Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
ahoj alen a co sa stalo ak sa smiem spytat ... je to iste, nie je to len hadka?
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj zabka, bola by som veľmi rada ak by to bolo len to. Vo štvrtok zomrel priateľovi otec a v sobotu sme ho pochovávali. Sme úplne vyšťavený.
Odpovedať
Jaaaj ja ze ste sa rozisli, lebo my sme sa mnohokrat hadali a z trucu rusili svadbu ... je mi to luto ale vsak ak sa mate radi, co tak mala svadba? v tichosti, najma ak uz mate co to poplatene
Odpovedať
To mi je luto. A svadba sa zrusila, alebo len odlozila na neskorsi termin? Zabka, ano zohnali sme obrucky. Budeme ich mat cca. o mesiac.
Odpovedať
suuuper kaprik gratulujem! a aj nieco ine ste objavili? a co ake su? mas aj priblizny obrazok aby sme sa mrkli?
Odpovedať
Akurat sme pokupovali drahemu tricka. Obrazok pohladam na neta, aspon nieco podobne sa budem snazit.
Odpovedať
ja sa nateraz lucim, idem po dip a skusim ti kaprik mrknut v dunaji aj tu stuhu, ak budu mat otvorene ;-) anapadla ma este jedna galanterka v ba, ale tu asi teraz nestiham
Odpovedať
Skus si to pozriet, len drahy bez kamienku a ja iba s 1.
Odpovedať
Profilova fotka
V piatok som všetko zrušila, len šaty si idem dnes. Hneď ako som vošla do salóna hneď som sa rozplakala, vešmi mi je to ľuto ;-( Mirko nechce malú svadbu
Odpovedať
Tak luto je aj mne. Verim, ze vam to vydrzi a svadba bude, aj ked napr. o rok neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ahojte salanky krajanky :-D emkaa nepozname sa nahodou? ;-) nechodila si na zs kratku? ;-) zdas sa mi povedoma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alen, aj mne je to luto :-( |-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujem Zuzka. A aj tebe Kaprík, prajem ti krásnu svadbu a dobrú zábavu :-)
Odpovedať
alen, tak to je skoda, ale zase hlavne je ak sa mate radi a svadbu nerusite kvoli rozchodu!
Odpovedať
Profilova fotka
Ach jaj, veď ja viem. Ale stašne som sa na to tešila, už som mala niečo cez 110 dní |-|
Odpovedať
nic v zlom ale aspon moze mat emkaa svadbu v lukasovi ;-) inak my sme tam vcera boli ochutnat svadobne menu :-D
Odpovedať
kaprik prstienok je teda kombinovane zlato? videla som dobre?
Odpovedať
Ano. Dufam, ze si dobre pamatam, kraje su zlte a stred biely. A v strede budem mat 1 briliant.
Odpovedať
super s briliantikom, to museli byt aj drahe ;-) inak pozerala som ti tie galanterky na spitalskej bola zavreta a v od dunaj nemaju bordovu, len svieze farby ale maju aj kremovu, asi si kupim ja, len neviem kolko toho, taaakze tak
Odpovedať
ahojte dievcata nemozem mat svadbu v lukasovi, lebo ja som si ju prelozila o tyzden, na 16.9. :-( a vtedy je uz tiez obsadene no ale nevadi, najdem si nieco lepsie kaprik pekny prsten ;-)
Odpovedať
aha tak to som sa pomylila ja :-(
Odpovedať
Dakujem!
Odpovedať
a co ked nenajdes? nechces skusit latku?
Odpovedať
Pozerala som na internete a vedela by som zohnat, ale take papierove, co pouzivaju v kvetinarstvach.
Odpovedať
aha ved na to sa spytaj csikike, ta nam asi dnes nepracuje ... som ju rano vo vlaciku nevidela (ale mozno som bola slepa ochrapana :-D )
Odpovedať
Dufam, ze nieco zozeniem. A ak nie, tak zmenim farbu. Este som nekupovala ani sviecky, takze sa to da.
Odpovedať
zabka, isla si dnes na rychlik 6:57? lebo ja tiez a nevidela som ta
Odpovedať
no hej sla, ale bola som v predu a vystupovala na vinohradoch, v takej oranzovo sivej veste a znechuteny vyraz :-D
Odpovedať
nic take som si nevsimla :-)
Odpovedať
no ved o to aj slo :-D dnes som cestovala s dvoma fajnovkami, ja som si otvorila na pol okno v sali, lebo bol zly vzduch a bolo mi zle a v galante pristupili fiflenky a cely vagon musel zavriet okna, lebo ved oni chytia prievan! no na co tam liezli ked videli, ze sa vetra! jaaaaj to bolo rano ()ale mozno im aj krivdim, ale nasralo ma to, lebo potom bolo vsade citit ich silny parfem a zaludok sa mi tocil este viac!)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?