Nevesty - Šaľa. Podeľte sa o čokoľvek

5. jan 201696080
  • mi budes pisat, ze po svadbe uz budete vo vlastnom 😉 , ale ako to budes riesit s netom? Tak asi az zo skoly, vsak?

• juuj prave prisiel drahy na icq na utork je zvolane konanie, jupiiii 😵
    csikike zatial neriesim neviem, s drahym sme sa chytili, ked som povedala, ze chcem net 😞
    a ak pojdem hned v septembri prec neeviem, ak budem doma a v robote nie je problem 😉

• ak pojdes prec, tak aj tam budes mat pristup na net...mi chceme domov tiz, ale zatial riesime prednejsie veci ako PC.
    Tak uz je to na veeeeeeeeeeelmi dobrej ceste 😉 ani sa nenazdas a uz pojdete vyberat kachlicky 😉

• Sponzor fóra
  • 😵 esim sa veelmi, drahy to vraj uz dnes chcel vybavit, skoda, ze notar nemoze, by sa to skratilo o dost
    jaaj mozem sa ist ucit, som spokojna
    a ty pekne utekaj na vlacik 😉 , kaprik bude pracovat a ucit sa
    a zajtr apoklabosime, co nove (hlavne ty) 😃

• mam este chvilku, nemozem odist skor, bo uz sa musime zapisovat pri odchodoch a prichodoch 😃

• kontroluju vas uy, ked tam nie su< asi ste im moc utekali 😉

• nie, vraj musia mat evidenciu odpracovanych hodin, a aby vedeli kto je vo firme... 😮 , ale ked mas nadcasy tak mozes ist skor, to je super, sice doteraz sme ani nadcasy nemuseli mat, len sa slusne spytat ci mozeme ist 😉

• to je dobre, pokial mas sefov y ktorzmi sa dohodnes

• no hej, su v pohode 🙂

• ahojte, poradíte mi niekoho na hudbu? nemam ziadnu predstavu, takze uvitam viac moznosti 🙂 dakujem

• Ahojte, tak ako sa dnes mate?

• Ja nie moc prijemne. Vcera som zistila, ze si stred moc nepamatam a 1 otazku vobec neviem. Uvidim, co sa mi podari dnes, ale nechce sa mi uz vecer ucit.

• Kaprik, neboj urcite to zvladnes, ved ked ti vsetky budeme drzat palce tak ani 3 nezoberies 😃

• ahojt

• Ja len dufam, ze to nebude take hrozne.

• Sponzor fóra
  • ahojte este raz, blbne pc hned zrana
    kaprik neboj, ja som na tom horsie si myslim, uz sa v noci budim, ze mi je velmi zle od zaludka

• Budem ti drzat palce.
    Dnes ma statnice bratova priatelka, dufam, ze vsetko dopadne dobre.

• dakujem, urcite ano 😉 a bude sa tesit aky pekny vikend ju caka 😎

• V kutiku srdiecka Vam zavidim, ze uz budete mat po statniciach a na mna to caka koncom novembra. Ale snad to bude jednoduchsie, ako teraz. Vtedy si budem brat aj dovolenku a budem sa ucit aj cez den, nie len po veceroch.

• zabka, neboj, ved to zvladnes super.
    Ozaj mozem vam poradit, maju samodrzky biele v tej obuvi vedla DM cena 189.- ma super hrubu cipku, ale nemaju smotanovej farby
    Smotanovu farbu maju v tom obchodiku vedla zeleneho domu, cena 204.- tiez dost hruba cipka

• A hnede tam pri luxe nemaju. Ja uz biele mam, len chcem aj hnede na skusku a k popolnocnym satockam.

• csikike dakujeme za prieskum 😃 a co telove?
    a co saty, no pochval sa, cakam 😵

• no saty som si nakoniec nechala tie co mam, mali tam aj nove kremove saticky, aj som si ich skusila, nieco na taky styl ako bude mat kaprik (sukna)

• Csikike mne sa tvoje saty pacia. Myslim si, ze vobec nie su ako zastera.

• a nemas foto tych kremovych? a aj svojich? a hlavne, ze si uz spokojnejsia a istejsia, mas vybrane krasne satocky neboj 😉 a hlavne s ati k tomu hodia kvetinky z bizu

• no fotak som mala so sebou, ale neviem preco som nefotila 😬

• 😞 umyselne
    nevadi, uz by som asi tie moje saty nemenila 😃

• Csikike nevis ci tam mali tie moje?

• kaprik ked som tam bola naposledy ja bola na figurine opat 😉

• kaprik, ano mali ich tam, teraz mali dalsie nove, take biele s bordovym, celkom pekne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov