Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce, byvale nevesticky, zakladam novu temu ... kedze je tu plno zdruzeni okolo miest, preco nie aj Sala. Ako som si pozrela je nas tu par, co bude mat tento rok svadbu a aj par uz vydatych zienok ;-) . Ak mate nieco s cim sa chcete podelit, pripadne popytat sa, huraaa na to! My s drahym planujeme svadbu az v septembri a preto mi pripada skoro behat po salonoch a skusat saty, tak zatial zbieram len inspiracie a obrazky, mudre rady od ostatnych ... 8-) A samozrejme je tu vystava, na ktoru urcite pojdeme. Kde planujete obrad a kde hostinu? Toto je moja najvacsia dilema, kde bude hostina, aj ked je par peknych podnikov, pretože musime aj cezpolnych ubytovat a bolo by dobre, aby to bolo v ramci jedneho komplexu. Ak ste sa boli uz pytat, podelte sa so skusenostami, prosim. :-)
Odpovedať
moja nosi len 46/44, ale ma depku zo seba, nie je zvyknuta byt taka silna (to az teraz v prechode tak pribrala) a problem nie je v satach, viem, ze tie sa daju prisposobit, ale ona nechce ani ruky ukazovat, zevraj tu visiacu slaninku :-D a kedy idete skusat? boli ste uz vcera pozriet bytik, ci vam kluce dali dnes? moj drahy dnes ide na sud po pravoplatnu dedicnu zmluvu, huraaa ;-)
Odpovedať
zabka, takju nahovor nech ide s tebou a ze na ruky sa da stola, a ze chces aby bola krasna v tvoj vyznamny den. Moja si dala usit kostym, ale zdal sa jej taky malo elegantny, tak si chce skusit tie saty.
Odpovedať
inak dnes je v pravde priloha o rekonstrukciach, idem studovat, vobec neviem ake ceny cakat
Odpovedať
tak to gratulujem aj vam k bytiku, nevies kolko to este potrva? My sme boli vcera kupit v baumaxe drez a aj vstavatelne umyvadlo, dnes idem volat statikovi co povie na buranie.
Odpovedať
dakujem x-) , neviem, zalezi od toho na kedy daju dedicske zvolat, ale drahy to nahana, no predpokladam, ze to este potrva asi do jula juuj ja sa tesim, ked si s drahym pojdeme kachlicky vyberat a kuchynsku linku, na to sa fakt tesim :-D
Odpovedať
aj ja, dnes si beriem 1/2 dna dvocu, tak uvidim co sa da stihnut. Vyberanie kachliciek necham na neskor, bo neviem kolko toho budeme potrebovat a hlavne, ktora miestnost bude ako kupelna :-D
Odpovedať
aha tak to mas pekny darcek k MDD :-D , nech sa pekne a statsne dnes vybavis, ja padam, papa a drzim palceky nech si dobre satocky vyberies! a skus sa aj pofotit, ak bude nalada
Odpovedať
no, ak nezabudnem fotak ;-) , prijemne ucenie, nech ti co najviac vlazie do hlavicky :-D
Odpovedať
no, ak nezabudnem fotak ;-) , prijemne ucenie, nech ti co najviac vlezie do hlavicky :-D
Odpovedať
tak, som vas zmeskala, ale zabka prajem ti prijemne ucenie. Neboj to bude dobre a csikike ty budes urcite krasna.
Odpovedať
Ahoj kaprik, ja som este tu, len som bola mimo, bo vybavujeme veci, drahy bol objednat okna a za chvilu ide po list vlastnictva, potrebujeme nahlasit aj vymenu okien na mestskom urade ako ohlasenie drobnej stavby. :-(
Odpovedať
ajoooj kaprik, nechce sa mi ucit myslim na vsetko mozne len nie na to ;-) a co tz uckas sa uz na skusku? kedy ju mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
zabka, a ty sa neucis? hmm?
Odpovedať
zabka, kedy ma tvoja sestra statnice?
Odpovedať
csikike ucim neucim erika uz ma cerveny diplom, mala v utorok ;-)
Odpovedať
tada, ani sa nepochvalis, jej gratulujeme, ze nech aj jej sestra tak dobre dopadne ;-) :-D
Odpovedať
mno nemam sa cim chvalit, zavidim jej a strasne! ja budem rada ak preleziem a nieto mysliet na cerveny ...
Odpovedať
Juj, gratulujem jej aj ja. Ja mam skusku v sobotu. Snazim sa to naucit, ale co som ovladala v pondelok, dnes uz viem len na 50%. Ale mozno ze to este stihnem. Ved mam dva dni.
Odpovedať
zabka, neboj, akoze prelezies, uvidis, ze budes hviezda ;-) , inac tie 2 skoly sa nedaju ani porovnat :-N , sa pamatam sko som sa pred 2 rokmi ja "ucila" na statnice... :-D hrali sme s brachom karty, a pred tym ako prisla mama sme vytiahli knihy a poznamky ako vzorne deti...alebo sme boli v garzonke a strhavali tapety a vyberali umakart :-D , krasne casy...sa tesim, ze nas to opat caka :-D
Odpovedať
:-D hej ak b ymi dali otazky z kazdeho predmetu podla mojej dip nemm problem, ale ak mi utnu nejake blbe sillkaty som nahrata ... no ved uvidime kaprik tak budem drzat palceky ;-) csikike kedy koncis dnes?
Odpovedať
To budem potrebovat, ale dufam, ze budem mat stastie.
Odpovedať
a co to mas za predmet?
Odpovedať
dnes som do 11.30 a potom letim na vlacik :-) , len este neviem kam, ci rovno do SA alebo vystupim v GA. Za 2 tyzdne mam pridu namontovat okna, jupppppppiiiiiiiiiiii.
Odpovedať
csikike super, vy to vazne beriete hopom :-D , tak to uz len chvilu tu budes ...
Odpovedať
Manament kvality.
Odpovedať
aj tomu sa tesim, si mozem skrkat dni, co mi zostali z dovolenky :-(
Odpovedať
no ale vyuzijes ich uzitocne a v zime budes spokojne pozerat oknom ;-) kaprik, to znie fajn
Odpovedať
kaprik, neboj, urcite to spravis ;-)
Odpovedať
hihi, no ano, plastovym oknom s "holou ritou" :-o :-D (bez penazi) :-D
Odpovedať
:-D budes sa potom snazit zhrabnut vsetky premie v robote! :-D ja som tiez zvedava akoo mi dopadneme ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?