Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • idem domov 16.22 tak ak chces ti to niekde hodim, alebo si prides preto na stanicu?

• pridem na stanicu, to uz je to najmenej a ak planujes ist do tej obuvi, ked uz budem v meste
    len ja som slepusik a neviem, ci ta tam uvidim medzi davom, ja vsak budem neprehliadnutelna na hnedom bicykliku a v sivo-oranzovej veste 😉

• ok, tak sa stretneme na stanici

• Sponzor fóra
  • emkaa ty ktorym vlacikom cestujes, ak si este tu?

• som tu, ale nesledujem forum, pozerala som nejake albumy a stranky 🙂
    ja chodievam bud na ten, co ide csikike, alebo na ten o hodinu neskor.. teraz idem na ten druhy

• skoda, mohli sme sa nazivo spoznat 😉

• vsak sa este stale mozeme 🙂

• hladam nejake obrazky na menovky, aj som to v nejakom albume videla, ale uz to neviem najst

• na menovky, skoda ze nie som v ba mam nejaku zbierku obrazkov

• uz inak zacinam byt nervozna, lebo este nic nemame, ani na matrike sme neboli, hlavne, ze si tu vsetko v hlave planujem ...
    naozaj sa da ist na matriku len 3 mesiace pred terminom?

• jasne emkaa skor nie a nemusis byt nervozna /az na to ze je to fakt september, mesiac svadieb), volala si do Lukasa? To by si mala asi najskor

• pozeram si oznamenia a uz zase som si nie ista, ci chcem take, ake som si vybrala.. asi ma trafi .. som strasne nerozhodna 😐

• mne s ato vase paci, ale ved na to mas este kopu casu a mozes si to premysliet, my ich tiez este nemame vytlacne a budeme ich davat cca mesiac pred svadbou

• nevolala som, ale ked nie Lukas, tak Galvan, tam som uz bola na svadbe, bolo to v pohode
    ked sa chcem len informovat, tak uz musim povedat, kolko ludi a tak?

• emkaa, kde mas to vase oznamenie, aj ja chcem vidiet 😶

• Sponzor fóra
  • my ho este nemame hotove, ale chcem nieco jednoduche
    slohla som to z Mia design, dam na chvilu do albumu

• povodne by to malo byt otvaracie, ale nase nebude.. len take kvietky a obycajny text

• jeeej sa tesim, ked uz aj ja moje budem moct pridat 😎 (sice bude ubohe v porovnani s inymi vysperkovanymi ..) ale bude nase 😃

• jasne, uz som ho cuckla. Je take krasne jednoduche.

• zabka, preco by malo byt ubohe???

• zabka 😠 vase nie je ubohe

• lebo je jednoduche bez ozdob a na tejto stranke je clovek zvyknuty na kadeco

• ja som bola tiez nestastna, ked som videla niektore albumy, ale evatu ma nakoniec upokojila.. kaslem na to, co maju ini a hotovo 🙂

• no to je jasne,mne bolo od zaciatku jasne, ze nemozem mat to, co ostatne tu a musim sa uspokojit s mensimi narokmi, a ani sa nad tym nepozastavim, len sa tak usmejem, ked vidim album urcitych buducich neviest, ze co vsetko chcu mat 🙂
    ja som realista a peniazky sa daju aj lepsie vyuzit, ze csikike vieme kde 😃

• emkaa, spravny pristup 😉

• budete mat zavoj?

• ja nie, moj si to nezela ale mozno ak sa bude hodit k ucesu si ho nakoniec zoberiem

• dakujem csikike

zabka, tiez si myslim, ze na niektore veci netreba zbytocne vyhadzovat peniaze.. ani nechcem robit nejake velke vydavky mame ani sebe

• presne taaaak, som rada, ze su tu aj triezvi ludia

• a fotit vas bude kto? z fotocentra v Sali?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov