Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • csikike 🙂

• takze ano?

• nie,ale snazime sa. 🙂

• Sponzor fóra
  • ozaj, som sa aj zabudla spytat co je s tym fararom, boli ste uz za nim?

• neboli,flakame to..

• no teda, evi...hm 😉 😃

• Ved sa ja hanbime..teda nie ja 🙂 ale drahy by sa urcite mal.. 😃

• caute tak uz som tu, sa mi to podarilo rychlejsie vybavit, nez som si myslela 😃 oponentka dostala literaturu na vikend a ja sa mozem pokojne ucit

ahoj stratena evicka!

• zabka, takze dnes uz je ovela krajsi den, co?

• oooovela 😃 aj sa semtam usmejem 😉

• ved, uz si sa aj vcera trocha. Baby, aku davate latku cez stred stola?

• zabka, ten prvy obrazok je fajn, ja este netusim ako to vyriesim, bo vo velkosklade nemaju bordovy ani oranzovy vlizelin 😒

• to je co a latku? nemam tucha ... a co tak stuhu ako kaprik? ci to nie? ak mas obrazok hod, mrknem

• Sponzor fóra
  • aha, mno tak to nepoznam ale oranzova je teraz dost modna farba tak tu by mohli mat eventualne v obchodoch, v malych si este nehladala?

• nie, este zatial nie, budem musiet pobehat, bud oranzovu alebo bordovu, stuhy sa mi zdaju dost uzke 😮

• neviem o tomto som naozaj este nepremyslala a teda podla toho aku farbu zozenies, zladis celu vyzdobu?

• no, aj tak bude bordovo-marhulova, takze je jedno, ktora farba bude...

• aha no tak aspon nemas dilemu tak aj na teba budem mysliet, ak sa budem motat (ale to skor do svadby asi nie, budem doma zavreta)

• Ahojte, csikike existuje 10 cm siroka stuha, ale bordovu zial nemaju ani v Sa, Ga a Nz. Ale maju taku bordovo . hnedu v galanterke vedla zeleneho.

• kaprik, ak nezoszeniem latku, tak mam vyhliadnutu stuhu (taku z ktorej sa robia aj masle na kvety, siroku 10 cm) ale nie je satenova, je skor taka akoby tkana

• Aha. Ja som si tiez myslela, ze s tou bordovou to bude jednoduchsie, ale zda sa ze ani nie. Dnes sa popozeram aj v Nr, ak budeme mat cas.
    Neviete, je tam niekde na pesej galanterka?

• az tak NR nepoznam, ale v BA by ju mohli mat v Dunaji na poschodi, je tam spusta tachto serepeticiek...

• tak ten dunaj by som vam mohla v pondelok omrknut

• AK budes mat cas, tak ta poprosim.

• Dobre rano zelam!

• Ahoj zabka!
    Tak ako? Kedy mas tie statnice?

• ajooj kaprik presne o tyzden sa uz budem trapit 😐 , dnes si idem po zviazane dip a sup nad knizky

co ty aky si mala vikend? okrem toho, ze bol uprsany ... a co nitra nasli ste prstienky?

• Ahojte babeny hoci som sa tu moc nezohriala, chcela by som sa rozlúčiť 🙂 Nakoľko som v piatok zrušila svadbu, nemyslím že by bolo fajn tu ešte zostávať vysieť 😢

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov