Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • kaprik, to je super, takze brat budete od nich len jedlo? Minule sme tam boli na zmrzlinovom pohari a bol mnam 😛

• Ano jedlo a potom este pripitok, capovane pivo a kavu.

• myslim, ze to je dobre, neplatis ani za salu a ani za casnikov a kucharky?

• Sponzor fóra
  • Nie, predbezne sme so dohodli na jednotnej cene za osobu 450,--Sk. A vyzdobu si ale zabezpecujem sama.

• kaprik, myslim, ze si si nemohla vybrat lepsie...a vyzdobu si vsade (skoro) musis robit sama. Ja vyzdobu este nemam presne ako by som chcela, je toho viac takze bude musiet zasadnut schvalovacia komisia a prejdeme si vsetky a nieco vyberieme, ale to az buduci tyzden...budem musiet pokukat aj co ponuka zahrada

• Mne sa zatial nepodarilo najst stuhu bordovu, ale na nete som videla taku krcenu papierovu co pouzivaju v kvetinarstvach. Skusim pohladat obrazok a potom to sem hodim.

• Ja ked nenajdem bordovy, alebo oranzovy vlizelin tak tiez poprasim pre bordovu stuhu, ale nie papierovu, lebo ta pusta a mohla by pekne zapackat biele obrusy, takze radsej hladaj latkovu, ak mozem poradit

• http://www.kala-dekorace.cz/eshop/index.php

asi ten link nebude dobry, ale po cesky to je stuha mačkana papirova, alebo este stuha na dvoch krajoch je zlaty vzora potom tzv. serpa.

• kaprik, ta mackana papirova je ta co pusta farbu

• nafotim ti ake maju vo velkosklade a pripisem aj ceny, ale neviem kedy tam pojdeme najblizsie

• Aha, teraz este hladam, kde by sa dala objednat stuha. Ja by som najradsej taku satenovu bordovu a a aspon 10 cm siroku, ale ked nenajdem, tak aj 5 cm siroka bude dobra.

• kaprik, pozriem ti aj satenuve, sa mi zda, ze tam mali, ale tie ceny su nehorazne...

• Ale kde, najlepsie by bolo zo slovenska a na cene mi nazalezi.

• kaprik, vo velkosklade 😉 , tam mavaju, len neviem v akych cenach.

• Sponzor fóra
  • A kde ja taky velkosklad, nevies dat info.

• Ahojte babenky, ako sa dnes mate?
    Kaprik, je to velkosklad kvetov v Hodoch.

• doble lano zelam!

• Zabka, preco rackujes?

• aj tebe doble

• heeej, sa mi dnes tazko vstavalo, tak sa ete preberam 😃

• to si sa tak vela ucila vcera?

• 😞 som sklamana, vela som sa nenaucila, aj ked som nad tym sedela, naozaj vela veci vidim prvykrat
    ale hej asi to bude tym, som sla spat ked zacala vecerna nevesta, to uz som nemohla pocuvat ...

• aka vecerna nevesta?

• ale s verou ta tzv. nocna show, opat bola krcovita a mala tam tichu julku a flasika, na nich som zvedava nebola a kedze sa mi krizili ocka, zavelila som koniec

• aha, som si nevedal predstavit co si tu kukala 😃 .
    Sa teraz trocha budem chvalit, boli sme na skuske obleku a vytesujem sa, ze sme sa rozhodli pre tu svetlu farbu, drahemu velmi sekla. A este sme dostali aj kluce od bytika 😃 😃 😃

• noo ved sa pochval, som cakala, kedy tie kluciky budete mat 😉 qa teda aj svetly oblek bude mat? a co jemu sa paci? ci mu je to jedno?

• jemu sa strasne paci, bol cely happy, vysmiaty buduci zenich. 😃 . Dnas idem do salonu s mamou (ona ide skusat saty spolocenske, a mozno ja dake ine svadobne 😃

• to je dobre, ak je zenich spokojny!
    super tak si to prezri, mozno ti nieco padne do ocka 😉 a to je dobre, ze si tvoja mamina ide pozicat saty, moja ma depresie z toho, ze do nicho takeho sa nevojde ... vcera si vytesena kupila bluzku a ziarila (a pritom nie je tucna, neviem)

• zabka, neviem ake cislo nosi tvoja mamina, ale pytala som sa v GA aj na vacsie spolocenske saty a babenka bola zlata, vraj sa daju prisposobit a hned z fleku mi ukazala par. Tak som zvedava ako to dopadne, bo moja maminka ma 50-52

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    DOUBLETREE BY HILTON KOŠICE - výnimočný hotel so svetovými službami v samotnom srdci Košíc.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.