Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • moja nosi len 46/44, ale ma depku zo seba, nie je zvyknuta byt taka silna (to az teraz v prechode tak pribrala) a problem nie je v satach, viem, ze tie sa daju prisposobit, ale ona nechce ani ruky ukazovat, zevraj tu visiacu slaninku 😃

a kedy idete skusat? boli ste uz vcera pozriet bytik, ci vam kluce dali dnes? moj drahy dnes ide na sud po pravoplatnu dedicnu zmluvu, huraaa 😉

• zabka, takju nahovor nech ide s tebou a ze na ruky sa da stola, a ze chces aby bola krasna v tvoj vyznamny den. Moja si dala usit kostym, ale zdal sa jej taky malo elegantny, tak si chce skusit tie saty.

• inak dnes je v pravde priloha o rekonstrukciach, idem studovat, vobec neviem ake ceny cakat

• Sponzor fóra
  • tak to gratulujem aj vam k bytiku, nevies kolko to este potrva?
    My sme boli vcera kupit v baumaxe drez a aj vstavatelne umyvadlo, dnes idem volat statikovi co povie na buranie.

• dakujem 😵 , neviem, zalezi od toho na kedy daju dedicske zvolat, ale drahy to nahana, no predpokladam, ze to este potrva asi do jula
    juuj ja sa tesim, ked si s drahym pojdeme kachlicky vyberat a kuchynsku linku, na to sa fakt tesim 😃

• aj ja, dnes si beriem 1/2 dna dvocu, tak uvidim co sa da stihnut. Vyberanie kachliciek necham na neskor, bo neviem kolko toho budeme potrebovat a hlavne, ktora miestnost bude ako kupelna 😃

• aha tak to mas pekny darcek k MDD 😃 , nech sa pekne a statsne dnes vybavis, ja padam, papa a drzim palceky nech si dobre satocky vyberies! a skus sa aj pofotit, ak bude nalada

• no, ak nezabudnem fotak 😉 , prijemne ucenie, nech ti co najviac vlazie do hlavicky 😃

• no, ak nezabudnem fotak 😉 , prijemne ucenie, nech ti co najviac vlezie do hlavicky 😃

• tak, som vas zmeskala, ale zabka prajem ti prijemne ucenie. Neboj to bude dobre a csikike ty budes urcite krasna.

• Ahoj kaprik, ja som este tu, len som bola mimo, bo vybavujeme veci, drahy bol objednat okna a za chvilu ide po list vlastnictva, potrebujeme nahlasit aj vymenu okien na mestskom urade ako ohlasenie drobnej stavby. 😞

• ajoooj kaprik, nechce sa mi ucit myslim na vsetko mozne len nie na to 😉 a co tz uckas sa uz na skusku? kedy ju mas?

• zabka, a ty sa neucis? hmm?

• zabka, kedy ma tvoja sestra statnice?

• csikike ucim neucim
    erika uz ma cerveny diplom, mala v utorok 😉

• Sponzor fóra
  • tada, ani sa nepochvalis, jej gratulujeme, ze nech aj jej sestra tak dobre dopadne 😉 😃

• mno nemam sa cim chvalit, zavidim jej a strasne! ja budem rada ak preleziem a nieto mysliet na cerveny ...

• Juj, gratulujem jej aj ja. Ja mam skusku v sobotu. Snazim sa to naucit, ale co som ovladala v pondelok, dnes uz viem len na 50%. Ale mozno ze to este stihnem. Ved mam dva dni.

• zabka, neboj, akoze prelezies, uvidis, ze budes hviezda 😉 , inac tie 2 skoly sa nedaju ani porovnat 😬 , sa pamatam sko som sa pred 2 rokmi ja "ucila" na statnice... 😃 hrali sme s brachom karty, a pred tym ako prisla mama sme vytiahli knihy a poznamky ako vzorne deti...alebo sme boli v garzonke a strhavali tapety a vyberali umakart 😃 , krasne casy...sa tesim, ze nas to opat caka 😃

• 😃 hej ak b ymi dali otazky z kazdeho predmetu podla mojej dip nemm problem, ale ak mi utnu nejake blbe sillkaty som nahrata ... no ved uvidime
    kaprik tak budem drzat palceky 😉
    csikike kedy koncis dnes?

• To budem potrebovat, ale dufam, ze budem mat stastie.

• a co to mas za predmet?

• dnes som do 11.30 a potom letim na vlacik 🙂 , len este neviem kam, ci rovno do SA alebo vystupim v GA. Za 2 tyzdne mam pridu namontovat okna, jupppppppiiiiiiiiiiii.

• csikike super, vy to vazne beriete hopom 😃 , tak to uz len chvilu tu budes ...

• Manament kvality.

• aj tomu sa tesim, si mozem skrkat dni, co mi zostali z dovolenky 😞

• no ale vyuzijes ich uzitocne a v zime budes spokojne pozerat oknom 😉
    kaprik, to znie fajn

• kaprik, neboj, urcite to spravis 😉

• hihi, no ano, plastovym oknom s "holou ritou" 😮 😃 (bez penazi) 😃

• 😃 budes sa potom snazit zhrabnut vsetky premie v robote! 😃 ja som tiez zvedava akoo mi dopadneme ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov