• Ahoj evi, ako sa dari? Si tu fakt davno nebola

• Csikike,dari sa celkom dobre,ja to tu ale priebezne sledujem,len som neprispievala,lebo potom by som sa tu uplne zabudla a nic ine by som nestihla. 🙂

• a co kocikovanie, este nehrozi?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    neco Modra
    Bratislava
    Nádherný priestor na svadby, svadobné hostiny a obrady v krásnej záhrade. Vhodný aj na firemné eventy a na ochutnávku našich vín vo vínnej pivnici.
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746