Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • idem teraz pracovat, este sa ukazem .... pekny den zatial 🙂

• ahojte, uz sa hlasim zo sale 😃
    emkaa hladaj a urcite ak najdes tie prave spoznas to 😉
    csikike no tanecna, hmm dobre (vysluzila som si navsetvu mcdonalda vecer), som sa rozhodla, ze to skusim bez fnukotu ale nastastie sme tancovali, to co vieme tak som prezila a drahy to ocenil 😃
    zostavaju nam uz len dva pondelky, huraaaa! (aj ked ten valcik este stale neovladame)

• takze nakoniec nebudete mat valcik ako prvy tanec?

• Sponzor fóra
  • ale budeme, len sa budeme musiet viac snazit, ale zhodli sme sa, ze to isti caca a rumba, mozno foxtrot a tango, uvidime este 😉

• baby, mozno trocha od veci, neriresili ste niekto plastove okna v blizkej minulosti?

• my teraz riešime, dnes k nám príde chlapík kuknúť a potom nám dá cenovú ponuku

• csikike mozem poradit kontakt 😉 , bratranec s nimi robi a aj cenu by som ti mohla zistit ak chces ... my budeme asi az buduci rok, teraz nebudu peniazky

• chceme meniť 3 okná, tak ti potom môžem napísať, akú cenu povedal.. ak sa ti bude hodiť, aj kontakt ti pošlem

• budem sa tesit, popripade ak by vedeli povedat cca cenu, potrebujeme 4x 2100x1600, bud 3 alebo 5 komorove

• jasne skusime zistit a co uz sa vystahovali, ci nevies?

• ale, drahemu minuly tyzden hovorili, ze v nedelu dońesu kluce a odvety sa neozvali, tak neviem, ale dnes ako som isla okolo, som videla este zaclonu v kuchyni a chladnicku v komore 😢 , tak neviem

• PRESUVAM SA S "MOJOU" TEMOU SEM 🙂

• aha ale uz by bolo nacase aby sa vystahovali a uz sa mozes tesit na den deti dvojnasobne 😉
    oki emkaa asi by to bolo lepsie a ak chces napis adminom, nech ju zamknu

• emkaa, ved si nechaj spravit ponuku aj od Galvana a budes vediet porovnat ci tych 4000 nebudes vediet dohnat inde...

• inak to ma csikike pravdu, my napriklad platime za casnikov, co sme v penzione nemuseli, ale tam si to kompenzovali inym, takze naozaj si zozen viac ponuk a porovnaj, my sme to tak robili

ja sa lucim bambulky, idem studovat

• Sponzor fóra
  • budem musiet
    ja len tak celkovo neviem, ci ta cena za salu je v porovnani s ostatnymi restikami vela, alebo ci ostatne tiez pytaju nieco za salu ...

tu restauraciu Domino v kulturaku poznate? ... to asi nebude nic moc, vsak?

• zabka, len to neprehanaj... 😉

• csikike, neprehanam, mam strach ze sa nic nenaucim, takze sa asi tento tyzden uz nestretneme, keby nieco budem na ip a pripadne rano pri dalase mozme pokecat, ak mate niekto nieco nove 🙂

• ahoj zabka

• emkaa, to domino teraz po novom neviem ake je, mam dojem, ze prave v sobotu tam bola svadba, viem ze je to dost velke, ale treba pozriet, varievali tam tiez celkom dobre

• budem to musieť pobehať..
    vy budete mať v kulturaku, vsak? budu vam tam varit?

• emkaa, ano v kulturaku, ale v Diakovciach

• jaaaj...
    uz to mas o tyzden.... ja by som sa bala 🙂

• emkaa, mam za 11 dni, ale nebojim sa, dokonca sa straaaaaaasne tesim, uz sa neviem dockat

• Ahojte! Pocula so, ze to domino po novem je celkom fajn.

• Ahoj kaprik, vela roboty?

• Hej, nestiham. Ak sa mozem spytat do kedy pracujes, teda kolko dni si beries dovolenku? To len preto, aby som ti nezabudla zagratulovat.

• kaprik, budem do stredy buduceho tyzdna, tkaze dovolenku mam len stvrtok a piatok, v pondelok som uz naklusana v robote

• Tak to si teda ani par dni po svadbe neoddychnete? Ja pocitam, ze po svadbe budem este tri dni doma.

• Ahojte!
    Musím sa Vam pochvalit. Prave mi volal ocino, ze mam na poste dobierku. A ja si myslim, ze to budu nase oznamenia, lebo tie su v tej cene.
    Ja sa tak strasne tesim.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov