Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
Ahojte, tak som tu len na pokec s drahym cez icq kaprik tak zajtra das vediet ;-), som zvedava inak dnes som sa chcela spytat, ci sa chysta niekto na svadbu 10 do Diakoviec, ja som myslela, ze pojdem s drahym ale asi mi da kosom, tak ak mate niektora chut, mozme ist spolu ;-) , ja pojdem na 100% ak to samozrejme neveste nevadi 8-)
Odpovedať
Ja to mam v plane, ale zavisi od okolnosti. A oznamenia su krasne, neskor po skuskach si urcite zaktualizujem albumik.
Odpovedať
Ahojte, kaprik, teda, uz nahod tie fotky, bo nas rozthne od zvedavosti, alebo ich aspon popis =-) Zabka, jasne, ze vas tam rada uvidim ;-)
Odpovedať
dobre rano :-) , kaprik to je super! gratulujem!
Odpovedať
Mozno nahovorime aj ostatne babizne. Sice ja budem mat opat pred skuskou, ale clovek sa tolko odreagovat musi. Csikike mam jednu otazku: odkial mate nealko a za kolko. Ja som zhanala vyrobcov, co plnia aj do mensich sklenenych flias. Nasla som tu v Galante ale je to za 7,--Sk/7dl. Ale asi by to vyzeralo lepsie na stoloch, ako velke flasky. Ozanmka si zatial pozri na pamas-excellent 6-e zo zadu., c. D6601
Odpovedať
Kuknem, nealko mame z metra, ale su to 2 litrovky, takze som ti s tym moc nepomohla. Zabka, ako ide ucenie?
Odpovedať
No to prave moc nechcem, aby neboli stoly moc preplnene. Ale nakonice uvidim ako sa rozhodneme.
Odpovedať
kaprik ja by som prave preto nechcela mat pitivo na stole, aby to nebolo preplnene, len male 0,25 mineralky ked prideme z kostola a potom nech si kazdy zoberie z extra stola, co chce csikike statocne bojujem, ale chyta ma depka, vela veci citam prvykrat a toho sa bojim, ak sa spytaju na nieco co robim viem, ale mnozstvo otazok si musim hladat a ucit sa poprve
Odpovedať
uz som omrkla, pekne su ;-) no preplnene to bude tak ci tak, nevyhoda v tych 7 dcl je, ze to musia casto menit a ked bude tolko ludi, tak sa casnici riadne nachodia, ale urcite su mensie ako tie 2 litrovky, ale pocet na stole je taky isty...
Odpovedať
Vlastne maju aj take klasicke umele dvojlitrovky, tak uvidim ako zareaguje mama a svokra. Inak sa ma paci to, ze sa zevraj plati az potom, podla toho kolko sa minulo ostatne sa moze vratit. Ale vravela, ze ak chceme tie, tak sa staci ozvat tyzden pred.
Odpovedať
no hej to je pekne od nich ;-)
Odpovedať
super, popripade si skus na stol naukladat raz tak, raz tak a uvidis. Je super, ze platis len co sa nacne a vypije, my stale mame dilemu ci bude dost ale ked zostane to nevadi, bo aj tak budeme pri prerabani potrebovat aj alko aj nealko. Ozaj, co vsetko si mozete doniest?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ved hej csikike, nie je to nieco, co sa pokazi a vypije sa tak co uz vam volali, ze su prec?
Odpovedať
este nie, ale dnes maju posledny den, takze dufam, ze sa ozvu...a drahy ma zajtra volno takze ide hned rozoberat umakart :-D , sa vytesujem...aj ja chcem byt pritom. Trocha vaham teraz nad satami, bo uz sa mi az tak nepacia... :-S .
Odpovedať
ahojte csikike, ktore saty sa ti nepacie? svadobne?
Odpovedať
csikike eeeeeee, my sme ta v nich este ani nevideli! uz aj idete rozoberat? teeeda to je tempo!
Odpovedať
emkaa, zabka, no svadobne sa mi zdaju take obycajne, a prestavaju sa mi pacit, ale uz s tym nic nenarobim, bola som v pondelok na poslednej skuske a uz pojdem len vo stvrtok pred svadbou :-N
Odpovedať
ale ked ich budeš mat na sebe a budeš celá upravená, tak už sa ti nebudú zdať vôbec obyčajné, neboooj :-)
Odpovedať
csikike, neboj budes krasna! a my sa na to prideme pozriet! ;-)
Odpovedať
ja viem, ze uz nemam vymyslat, ale neviem, nie som si ista ci su to tie prave :-o
Odpovedať
ale su, nasla si nieco lepsie nebodaj? ja ano, ale nemoozem si to dovolit, tak som krasna v tom, co mam! a basta! ved ak si si neni ista zbehni tam, ale podla mna netreba
Odpovedať
podla mna su tvoje saty krasne ... fakt vazne
Odpovedať
csikike len skoda, ze ta pred premierou v nich neuvidime :-D
Odpovedať
bambulky ja sa lucim papa uvidime sa zajtra ;-)
Odpovedať
dakujem, za povzbudenie, ale stale mam ten pocit, ze to nie su oni...hlavne odvtedy ako jedna nevesta napisala na ne, ze vraj jej mame pripadali ako kedy to bola zastera... :-N , uz sa mi ani bizu nepaci |-| , ale neriesim to. Budem mat co som si vybrala a basta. :-S :-o :-D
Odpovedať
ahoj zabka csikike, mne jedna napisala, ze tie tretie saty na mne nevyzeraju dobre, co je mozno pravda, ale nazivo to bolo uplne ine ako na fotke, takze si z toho nic nerobim... naozaj ide o to, aby si sa ty citila dobre
Odpovedať
uz to proste neriesim, bo by ma rozhodilo. Budete tak ako je a hotovo. Mozno ma v nich uvidite aj pred premierov, lebo asi tento tyzden tam este pojdem (ale uz nie koli sebe) a ak nezabudnem fotak :-D :-N
Odpovedať
Csikike, neboj budes krasna nevesta. Uvidis, ze bude vsetko Ok.
Odpovedať
baby, dakujem za utechu... ;-)
Odpovedať
Doniest si mozeme alko, nealko, kolaciky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?